Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

bu ay ben de denedim ve hep denemeyi düşünüyorum,fakat dolunayın tam olarak gününü ve saatini nereden öğrenebiliriz acaba?...kendimizi ona göre ayarlayalım değil mi?...işimizi,planlarımızı,gezmelerimizi falan......naniknanik

Biraz ahlaklı ol tamam mı..Uygula diye kimseye baskı yapılmıyor burda..İstemiyosan girme bile bu başlığa..Ama girdiğin takdirde de böyle saçma yorumlarda bulunma..

arkadaşım yanlış anlamışsın galiba :) cadı diyen arkadaşımız bir küfür falan etmemiş. bazı kültürlerde gerçekten cadılar kabul edilir ve o da onları kastetmiş sanırım. terbiyesizlik etmek için böyle bir şey dememiş yani

ayy amanın kızlar kötü kokmuyormu bu idrar ya bekarları anlıyorumda evli olanlar nası yapıo kocişler yataktan atmıyomu :roflol:

Kızlar 2 aydır denıyorum ama makesef azalma falan yok....Öyle seyrelmede yok..ben dolunayı beklemedım belkı ondandır ha ne dersınız..

kizlar ben artik limon tuz yöntemine gectim....cis bende fayda etmiyo...herkezde farkli tesir ediyo galiba bazi arkadaslardada limon tuz fayda etmiyo....zaten cis bende hic yanma etkisi yapmiyordu...galiba yaktigi zaman etkisi oluyo...bende limon tuz cok yakiyo..ve iki haftadir uyguluyorum koltuk altlarinda..azalma var....yani önemi olan köklerin yanmasi sanirim...bacaklarda daha denemedim...limon tuzu...faydasini görürsem yazarim..ama dolunayda yapmiyorum artik..ay inceldiginde koltukaltlarimi temizlemistim iki kez...

kizlar ben artik limon tuz yöntemine gectim....cis bende fayda etmiyo...herkezde farkli tesir ediyo galiba bazi arkadaslardada limon tuz fayda etmiyo....zaten cis bende hic yanma etkisi yapmiyordu...galiba yaktigi zaman etkisi oluyo...bende limon tuz cok yakiyo..ve iki haftadir uyguluyorum koltuk altlarinda..azalma var....yani önemi olan köklerin yanmasi sanirim...bacaklarda daha denemedim...limon tuzu...faydasini görürsem yazarim..ama dolunayda yapmiyorum artik..ay inceldiginde koltukaltlarimi temizlemistim iki kez...

üzüldüm... senağlama

beni acayip yakıyo neden bilmiyorum dayanabilcek kdr değil yanıyoo kaşınıyo bi acayipp çok kötğ oldm bu seferkinde senağlama zor tuttum kendimi vallaa senağlama

bu arada senin adınada çok sevindim limon tuz fayda ettmiş.. inş kökten kurtulursun..

aksilik buya 11 i çok yoğundum,12 si öğle saati anca yaptım,zaten dolunay dediğin görünüp kaçmıyoki bikaçgün devam ediyo,ilk başta tereddüt ettm tiksinirmiyim die ama insan kendine ait olan bişeyden tiksinmiyo gerçekten zaten koku fln bişeyde olmuyo,hafif yanma oldu sadece,gelişmeleri paylaşıcam,zaten 1 haftaya belli olur sonuç

bide kıslar bişey sölücem,birbirimize daha saygılı olalım,çünkü sonuçta ucu yine bize dokunuyo,tamda 11 inde konu kitlendi,sabırlı olmakta fayda var sanırım

üzüldüm... senağlama

beni acayip yakıyo neden bilmiyorum dayanabilcek kdr değil yanıyoo kaşınıyo bi acayipp çok kötğ oldm bu seferkinde senağlama zor tuttum kendimi vallaa senağlama

bu arada senin adınada çok sevindim limon tuz fayda ettmiş.. inş kökten kurtulursun..

Neden yanıyo güzelim hala sürüyor musun ? sürme artık 1 hafta oldu unut onu unutt,
bır dahakı aya artık.

yaa arkadaslar yorumlari okuyunca dayanamadim.
bana bu cis muhabbetini ilk defa duyuyorum ve mantik cercevesinde mantiksiz geldi. nedenine gelince; oncelikle soylim ben bu yontemi denemedim. yillardir kasiklarima agda yapiyorum ve her tuvalete gittigimde bir miktar cislendigini dusunursek ufaktanda olsa bi azaltmasi gerekirdi diye dusunuyorum ustlerini olmasa bile enazindan altlarini dimi ama ?????
bide ikilemde kaldigim su var; idrarin icinde amonyak var. amonyak bir bazdir. ve kil koklerini yakmak icin etkili olabilir.

