Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Küçükken elimi arı sokmuştu annemde çiş yaptırmıştı,kendi üretimim olan amonyakla iyileşmiştim,hey gidi günler..Ufaktan başlamışım ben bu işlere meğersem:roflol:

Sumdamlası,iğrenme safhasını geçtik artık biz,Profesör Sidikli mertebesine ulaştık,iğrenenlerde okumayıversin canım :roflol:

hahahahhahah haikasin yemin ederim hahahah koptum resmen hahahahahha

benimde hep ellerim terler,annemde yıllardır işe ellerine geçer der ama hiç denemedim.
tabii konu tüyler olunca hiç düşünmeden sürdüm çişi kaydirigubbakcemile3
ellerimede bi ara sürücem hihoyyyt

şifalı bir sıvıyı biz her gün telef ediyormuşuz meğersem.delikafaduldenkafamçokkarıştısırnaşık şey:roflol:

benimde hep ellerim terler,annemde yıllardır işe ellerine geçer der ama hiç denemedim.
tabii konu tüyler olunca hiç düşünmeden sürdüm çişi kaydirigubbakcemile3
ellerimede bi ara sürücem hihoyyyt

benim ellerimde terliyooo :KK43: nasıl oluyokiiiiii:1closedeyes: onuda bekletiyomuyuzz :sm_confused:

slm millet valla bir sürü derde deva olduğunu öğrendim bu çiş ne menem bişeymiş böledelikafadulden eklerim ara ara ama bayağı bir öğğ -tatlicadiarzu-durumlar yaratabilir okurkene.bu arada eli terlyen bacum ellerine sıcakkene çişini sürüp ovalayı vercen terlemesine iyi gelir. amanın çiş uzmanı çıkıcam galibakaydirigubbakcemile3

Küçükken elimi arı sokmuştu annemde çiş yaptırmıştı,kendi üretimim olan amonyakla iyileşmiştim,hey gidi günler..Ufaktan başlamışım ben bu işlere meğersem:roflol:

Sumdamlası,iğrenme safhasını geçtik artık biz,Profesör Sidikli mertebesine ulaştık,iğrenenlerde okumayıversin canım :roflol:
epaq kızz hakkat sidikli prof olduk çıktık yaff:eek: bu arada kızlar dolunay beklemenin bir anlamı olmadığı kanısına vardım bi çok arkadaşımız dolunaysızda denemeler yapmış sonuç yine mükemmel olmuş boşu boşuna bir ay beklemesekmi ne?deneme kararı aşamasında olan arkadaşlar cidden sonuç pozitif denemesi bedavayerimseniben

bacım sen yaz elçiye zeval olmaz,:nazar:belki biz yapacagız orda yazılanları :lepi:

jayjay çok haklısın valla uygulayan kılından derdinden kutulsun uygulamayanında eh canı sağolsun tabikidekaydirigubbakcemile5 yalnız tırstım valla sitede adımız sikliye çıkıcakkaydirigubbakcemile3

slm millet valla bir sürü derde deva olduğunu öğrendim bu çiş ne menem bişeymiş böledelikafadulden eklerim ara ara ama bayağı bir öğğ -tatlicadiarzu-durumlar yaratabilir okurkene.bu arada eli terlyen bacum ellerine sıcakkene çişini sürüp ovalayı vercen terlemesine iyi gelir. amanın çiş uzmanı çıkıcam galibakaydirigubbakcemile3

ya kız ovalayıp hemen yıkıcam mı :roflol: öyleyse iyi bekeletemeyebilirmm sonucta elimiz her dk işlem yapmak zorundayzz hani diğer bölgelerimde dendim çişide bek bişey yapmıyoruz onlarla :dilcikar: malum el yani biyere tutmak istersin vs..

denicem bunuda valla eldivan fln sokaırm ellerime artık :sm_confused: koltukaltımadamı denesem :sm_cool:

bu çişimizi başımıza sürsek saç dökülmesine iyi gelirmiii:teytey:lülülülülülü
madem her derde devaymış ona da ii gelir die düşünüorum hahhahkaydirigubbakcemile3

