Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ayy cok etkılendım valla kzılar sımdı dolunay ne zaman oluyo yah ne olur banada dıyıne denım bakım gercekmı

potubor çok teşekkür ederim cevabın için.bi 15 dk önce başlasam beni kurtarır.Jilettendir,bence bırak.

kar önümüzdeki ay 9 nisan 17:57 dolunaymış.O civarlarda başlayacakmışız.Ben de deniycem bi aksilik olmazsa.

ben not almıstım .. günler ve saatler böyle.. sengözlerimebaksanab

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

merhaba bitanem...yazını yeni gördüm..cevabını hemen vermek istedim...ben 15-20 dakika içinde işimi bitirdim...ben bikini bölgemin ağrımaması için yatarken emla krem sürdüm ve kalktığımda uyuşmuştu....eldiven takarak bikini bölgemi birkaç dakika içinde bitirdim....sonra tuvalete gidip idrar sürdüm ..oldukça kolay oldu burası... sonra tekrar içeri gelip yüzümü aldım ve tekrar tuvalete gittim..yine idrar sağolsun....en son olarak da kollarımı alıp tekrar tuvalete gittim...malum sonrası...böylece işim 15-20 dakikada bitti...bacaklarım için de şöyle bir açıklama yapayım:bacaklarımı almadım çünkü uzamamıştı...sebebine gelince yakın bir tarihte alıp karınca yağı sürdüm...bacaklarıma da karınca yumurtası yağı kullanacağım...karınca yumurtası yağı ile idrarın birbiriyle kıyaslamasını yapmak için bu yöntemi deneyeceğim...bakalım hangisi işe yarayacak...olumlu sonuç aldığımı, hayatımın her ayında deneyeceğim......idrar mı karınca yumurtası yağı mı?..deneyip göreceğim....işte böyle bitanem..umarım iyice açıklama yapmışımdır..öpüyorum seni canım benim....

:1hug:a.s.

Son düzenleme:
dolunay tarih ve saatleri şöyle:

09.Nisan.2009 -------> 17:57
09.Mayıs.2009 -------> 07:03
07.Haziran.2009 -----> 21:13
07.Temmuz.2009----> 12:40
06.Ağustos.2009----> 03:40
04.Eylül.2009 --------> 19:04
04.Ekim.2009 --------> 09:11
02.Kasım.2009 ------> 21:15
02.Aralık.2009 -------> 09:32
31.Aralık.2009 -------> 21:24

canımcım cok sagol tam o saattemı başlıycaz yoksa 10 ve 20 dk erkenden mı bıde ıdrar ne kadar kalcak vucudumuzda ne zaman banyo yapabılırız..

canım era krem ayrıyı hıssettırmıyomu ?

canımcım cok sagol tam o saattemı başlıycaz yoksa 10 ve 20 dk erkenden mı bıde ıdrar ne kadar kalcak vucudumuzda ne zaman banyo yapabılırız..

Tatlım ben de senin gibi forumda okuyunca merak saldım.Ne kadar kalması gerektiğine dair fikrim yok.Deneyen arkadaşlardan yardım alabiliriz bu konuda.Fazla kalmasına gerek yoktur diye tahmin ediyorum.Saat konusunda ben de tereddütlüydüm sağolsun bi arkadaş o saatlerde almaya bakacaksın yazdı geriye dönersen cevabı ayrıntılı görebilirsin.Benim özel nedenlerden dolayı 15 dk öncesinden başlamam lazım tam o saatte başlarsam gecikiyorum.Ama dediğin gibi 10-20 dk öncesi başlamak mantıklı geldi bana.

canımcım cok sagol benı aydınlattın ben denıcem sonucu yazarım hadın kızlar kurtulak tuylerden..

kizlar aslinda ben birseyi cok merak ediyorum cisle ilgisi yok ama yazmak istedim su eldivenle nasil aliyorsunuz kilari cok merak ediyorum?? iple ,agdayla biliyorum ben agda yapiyordum ip hic denemedim ama eldiven olayini cozemedim yazarsaniz cok sevinirim

Eldiveni tak,tut-çek anacım bu kadar,yüzyılın yöntemi bu

Hem temiz,hem az acıyor

dolunayda bu islemi yapan arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum ,ne durumdasiniz en azindan tüyler su zaman zarfinda cikmalari gerekiyo,sizinkiler ne alemde?????
cok merak ediyorum bu olayin sonucunu ins. kalici bir cözüm olur ,bende dogumumu bekliyorum ,bebisim dünyaya gelsin bende yapacagim insaallah

kızlar selamlar... bacaklarımı alalı 16 gün oldu çıktılar fakat bazı bölgelerde çıkmadı bakalım 1 ayı tamalayınca kesin birşey yazabilirim. ancak çare bulamadığım birşeye idrar çare oldu. ben çok uzun bir süre bacaklarımı epilatörle aldım metale alerjim var bacaklarım yara içindeydi. ağdaya geçmeme hatta kısa bir süre sonra sire geçmeme ramen o izler hiç geçmedi kahverengi lekeler vardı ve her ağdadan sonra tekrarlayan yaralar. idrarı sürdükten sonra hepsi geçti inanamadım bide beyaz tenli olduğum için kıllar çıkarken berbat bi görüntü oluyor nokta nokta o şekilde olmadı daha ince çıktılar. devam edicem ama ben dolunay da yapmadım.

arkadaşlar ben kıllarımı alalı 12 gün oldu ve bacaklarımda daha çıkmadı.bikini bölgem normalden çok ince çıkmaya başladı.koltuk altımda o şekilde..bence bu bi mucize.hala inanamıyorum hihoyyyt çevremdeki herkesede söylüyorum ve onlarda bacaklarımı gördüğünde şaşırıyorlar.nisandaki dolunaya kadar çıksalar diye dua ediyorum :Saruboceq:

çişimizi ağda yaptıktan sonra mı sürüyoruz aldığımız yerlere arkadaşlar.. çok uzun okuyamadım tüm yazılanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…