birde soyle bi sey var osmanli doneminde haremde tuglerden kurtulmak icin sik kullanilan yontemler, agda yaptiktan sonra; kadinlar icin;
-limon suyu ve talk pudrasi karisimini alinan bolgeye surmek (kil koklerini incelttigini bugun bile uzmanlar soyluyor)
kokunden alinmayan killar icin erkekler icin;
-alinacak bolgeye kostik surmek (kostik kuvvetli bir bazdir cok dikkatli kullanilmasi gerekir) ve deniz kabugu ile killari kazimak
bunlarin osmanli doneminde yaygin olarak kullanildigini arastiran herkez bulabilir.

bana bu cis muhabbetini ilk defa duyuyorum ve mantik cercevesinde mantiksiz geldi. nedenine gelince; oncelikle soylim ben bu yontemi denemedim. yillardir kasiklarima agda yapiyorum ve her tuvalete gittigimde bir miktar cislendigini dusunursek ufaktanda olsa bi azaltmasi gerekirdi diye dusunuyorum ustlerini olmasa bile enazindan altlarini dimi ama ?????
bide ikilemde kaldigim su var; idrarin icinde amonyak var. amonyak bir bazdir. ve kil koklerini yakmak icin etkili olabilir.

birde soyle bi sey var osmanli doneminde haremde tuglerden kurtulmak icin sik kullanilan yontemler, agda yaptiktan sonra; kadinlar icin;
-limon suyu ve talk pudrasi karisimini alinan bolgeye surmek (kil koklerini incelttigini bugun bile uzmanlar soyluyor)
-alinacak bolgeye kostik surmek (kostik kuvvetli bir bazdir cok dikkatli kullanilmasi gerekir) ve deniz kabugu ile killari kazimak
bunlarin osmanli doneminde yaygin olarak kullanildigini arastiran herkez bulabilir.

:bbo:peki ssen denedinmi bu yazdıklarını, yani eğer denediysen senin tecrübelerindende faydalanmak isteriz en azından ben paylaşımın dewamını bekliyoruma.s

bunların aynısını yine ben sormuştum
ama bana sus bakalım kafamızı bulandırma dediler:1shok:
oh biride benim gibi çıktıkaydirigubbakcemile5

bu olaydan deneyipte sonuç olan gercekten yazsın bir ya.....

Kızım denedi dolunay zamanı epilasyon aletinden sonra uygulamış..şimdi inceldi ve azaldı üstelik bir kere yaptığı da göz önünde bulundurulursa hiç fena değil......

ben de denedim hanımlar ve sonuç veriyor hatta ilk denememde gözle görünür bir fark var tüyler çok geç çıkıyor ve çıkanlar da seyrek ve inceler kıl diyemeyiz yani tüy denilecek durumdalar işe yarıyor yani hatta ben cildime de uygulamaya başladım malum össye hazırlanıyorum ve ciddi bir heyecan ve kaygı var sivilcelerde de artış var tabii zaten yağlı cildim her neyse pamukla cildime sürdüm artık ne olucaksa olsun bir de bunu deneyeyim dedim ama böyle işe yarayacağını bilmiyordum tabi sivilceler sanki bir mucizeye uğramış gibi söndü diyeceğim ben faydasını görüyorum ve devam edicem kullanmaya evet tiksinç bir şey aslında ama sivilceleri kapamaya çalışmaktan sıkıldım

:bbo:peki ssen denedinmi bu yazdıklarını, yani eğer denediysen senin tecrübelerindende faydalanmak isteriz en azından ben paylaşımın dewamını bekliyoruma.s

tug azaltmak icin kullandigim ve etkili oldugunu kendi gozlerimle gordugum bir yontem var arkadasim ama cisle alakali degil kesinlikle hihoyyyt

kostik bilgisini okudugum bir kitaptan ogrendim (hamamda uyguluyorlarmis bunu eski donemde) mantikli geldi cunku bugun kullanilan tug dokucu kremlerde baz icerikli.
:1shok:
veya limon- pudra karisimi bilgisinide televisyonda evdeki malzemelerle cilt bakimi konusunda uzman bi bayanin konuk oldugu programi izlerken ogrendim
ben uygulamadim sadece boylede birsey varmis diye soyluyorum ama deneyen varsa bizide bilgilendirsin lutfen kaydirigubbakcemile2

aysecikcik ben de deniycem bunu.şimdi 9nisanda saat 17:57yi mi bekliycez illa.
Sen saat kaçta başlayacaksın?Benim anlamadığım bunun aralığı nedir yani kaç saat süremiz var?Off bi engel çıkmasa barifisfisfis
Dolunaya kdr cvp verrsen sevinirim.Sonuçları da paylaşalım olur mu?

tam o saatlerde almaya bakıcan işte, 2 saat aralıgında falan, daha cok var o tarıhe, uzadıgında ben alıverıyorum jıletle bu 1 aylık arada, zaten benım her ıkı gunde bır uzuyo ne hormon varsa :))) kaydirigubbakcemile3

X