Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya arkadaşlar şu idrara b aşka bi çözüm bulun.gündüz neysede gece sürülüp yatılmaz ki.korkuturlar ya.işin birde bu boyutu var.

haa tamam tamam :) bilmiyorum ben kaç kez yattım öyle kimse korkutmadı. belki de inanmadığım içindir öyle şeylere belli olmaz

uzun zaman sonra herkese merhaba. ben yazmayalı bayağı sayfalar dolmuş. yüz küsür olmuş.
2 haftadır bir türlü fırsat bulup yazamadım.
valla arkadaşlar çok ilginç bişey oldu. açıkcası birazada moralim bozuldu. çünkü bu işe çok kaptırmıştım. beni hatırlayan arkadaşlar bilir gelişmeleri sürekli yazdım. bikini bölgesinin bittiğini yazmıştım sadece 1 kerede birkaçkişi gibi.normalde 2 hafta sonra çıkan tüyler çıkmamıştı. hatta 2 ay oldu çıkmamıştı. ancak 2 hafta önce sanırım yanıldımhepsi çıktı. galiba bu iş sadece geç çıkmasını sağlıyor..
ancak koltuk altımda seyrelme ve incelme var. ama tam 4 kere yaptıktan sonra. genital bölgedede 4-5 kere yaptım belki % 10 incelme var.o kadar. valla neye inanacağımı şaşırdım ama durum böyle.yinede devam....
evet ilginç değilmi kızlar.bo konuda yorum yapmak isteyen varmı bana? bekliyorum... sevgiler..............

heheh :) çok şekerım artık yapmıycam zaten, bir dolunay daha gelıyor o güne kadar saklıyıp o gün yapacagım olursa olacaklar şeker cunku herkeste aynı degıl ben onu anladım,
o sebeple bu dolunayda regl olmazsam şayet yapacagımdır başka da yapmam merak etme kaydirigubbakcemile3 dert oldu cunku bana da bu :) gamyoncuiremsu

potuborcum ben konuyu takip ediyorum seninle ilgili durum benim de dikaktimi cekti.. acaba idraninda seker olabilir mi malum seker koklerini besler.
bana kalirsa bi idrar tahlili yaptir canim.. inan durumun normal degil..

uzun zaman sonra herkese merhaba. ben yazmayalı bayağı sayfalar dolmuş. yüz küsür olmuş.
2 haftadır bir türlü fırsat bulup yazamadım.
valla arkadaşlar çok ilginç bişey oldu. açıkcası birazada moralim bozuldu. çünkü bu işe çok kaptırmıştım. beni hatırlayan arkadaşlar bilir gelişmeleri sürekli yazdım. bikini bölgesinin bittiğini yazmıştım sadece 1 kerede birkaçkişi gibi.normalde 2 hafta sonra çıkan tüyler çıkmamıştı. hatta 2 ay oldu çıkmamıştı. ancak 2 hafta önce sanırım yanıldımhepsi çıktı. galiba bu iş sadece geç çıkmasını sağlıyor..
ancak koltuk altımda seyrelme ve incelme var. ama tam 4 kere yaptıktan sonra. genital bölgedede 4-5 kere yaptım belki % 10 incelme var.o kadar. valla neye inanacağımı şaşırdım ama durum böyle.yinede devam....
evet ilginç değilmi kızlar.bo konuda yorum yapmak isteyen varmı bana? bekliyorum... sevgiler..............

umaırm ben de senın gibi olmam.. suan gercekten çıktılar ama gorunmuyolar bile sarılıktan .seyrekleme var koltuk altım özellikle tek tük çıkmışş :1rolleyes: seviniyorumm bi yandan senın bu yaznı okuyunca acaba benmkılerde mi öyle olcak diye düşünmeden edemedim doğrusu :eek:
geç çıkması bile güzel bişey değil mi ? bence güzel :)) ince çıkması daha daha bi güzel.. kıllarım sarıya dönük çıkmaya bile basladı beeyaz tenlıym incelme fln oldu. hosuma gitti açıkcası.. az önce annem diyo diğer dolunaya kdr çıksalar iyi bari alıncak kdr olurlar inş :nazar: umarım kökten halledebilirs kaydirigubbakcemile5 diğer dolunayda koltuk altım çok az bende epaq`cım gibi cımbızla alıcam kaydirigubbakcemile3
:1hug:

Sadece parlak ışıkla bakıldığında görünen sarı küçük tüyler var.Onun dışında çıkmadı.

Çok seviniyorum senin adına epaq..:1hug: ilk başlarda güvenim yoktu yapmıycaktım sen teşvik ettin güven verdin :teselli: koltuk altmda çıkmayan bölgeler incecik sarı senın dediğin gibi gozukmuyolar bile.. şakkıdı

sen olmasan ben denemezdim belkide fisfisfis saol canmmm Şeniz

Şeniz

Rica ederim tatlım,bende senin adına çok sevindim.
O sarı tüyleri ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,bayağı tezat gelmişti ama şimdi unuttum gitti koltukaltımı.Sanki hiç almamışım gibi önceden.Senin de bir kaç sefer sonra öyle olur sanıyorum.İnşallah bütün bölgelerimizde etki eder aynı şekilde,benim de hala devam ettiğim yerlerim var.

