Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

evet kız, halimi görsen her 2 gunde bır tencere kaynatıp kapanıyorum alıyorum alıyorum
sonra gene fışk çıkıyoırlar :nazar: besleyıcı mı ne, kezzap dökecem yansın kıl köklerı delikafadulden

güzelim senin hormonlarda bi problem var hiç tahlil falan yapırdın mı?bende ağda yapıyorum 10 gün hiç çıkmıyo 35-40 günde anca alınacak kadar oluyoa.s çam sakızımı kullanıyosun?şeker kıl kökklerini besliyomuş bende doktor eldiveni ile alıyorum pıt pıt topluyorum kaydirigubbakcemile2

--------------------------------------------------------------------------------

*Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor...

*En azgın sivilceler bile on günden fazla direnemiyor kendi çişinize!
*Pencere camlarını, hicbir temizlik maddesi çiş kadar parlatmıyor!
*İdrarla ovulan artroz hafifliyor...

*Günde birkac tamponla kılıç yarası bile iyilesiyor...

*On gün dinlendirilmiş idrar, en iddialı şampuandan daha iyi yumuşatıyor saçları.

*İdrarla sulanmış salatalıklar daha çabuk büyüyor...

internetten alıntıdır...:)

iğrenç diyenleri hiç anlamıyorum yahu bunun içinde bakteri bile yok ya! ellerinizden daha sterildir emin olun.

dolunaya denk getiremem ama sabah unutmazsam deneyeceğim bacaklarıma ağdadan sonra umarım işe yarar :)

bir yaşıma daha bastım:1shok:
idrar vücuttan çıkana kadar kan kadar sterildir de, çıktıktan sonra hava ile temas halinde bakteri üretir...

ne olursa olsun yapmam yapana da saygı duyarım...:nazar:

ben 2. kez yaptım bu çiş olayını kızlar. koltuk altına,bacaklarıma,göbeğime bir de kollarıma. koltuk altı ağdayla alınacak kadar uzamamıştı bende epilasyon aletiyle aldım ve sürdüm çişi. ya şu an inanamıyorum o kadar az ve ince çıktılarki çok şaşkınım.bi kaç kez daha yaparsam biticek. bacaklarımda daha çıkmadı. kollarımda da gözle görülür bi azalma var delikafadulden ne diyim ya çok mutluyum. tüyler bitene kadar çişlenmeye devam kaydirigubbakcemile2

bende göbeğimin altına ve kollarıma ağdadan sonra uygulamıştım,8 gün oldu,hala çıkmamışlar,normalde 4-5 günde çıkarlardı,ya süper bi yöntem bu yaza kadar bitiririz belki dedelikafaduldenhihoyyyt,küçük bir dipnot:annemin rahmetli babaannesi çişiyle gargara yaparmış,ve kadın 101 yaşında ölmüş dişleri hala kendi dişleriymiş ve sapasağlammış...:bbo:

güzelim senin hormonlarda bi problem var hiç tahlil falan yapırdın mı?bende ağda yapıyorum 10 gün hiç çıkmıyo 35-40 günde anca alınacak kadar oluyoa.s çam sakızımı kullanıyosun?şeker kıl kökklerini besliyomuş bende doktor eldiveni ile alıyorum pıt pıt topluyorum kaydirigubbakcemile2

şekerlı şekerlı evet camsakızı coban armaganıyla, sır daha ıyı ama hıc sırle yapmadım daaha ya da yaptırmadım hep bu şekerlıyle hihoyyyt

doktor eldıvenı ıyı ama co fazla var onla yapamam o i şi kaydirigubbakcemile
cımbızla yaptım gecen gun. o da oldu gıbı. :eek: dün agda yaptım yarın gene yaparım laelaelaelaelae

bende 9 şubat dolunayında siz delilere uydum yaptım valla.kızlar çok fazla kıllı biri değilim hatta seyrek tüylü biriyim.ama sırf meraktan yani denedim ama onları yok edemedim.bilmiyorum bidaha denermiyim ama tamamen yok etmedi . sayfaların hepsini okudum hep idrarı yakanlar fayda görmüş benimki hiç yakmadı.belkide ondan kıl köklerimde yanmadı.çok fazla su içiyorum idrarım zırtpırt geliyo idrarım sudan ibaret .ama biri ben çok kola içiyorum idrarım çok asitli yazmıştı.kola içip o idrarla deneyin bide isterseniz.çok kıllılar size diyorum yani.

bende 9 şubat dolunayında siz delilere uydum yaptım valla.kızlar çok fazla kıllı biri değilim hatta seyrek tüylü biriyim.ama sırf meraktan yani denedim ama onları yok edemedim.bilmiyorum bidaha denermiyim ama tamamen yok etmedi . sayfaların hepsini okudum hep idrarı yakanlar fayda görmüş benimki hiç yakmadı.belkide ondan kıl köklerimde yanmadı.çok fazla su içiyorum idrarım zırtpırt geliyo idrarım sudan ibaret .ama biri ben çok kola içiyorum idrarım çok asitli yazmıştı.kola içip o idrarla deneyin bide isterseniz.çok kıllılar size diyorum yani.

