Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

b&m cevabin icin cok tesekkürler canim .ama insanda bu tüy sorunu olunca her türlü seye müracat ediyor .bioder kullandim ona benzer bir ürün daha kullandim sadece tüylerimde hafif bir incelme oldu yoksa gene aynilar ,ama bu konuyu takip edecegim olursa ne güzel
Bu tüy sorunu icin kremlere verdigim parayi düsününce(malum alan büyük olunca )

ya bisi sorucam kızlar siz bacaga kola filan surerken uygulamayı nerde yaptınız ve nasıl sürüyorsunuz?
ben banyoda yapmak zorunda kaldım ,adeta çişle yıkandım :nazar:
odada süremeyecegımı dusunmustum
banyoda kuruyana kadar bekledim ıslak ıslak dondum valla
sanırım kızlardan bıyık ve koltukaltına pamuklu cubukla sürenler olmus
hic aklıma gelmedi valla billa:nazar:
e bunlar ufak bolgelere uyar
fakat bacaga kola filan nasıl surmelıyız bir pamukla filan desem yıne odaya bulasır
sız nasıl yaptınız, deneyimleri yazalım lütfenhihoyyyt

annemle bende yaptik annem çene biyik kısmına yaptı pamukla yaptıkkk :roflol: bence en iyisi pamuk eline bi eldiven gecir elinede al pamuğu sür sürebildiğin kadar yerimseniben

8 gün oldu yapalı hala bende çıkma belirtileri yok özellikle bikini bölgesnde :sm_cool: şimdiye kdr oooOoOoo eskileri olsa çıkmışlardınaniknanik

annemle bende yaptik annem çene biyik kısmına yaptı pamukla yaptıkkk bence en iyisi pamuk eline bi eldiven gecir elinede al pamuğu sür sürebildiğin kadar

8 gün oldu yapalı hala bende çıkma belirtileri yok özellikle bikini bölgesnde şimdiye kdr oooOoOoo eskileri olsa çıkmışlardı

bacaklarinada yapmismiydin

annemle bende yaptik annem çene biyik kısmına yaptı pamukla yaptıkkk :roflol: bence en iyisi pamuk eline bi eldiven gecir elinede al pamuğu sür sürebildiğin kadar yerimseniben

8 gün oldu yapalı hala bende çıkma belirtileri yok özellikle bikini bölgesnde :sm_cool: şimdiye kdr oooOoOoo eskileri olsa çıkmışlardınaniknanik

afedersin pLnLp senin yazini alinti yapayim derken kendi yazima eklenmis acemiligime verirsin artik:eek:

tüm bacak hemde boydan boyaaaa:roflol:

bikini bölgesi ,, koltuk altım sositososito

bacaklarım biraz sorunlu benim alt kısımda feci batıklar oldugu için onları iğneyle çıkarıyodum :roflol: onlar çıkmaya başladı çünkü ağdayla alırken onlar henüz çıkmamıştı çişle sürdüğüm yrler çıkmadı dahasırnaşık şey o çıkanlarda ağda yaparken çıkmayan kıllar olsa gürek:nazar:

koltukaltımda da biraz ince ince çıkıyo sanki elimi dğnce biraz pürüzlük var ama aynaya bakıyorum kıl tüy gozukmuyooo :1closedeyes:
bacağımın üst tarafı fecii yanmıştı çişi sürdüğümde orda şuan hiç bi belirti yok :teytey:

valla bıyıklar tam gaz geliyordu dun gece yine çişledim sirle alıp:jeyyar:
sankı koltukaltımda bi tuhaflık var, daha cıkmadı mı desem yoksa cıdden öldüler mi bilemiyorum bakıcaz 10 gune anlasılır
ama bacaklarım cıktı valla fıstıgımda da numune olarak yapmıstım
azcık bı kısma,orası da bence cıkıcak gıbı duruyor
çiş işe yaramazsa
epaq tüm çişlenen kızları tüm vücut lazer epilasyona göndericek:lepi:

yaa siz ciddi misiniz? gerçekten çişi sürüyor musunuz bacaklarınıza kollarınıza bıyyığına heee?