Eğer bir kaybımız olmayacaksa yapmak akıllıca gelmişti.Kazançlı çıkmakta ödülü oldua.s

rica ederim tatlım,bende senin adına çok sevindim.
O sarı tüyleri ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,bayağı tezat gelmişti ama şimdi unuttum gitti koltukaltımı.sanki hiç almamışım gibi önceden.senin de bir kaç sefer sonra öyle olur sanıyorum.inşallah bütün bölgelerimizde etki eder aynı şekilde,benim de hala devam ettiğim yerlerim var.

Eğer bir kaybımız olmayacaksa yapmak akıllıca gelmişti.kazançlı çıkmakta ödülü oldua.s

epaq'cım nasılsın görüşmeyeli. Valla benim durum yazdığım gibi çok ilginç oldu. Ama yine devam etcem. Ama dolunay beklemeden ve sabah idrarı olmadan yaptım ve yapıyorum.sende öyle yapmıştın yanlış hatırlamıyorsam...dediğim gibi koltukaltında seyrelme ve incelme var. Ama 4 kere yaptım hala bitmedi yahu:)) [ı]senin toplam kaç seferde bitmişti canım?[/ı]
sen başka yerlere yapmadınmı?sanırım koltukaltı en önce sonuç veren yer.insanın her yeri aynı sonucu vermiyormuşya doktor bana... Demişti

[ı]bu arada benim yazdıklarımı görenler morallerinin bozulduğunu söylemiş. Ama napıyım dostlar vallahi bikini bölgemi aldım 2 ay hiç çıkmadı bu mucize dedim. Ama şu an aynen benimle beraberler.. Bende anlamadım. Ama koltuk altımda incelme ve seyrelme var. Genital bölgede değişiklik yok. Durum böyle inanın ki...[/ı]

epaq'cım nasılsın görüşmeyeli. Valla benim durum yazdığım gibi çok ilginç oldu. Ama yine devam etcem. Ama dolunay beklemeden ve sabah idrarı olmadan yaptım ve yapıyorum.sende öyle yapmıştın yanlış hatırlamıyorsam...dediğim gibi koltukaltında seyrelme ve incelme var. Ama 4 kere yaptım hala bitmedi yahu:)) [ı]senin toplam kaç seferde bitmişti canım?[/ı]
sen başka yerlere yapmadınmı?sanırım koltukaltı en önce sonuç veren yer.insanın her yeri aynı sonucu vermiyormuşya doktor bana... Demişti

Benim koltukaltım 2 seferde bu sonucu verdi canım.Ama bikini bölgeme de yapmıştım,orası aynı hızla sonuç vermiyor mesela.
Lazerde de zor ve kolay bölgeler var sanırım bu da onun gibi birşey.Bildiğim kadarıyla yağ dokusunun çok olduğu bölgelerde sonuç almak zorlaşıyor.
Azıcık bile olsa bir fayda görmek,hiçbir şey yapmamaktan iyidir diye bakıp yapmak lazım işte.

kızlar ben koltuk altıma uyguladım ve çok az çıktı aynı zamanda güçsüz bu dolunayda diğer bölgelerimede uyguluyacam

yaa bende yapacağım arkadaşlar bu dolunay ne zaman çıkacak nasıl yapıyosunuz?sabaha karşımı gece mi anlamadım yaa:bbo: lütfen biriniz cwp verin

dolunay bu ayın 11 inde ama saati saatine tutturmak nasıl olur bilmem az kaldı kızlarrrrrrrrrrrrrr dolunaya kurt kadınlıktan çıkıoyoruzz :1ninca:

kızlar kimileri dolunay diyor, kimileri ayın en ince olduğun zaman diyor. hatta ay tam olduğu zaman kesilen saçlar daha çabuk uzuyor diyenler var. ona göre yani... tam aksi sonuç almayın delikafadulden

Rica ederim tatlım,bende senin adına çok sevindim.
O sarı tüyleri ilk gördüğümde çok şaşırmıştım,bayağı tezat gelmişti ama şimdi unuttum gitti koltukaltımı.Sanki hiç almamışım gibi önceden.Senin de bir kaç sefer sonra öyle olur sanıyorum.İnşallah bütün bölgelerimizde etki eder aynı şekilde,benim de hala devam ettiğim yerlerim var.

Eğer bir kaybımız olmayacaksa yapmak akıllıca gelmişti.Kazançlı çıkmakta ödülü oldua.s

Şeniz

Cnm ya annemle dua ediyoruz sana valla :teselli: ilaçlaırmıda bıraktım tek çare lazer ve çişş a.s

potuborcum ben konuyu takip ediyorum seninle ilgili durum benim de dikaktimi cekti.. acaba idraninda seker olabilir mi malum seker koklerini besler.
bana kalirsa bi idrar tahlili yaptir canim.. inan durumun normal degil..

bılmem kı tatlım, bazen şekerım cıkıyor ama hasta degılım cok şükür, belkı bu aralar ck mu seker cukulata yıyorum :) kola da şekerlı cok, bılemıyorum wallahı belkı bı kere daha denerım baska da denemem ben sonuc alamıyorum cunku :1no2:

ayın 10 unda 2.5 lt kola alıorum ve içiyorum 11 inde sabah uyanınca kıllanırmı alıorum ve çişleniyorummmmmm asitli asitli tüm gün evden çıkmıyorum ve oturmuyorum kalkmıorum balkondan içeri girmicem dermişimmmmmmm akşam da elbiseler makineye ben banyoya banyo çıkışı da tala karınca yağı sürüyorum nasıııı fikirrrr bacılar:eek: bekle beni 11 mart geliorum

çişi cildine kullanan var mı aramızda kullanıp etkisi var mı yok mu söyleyebilecek biri ?

X