Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Canım çözüm bulduğumuzu 10 sayfada bir yazıyoruz zaten.Mutlaka soruluyor.Önceki sayfalarda var sonuç alanların yazdığı mesajlar.

Hemen yazsınlar demişsin,yazıyorum,koltukaltım bitti benim.

Kızlar bende iyi sonuç aldım koltukaltımdaçoktan çıkması gerekirdi iki koltukaltımda toplam 15 tüy falan var. %80i bitti diyebilirim.Kökünden alamadıklarım oldu onlar çıktı sanıyorum. Yüzümde yeni çıkmaya başladı ama tek tük var. Bıyıklarımda daha çıkmadı. Gerçekten yumuşacık oluyo sürüp yıkadıktan sonra. Öbür dolunayda tüm vücut yapacam.

sositosositosositososito:hooray::dance:

ya ınanmıyorum kıslar yaa cok guzel masalah nazar degmesın bende göbısıme yaptım bakalım artıkk sonucu yazcam sıze

zeenku cum sımdı göbegıme ınce kıllar wardı göbısım ortasında 5 6 tane kıl wardı hepsını aldım
sonra surdum
kurudu kapattım
bunu ögleyın yaptım
bıde sımdı yapcam ılk 3gün sabah aksam yapcam ben

hadi bakalım inşallah sonuç alırsın bende düşünüyorum yapmayı ya ama bi kere cesaret edip başlamak önemli olan
altı üstü çiş yaww içinde neler olduğunu bilmediğimiz bi sürü şey sürüyoruz vücudumuza olmaz bişi :))

şekerım cımbızla alsak olur mu onları cunku cok degıller,
bır de gögus cevremde var azcuk
gamyoncuiremsu

ben dun yaptım kızlar geçen sefer fıstıkımın bır kısmını alamamıstım cok kısalar dıye alamamıstım dolunayda
sımdı gerı kalanını yaptım ama dısarı cıkıcagım için acele etmek zorunda kaldım sadece 25dk tutabıldım cısımı orada sonra koşarak yıkadım koltuk altımı da azcık yapabıldım ona da sürdüm ama yapamadım sayılır umarım hemen cıkarlar da bıdaha hemen alıp yapabılırım

demın oncekı sayfalarda okudum 3 gun yapılabılırmıs demıs bır arkadas ben de gıdıp yenıden surdum cısımı yenıden fıstıgıma bakalım nolucak kızlar hıc yanma yok ancak oluyor mudur dersınız? umarım olur cunku agda cıdden can yakıyor ve artık nefret edıyorum sureklı mınık mınık cıkmalarından
lazer bır çözum ama ismı korkunc hem kış gecıyor ve fıyatları el yakıyor malum,
artı jılet zaten hıc ıyı bır cozum olamaz tamamen gecıcı orayı sakal gıbı yapmaktan baska bır cozum uretmıyor

hayal etsenıze yaz gelmıs hadı denıze dıyorlar ve bız tuglerımızı hıc mı hıc dusunmeden kosturarak mayomuzu alıyoruz wayy bee hayal tamamen
benım ılk aklıma gelen sey tuglerım oluyorr halbukııı

Kızlar valla ben yaptıımda hiç koku falan yoktu. Bence yapın bişey kaybetmezsiniz. Ben kesin sonuç alacağımıza inanıyorum çok tüylü biri olarak. Ya düşünsenize hiç para da harcamıyoruz tüy için.
Meğer kılların dermanı bizdeymiş yine. kaydirigubbakcemile3

bu çişimizi başımıza sürsek saç dökülmesine iyi gelirmiii:teytey:lülülülülülü
madem her derde devaymış ona da ii gelir die düşünüorum hahhahkaydirigubbakcemile3

tam üstüne bastın canikomsositososito saç dökülmesine karşı hemde nasıl faydalı anlatamamhihoyyyt
ama kimse denemez diye yazmamıştım yazıyım barim bi ara :lepi:

Göndercem anacım,bitmeyenlere kişi başı 2000$ bütçe ayırdım:roflol:.
Kendimi Kıl Bakanı ilan ediyorum
:hooray:

kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:rofloll bacım kıllardan sorumlu bakanımız ol bende bakan yardımcılığına talibim heesengözlerimebaksanabkaydirigubbakcemile5hihoyyyt plnlp ellerine sıcak sıcak idrarını sürdükten sonra yarım saat beklesen yeterlia.s.

Kızlar konuyu gelısı guzel bır okudum..
Yalnız kafama su takıldı.. eger ıdrarın tuylerle ılgılı bu ozellıgı var ise,
Neden genıtal bolgemızde kıllar bulunuyor ve dokulmuyor ?

tmm cnm dneiycem onuda

bu arada kızlar annem çene kısmına yaptı 2 günde bir kalın semsert ve simsiyahhh çıkarlardı hala ortada bişey yok annem bile şokta :1shok:

tubiş cim eğer idrar yollarında enfeksiyon varsa olabilir canım saç dökülmesine karşı patates unu ile kükürt tozu bekletilmiş idrar ile karıştırılır bu karışım merhem gibi saça sürülür yarım saat kadar bekletilip ılık su ile durulanır. yalnız kızlar bu formülü yazdım fakat ben asla denemezdim tavsiyede etmem çünki işin içine patates girmiş sonuçta nimetin idrarla karıştırılmaması gerektiğini düşündüm kendi adıma yinede bir bilgi olarak ekledim aklınızda bulunsun. NOT:alıntıdır yerimseniben

nedeni şöyleki genital bölgemizi temizlik babında hemen yıkadığımızdanyerimseniben amma velakin biz tüylerden kurtulmak için kıllarımızı kökten alıp üzerine çişimizi sürüp uzunca bir müddet bekletiyoruz ve sonra yıkıyoruza.s.

canım bende enfeksiyon olabilir bana temiz idrar yollayınnn delikafadulden:dance:

ya benim koltuk altında ki tüylerde %40 azalma var,inanamıyorum yaa.. kollarımda da %30 falan. ay çok sevindirik oldum ben :dance: şimdi bi sorum olucak,bi arkadaş göbeğine çiş sürdükten sonra göbeğinde incelme olduğunu yazmıştı. ya benimde üst bacaklarım çok kalın,hazır bacaklarıma sürüyorken çişi,acaba biraz incelme olur mu ya:uhm:

aynen katiliyorum sana bikini kenarlarinida liyoruz ister istemez idrar bulasiyodur neden oralarda cok hatta daha cok oluyo ben agdayla aldim ama hep oluyo ama denicem yinede ne kadar dogru cikar

cisi sabah cislemi surdun aksam yapipmi vedolunay gunundemi yaptin cevap lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…