şekerım benım azabımla inledı bu baslık wallahı, hatta bu dolunayın en cok canı yanan kızı secıldım sıtede, kaydirigubbakcemile
bu kadar daha yanamazdı ama bak öncekı olmadı tuglerım gecmedı dıyenlerden bırı de benım,
cohu kımsenın azalmıs ama benım azalmanın a sını yasamadı dahasında daha da costular.

bunye belkı şekerım yahu. sengözlerimebaksanab

aman potubor seninde tüylerin bize dert oldu yani . ya bırak şu çişlenmeyi artık işe yaramıyosa tatlım.boşver öyle yaşa ne var yani ne uğraşıyosun.yok olmuyosa kendini kahretme bu kadar .ay okuyorum o kadar endişe duymuşun ki niye gitmiyo bunlar diye valla ben gerildim.sev tüyllerini sev kötü davranma onlara ciciii ciciii:teselli:

aman potubor seninde tüylerin bize dert oldu yani . ya bırak şu çişlenmeyi artık işe yaramıyosa tatlım.boşver öyle yaşa ne var yani ne uğraşıyosun.yok olmuyosa kendini kahretme bu kadar .ay okuyorum o kadar endişe duymuşun ki niye gitmiyo bunlar diye valla ben gerildim.sev tüyllerini sev kötü davranma onlara ciciii ciciii:teselli:

heheh :) çok şekerım artık yapmıycam zaten, bir dolunay daha gelıyor o güne kadar saklıyıp o gün yapacagım olursa olacaklar şeker cunku herkeste aynı degıl ben onu anladım,
o sebeple bu dolunayda regl olmazsam şayet yapacagımdır başka da yapmam merak etme kaydirigubbakcemile3 dert oldu cunku bana da bu :) gamyoncuiremsu

ya arkadaşlar çok alemsiniz wallahi.yaklaşık 50 sayfa okudum.çok eğlendim.gecenin bu saatine kadar kıllarla uğraştım şimdi sizi okudum.ben limonla tuzu yaptım.daha öncede yapmıştım.bacaklarımda baya seyrelme ve geç çıkma var.ama öbür bölgeler çok yanıyo dayanamıyorum.ama bu çiş olayını kesinlikle denicem.yaza kadar kıllara ölümmmmm

ben 2. kez yaptım bu çiş olayını kızlar. koltuk altına,bacaklarıma,göbeğime bir de kollarıma. koltuk altı ağdayla alınacak kadar uzamamıştı bende epilasyon aletiyle aldım ve sürdüm çişi. ya şu an inanamıyorum o kadar az ve ince çıktılarki çok şaşkınım.bi kaç kez daha yaparsam biticek. bacaklarımda daha çıkmadı. kollarımda da gözle görülür bi azalma var delikafadulden ne diyim ya çok mutluyum. tüyler bitene kadar çişlenmeye devam kaydirigubbakcemile2

sende dolunaydami yapmistin canim

yaa gerçekten mi söylüyorsun???? bioderlerle falan boşuna mı uğraşıyoruz. ya da iğneli, lazerli epilasyon yaptıranlar var. gerçi demesi bedava ben de deniycem bu sefer. herhalde sürerim ve küvetten çıkmam bir daha. kaç saat tutuyorsun sen cnmfisfisfis

ben bu dolunay ve çiş olayından komşulara bahsettim.onlarda duymuşlar eskilerden ama çişi bilmiyolar sadece dolunayın olduğu gecede yapmak yeterli oluyomuşş öyle dedilerdelikafaduldenama ben dolunayda çişide deneyeceğim.ne zaman çıkacakki dolunay bilgisi olan varmı?:eek:bide şunu dymuştum regl dönemin bittiğinde kılları kökten temizlediğindede azalıyomuş.hormonlar dan kaydirigubbakcemile5 hepiniz mujuklandınız

evet ben ilk yaptığımda dolunayda yapmıştım. ikinci için dolun ay'ı beklemeden yaptım. bir an önce kurtulmak istediğim için tüylerin ağdayla alınıcak hale gelmesini bekleyemedim ve epilasyon aletiyle aldım her yerimi. sonrada çişi sürdüm. çok çok yanıyor sürünce. bide ben 4-5 kez üst üste sürüyorum,daha çok etki etsin diye. ve her sürüşümde yanıyor.
ya ben capilex'i denemiştim baya bi ama hiç fayda etmemişti. bence kremlere boşuna para vermeyin. bunu denemesi bedava sonuçta. ben burdaki yapan arkadaşlara güvendim ve yaptım,iyikide yapmışım hihoyyyt yaza kadar kurtulmak istiyorum tüylerimden :) :enbuyukkk:

ya arkadaşlar ben ayın 9 unun sabahı yaptım idrarımı ve sakladım eşimin göremeyeceği bi yerlere :))) akşamüstüde yaptım ağdayı ve sürdüm.beklemiş olmasına rağmen evet benimkide yandı.giydim taytımı çektim çorapları ve öyle yattım.taytımada kullandığım parfümden öle bi sıktımki.o gece bekledi yani.ama sabah bi kalkışım var.üstümde ne varsa direkt makineye,çarşaflar,nevresimler hatta eşimin pijamalarını bile hemmen yıkadım.ama cidden kokmuyor çok ilginç.koku olmayışı idrarımı beklettiğim içinmidir.bi arkadaşta bekleyen idrarda bakteri oluşur demiş.çok mantıklı ben onu düşünemedim.sabah ilk idrar ii olur die yapmıştım :KK43:((.2.seansı o anki taze idrarla denicem.fakat arkadaşlar bende batık olmazdı ama şimdi var.nedir yani şimdi buuuu????:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

koku olmuyor evet bekletmekle alakası yok :)
batık konusunda şöyle bir teorim var bence kıllar inceldikçe batık oluyor çünkü;

her tüy inceltici (bioder karınca yumurtası idrar) yöntemi kullananlar kıl dönmesinden şikayetçi.
ama sadece bir teori :)

X