Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

epaq sen baklayi nezaman yaptin idrar olayindan öncemi sonrami ?
Yani aslinda ögrenmek istedigim su; madem idrar olayindan memnun kaldin baklayi niye yaptin
yada önce yaptiysan bakladan bir sonuc alamadinmi
benneyaptımki

epaq sen baklayi nezaman yaptin idrar olayindan öncemi sonrami ?
Yani aslinda ögrenmek istedigim su; madem idrar olayindan memnun kaldin baklayi niye yaptin
yada önce yaptiysan bakladan bir sonuc alamadinmi
benneyaptımki

kızım agzımdan aldın lafı yaa dünden berı onu düşünüyorum, madem epaq denedı ve sorunu 2 seansta çözuldu neden neden daha eve gıdıp bakla alıyor yemek mı yapıcak dıye düşünmeden edemedım sositososito lülülülülülü bz neden halen cıslenıp duruyoruz bakla mı surseydık acaba, nası gecıcek bu neden boyle vsvsvs :içelim:yorumlarını beklıyoruz epaaaq

potubor sende hicbi ilerleme yokmu yani
bende kol ve bacaklarima denemrk istiyorum ama bazi yorumlar beni biraz daha bekle dedirtiyor.
sen sadece ganital bölgene mi uyguladin ya ben oralardan gectimde öbür bölgeleri halletsem yeter

eyamsen canım ben sadece oraya uyguladım evet, koltukaltımı almaya calıstım alamadım tugler artık kaktus gıbı cıktıgı ıcın oradan alınmıyor ama fıstıgımı zaten arada agdayla alıyordum normal kalınlıkta cıkıyor onlara denıyorum ama var ya canım sankı eskısınden daha hızlı cıkıyor gıbı anlamıyorum
her 2 gunde bır agda yapıyor bı yarısı cıkıyor bır dıger yarısı yani normalde bu hızla cıkmazdı bunlar ne oldu depreştıler,
bır de epaqla özelden de yazısmıstım kesın cozum sekerım dıyordu, ama sımdı bakla baslıgına baktım spekülatör gıbı oraya da lınk atmıs bakla da denıymus :KK43:(((((( hayallerım yıkılıyor

ayy lemsin potuborcum beni hem güldürdün hemide düsündürdün yani madem idrardan kesin cözüm aliniyo bir baska yönteme gecmek de ne oliii
anlayamadim dogrusuCADIARZU

Spekülatör gibi deniyormuşum?

Bakladan bahsedince annem almış bizde onun idrar uygulamadığı yerlerine,ve benim kırılıp çıkan kıllarıma denedik.

Sanki idrarı size satmışım da,paranız yanmış gibi konuşuyorsunuz.
Potubor,sana özel mesajla söylediğim şeyler burada söylediklerimden farklı değildi.Evet koltukaltımı kesin çözdü.
İsteyen yapar istemeyen başka şey dener,benim üstüme vergili değil hiçbiri.

ben nette gezerken bişey okudum. okuduguma göre yazıyodu ki attarlarda satılan kara merhem varya onu sürüyomuşuz üzerine sarımsagı rendeleyipsürüyomuşuz onun üzerinede soganı ocakta tüm bişekilde pişiripen üste bunu koyuyomuşuz kıllar bi daha cıkmıyomuş evde kandiniz hazırlayın diyordu kız
bebegim durmayınca kapamıştım şimdi o yazıyı arıyom bulamıyom sizede böle bişey denkgeldimi okudunuzmu hiç?

:KK43: senağlama bılmıyorum benım tuglerım sıddetle cıkmaya devam edıyor
çiş konusundan baklaya ve turpotuna gecınce ıdrar konusunu aldatmıssın gıbı hıssettım epaq
sende vergılı tabıkı satılan bır urun bıle degıl sonucta çiş! gunde kac defa yapıyoruz ama gecırmedı işte, belkı daha 2 hafta oldu ama 2 haftadır sidikli gezıyorum her 2 gunde bır de agda yapıyorum olmadı olmuyor işte.. :çok üzgünüm:

delikafadulden :eek: :jeyyar: cokacimcoook laelaelaelaelae kafamçokkarıştı yerimseniben :teselli: :roflol: :sm_cool: :dilcikar: :teytey: :dance: :tomato: :kahve: :eek:klava: :asigim: a.s.

çiş konusundan baklaya ve turpotuna gecınce ıdrar konusunu aldatmıssın gıbı hıssettım epaq
sende vergılı tabıkı satılan bır urun bıle degıl sonucta çiş! gunde kac defa yapıyoruz ama gecırmedı işte, belkı daha 2 hafta oldu ama 2 haftadır sidikli gezıyorum her 2 gunde bır de agda yapıyorum olmadı olmuyor işte.. :çok üzgünüm:

kaydirigubbakcemile3 kızlar çok hoşsunuz yaaa :roflol:
yeni gördüm bu başlığı. 7. sayfaya kadar okudum sonra som sayfaya zıpladım. dolunay ve idrardan sonra bakla, turpotu, sarımsak soğan baya bişeyler yazılmış. ben şimdi hangisini deniyim kızlar :bbo:

Turpotuna geçtiğimi ilk kez duyuyorum canım.Daha doğrusu turp otunu ilk kez duyuyorum.

Saçımı uzatmak için de birden çok formül deniyorum mesela.Bu biri işe yaramadığı için değil,birkaçı birden olduğu zaman daha iyi sonuç verebilecekleri için yaptığım bir şey.

Neyse umarım herkes herhangi bir yöntemden fayda görür diyorum.Bünyeler farklı malesef.

Turpotuna geçtiğimi ilk kez duyuyorum canım.Daha doğrusu turp otunu ilk kez duyuyorum.

Saçımı uzatmak için de birden çok formül deniyorum mesela.Bu biri işe yaramadığı için değil,birkaçı birden olduğu zaman daha iyi sonuç verebilecekleri için yaptığım bir şey.

Neyse umarım herkes herhangi bir yöntemden fayda görür diyorum.Bünyeler farklı malesef.

hımmm evet şekerım haklısın yanlış söylemişim turp otu değil yabani turpmuş verdıgın baslık ısmı, bakla mucızesı baslıgında 3. sayfaya eklemıssın bak

herneyse, işe yarayana ıyı gelır hakıketen bu dolunay ve ıdrar da ..

2 günde 1 ağda mı yapıyosun?:1shok:

evet kız, halimi görsen her 2 gunde bır tencere kaynatıp kapanıyorum alıyorum alıyorum
sonra gene fışk çıkıyoırlar :nazar: besleyıcı mı ne, kezzap dökecem yansın kıl köklerı delikafadulden

kız hormonlarınmı yüksek acaba senin :1closedeyes: baktırmadıysan baktır bi bence 2 günde çıkması çok anormal ( ağda ile alıyosan) :1shok:

bende hormonn bozukluğu olmasına ragmen ilk bir haftada çıkardı. çişlendikten snra daha şimdi çıktılar alıncak durumda da değiller henüz sositososito

kizlar bende yaptim:KK70: ama sadece o bölgeme hehe inanamiyorum kendime yaa :) allah allah heyy tüyyyyyyy sen insana ne yaptiriyorsun okadarda kötü bisey degilmis aslinda:KK70: ayy igrenclestikmi ne:KK70:

X