valla bıyıklar tam gaz geliyordu dun gece yine çişledim sirle alıp:jeyyar:
sankı koltukaltımda bi tuhaflık var, daha cıkmadı mı desem yoksa cıdden öldüler mi bilemiyorum bakıcaz 10 gune anlasılır
ama bacaklarım cıktı valla fıstıgımda da numune olarak yapmıstım
azcık bı kısma,orası da bence cıkıcak gıbı duruyor
çiş işe yaramazsa
epaq tüm çişlenen kızları tüm vücut lazer epilasyona göndericek:lepi:

Göndercem anacım,bitmeyenlere kişi başı 2000$ bütçe ayırdım:roflol:.
Kendimi Kıl Bakanı ilan ediyorum
:hooray:

yaa siz ciddi misiniz? gerçekten çişi sürüyor musunuz bacaklarınıza kollarınıza bıyyığına heee?

düşünmek bile lavaboya koşmam için yeterli.
ama istifra etmek için. Mideemmmmmkafamçokkarıştı

Midenize maşallah kızlar,ne diyim. inanılmaz bişi. Ve uzak???
Kokuya nasıl dayanıyorsunuz peki?

valla soyle bakiyorumda nedir bu cektigimiz bizim..ama yinede ben bu sidik davasina girmem..
faydasi olacagina nedense inanmiyorum..onun yerine tuz ve limon surerim daha etkili ve vitaminli olur..

bu başlıgı bende keyifle takip ediorum denemeyi düşünmüorum ama yapanların deneyimlerini okumak hoşuma gidio nedensekaydirigubbakcemile3 çok alemsiniz kızlar walla takdir ettim acısız güzellik olmas tezini çürüttünüz burda:roflol:

Göndercem anacım,bitmeyenlere kişi başı 2000$ bütçe ayırdım:roflol:.
Kendimi Kıl Bakanı ilan ediyorum
:hooray:
anam benim korkum da burda ıykk bıykk diyenler evlerine "özel çiş duş başlığı" taktırıp
banyo yapmasınlar sakın delikafaduldensırnaşık şey
belki gizli gizli sürüyorlar gelip burda bize laf atıyorlar
e sürmeyin gezin salkım saçak kıllarınızla delikafadulden

bu başlıgı bende keyifle takip ediorum denemeyi düşünmüorum ama yapanların deneyimlerini okumak hoşuma gidio nedensekaydirigubbakcemile3 çok alemsiniz kızlar walla takdir ettim acısız güzellik olmas tezini çürüttünüz burda:roflol:

vallahi canim aynen bende ogle eglenceli ki inanirmisin butun sayfalari okudum pc karsisinda gulmekten karnima kiraplar girdi delikafadulden
ayni kil sorunu bendede var ama denemeye cesaret edebilecegimi sanmiyorum ama genede buyuk konusmamak lazim :eek:laelaelaelaelae
:teytey:

kıslar bende bugun göbegımdekı ınce tuylere yaptım hadı hayırlısııı :)))

öncelikle bu siteyi kuran arkadaşlara teşekkür ediyorum. çünkü bu siteden ben her konuda çok faydalanıyorum. yanlız arkadaşlar bu konu başlığına sadece idrar ile tüy sorununa çözüm bulduğunuzu veya bulamadığınızı yazarsanız iyi olur çünkü gereksiz konular yerine çözümü konuşmak daha doğru olacak bence en azından bu konuyu okuyan onlarca yada yüzlerce kullanıcı var ve eğer denediler ise hemen yazs:enbuyukkk:ınlar

Bugün annem marketten yaş bakla almış.Çıldırdık artık resmen,meteor tozu sürün kıllara kesin çözüm diyen olsa uzaya gidicez.:nazar:

Gerçi baklanın kendisi kıllı ama bakalım belki birşeyler yapar o da.

Çabuk etki ederse bakla suyunun içine çiş katıp piyasa sürüyorum,burdaki tüm sidiklileri de şirketime ortak ediyorum,haberiniz olsun
:roflol:

X