çok bekletmek gerekmez sanırım. 5 dk dursa işe yarar heralde kaydirigubbakcemile3
bu aralar çiş'den başka bişey düşünmez oldum delikafadulden

deniycemmmŞeniz

ama bişey daha geçen dolunayda zaten koltukaltımıada sürmüştüm ama hala terliyorum :eek:

belki elde farklı etki ediyodur :1no2:

bidahaki dolunaya tüm vücut yapcammmm :roflol: görende tüm vücut lazer yapıyoruz sanar:jeyyar:

evet bende koltuk altına sürmüştüm ama terliyorum daha :)
tek ellerde etki ediyor sanırım. denicem hemen.
zaten nerdeyse her gün sürer oldum çişi kaydirigubbakcemile3
yüzüme devamlı sürüyorum,işe yarıycak umarım.
gelişmeleri yazın arkadaşlar. ben yarın bacaklarıma yapıcam
ağda ve çişi de sürücemhihoyyyt

pardan ne çişi :1shok:
bildiğimiz çişmi:1shok:
en iysi topiği baştan biraz okuyayımmirmirmirmir

aaaa:1shok:
gerçekten çişmişşşş
kıslar siz ciddimisiniz
çişinizimi sürüyosunuzzz ooooo:1shok:

merhaba bende yeni oldum vede cok ilgimi cekti ins. kalici bir cözüm olurda emekler bosa cikmaz ,buarada ben hamileyim acaba hamilelerin uygulamasinda bir sakinca olabilirmi??? bende yapayimmi karar veremedim

merhaba bende yeni oldum vede cok ilgimi cekti ins. kalici bir cözüm olurda emekler bosa cikmaz ,buarada ben hamileyim acaba hamilelerin uygulamasinda bir sakinca olabilirmi??? bende yapayimmi karar veremedim
hoşgeldin diyek önce :)))
bence zararı oluabilir canım sonuçta idrar mikroplu bi atık yaa:1shok:
sen yapma bence
ben gerçelik payı varsa bile yapamam çiş yaa adı üstünde:nazar:

jayjay çok haklısın valla uygulayan kılından derdinden kutulsun uygulamayanında eh canı sağolsun tabikidekaydirigubbakcemile5 yalnız tırstım valla sitede adımız sikliye çıkıcakkaydirigubbakcemile3

hah çıkmadı mı sanıyorsun kaydirigubbakcemile3:içelim:
bacım sen yazsana uygulamaları,burda vakit kaybediyoruz farkında mısın?neyse ne sürelim ve görelim sonucu..
yaza kadar dünya güzeli sidikli raziyeler olup çıkalım
sen yaz ben yapıyorum değişik değişik..
bari bilinçli uygulayalım da işe yarasın..:nazar:
benim bıyıklar yine çıktı ama,:uhm: simdi tekrar sirle alıcam çişi basıcam:nazar:
tüylere ölümmmmkaydirigubbakcemile2

ya bisi sorucam kızlar siz bacaga kola filan surerken uygulamayı nerde yaptınız ve nasıl sürüyorsunuz?
ben banyoda yapmak zorunda kaldım ,adeta çişle yıkandım :nazar:
odada süremeyecegımı dusunmustum
banyoda kuruyana kadar bekledim ıslak ıslak dondum valla
sanırım kızlardan bıyık ve koltukaltına pamuklu cubukla sürenler olmus
hic aklıma gelmedi valla billa:nazar:
e bunlar ufak bolgelere uyar
fakat bacaga kola filan nasıl surmelıyız bir pamukla filan desem yıne odaya bulasır
sız nasıl yaptınız, deneyimleri yazalım lütfenhihoyyyt

Jayjay bıyık zor bitiyor sanırım.
Benim de çıkıyor hala.
Bıyık zaten lazerde de zor bir bölge.Belki ondandır bilemiyorum.
:nazar:

X