Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

şekerım cımbızla alsak olur mu onları cunku cok degıller,
bır de gögus cevremde var azcuk
gamyoncuiremsu
olur tabı cnmm sonucta önemlı olan kökten almakkkkaydirigubbakcemile5hadı bakalım kızlarr tuvaleteee:roflol:hepberaber

Bugün annem marketten yaş bakla almış.Çıldırdık artık resmen,meteor tozu sürün kıllara kesin çözüm diyen olsa uzaya gidicez.:nazar:

Gerçi baklanın kendisi kıllı ama bakalım belki birşeyler yapar o da.

Çabuk etki ederse bakla suyunun içine çiş katıp piyasa sürüyorum,burdaki tüm sidiklileri de şirketime ortak ediyorum,haberiniz olsun
:roflol:
ne baklası kız?
onun tarıfını de versene epaqcım onu da uygulayalım
:jeyyar::lepi:

bu sabah bende farkettim...bikini bölgemde bi azalma var köklrinden eser yok bazi yerlerinde dümdüz bebek cildi gibi....koltukaltimda bu sefer daha bi azalma var...bacaklarmda tam olarak kesin bir sey söyleyemeyecegim cünkü daha cikmadilar....diyer yerlerimi dolunaydan önce almistim..belkide bende cok az faydasi oluyo..belki her seferinde %5 gibi azalma oluyo tüylerde....ilk yaptigimda pek emin deyildim ama bu sefer dedigim gibi azalmayi daha iyi farkettim.yerimseniben...birdahaki seferde ay inceldiginde yapacagim..belki bu sefer daha etkili olur...birde oglak ay burcu günlerinde tüy temizligi yapildigi zaman daha cok etkisi oluyormus.tüylerin azalmasinda...bu ayin oglak ay burcu günleri..20.02---21.02---22.02 .......pes etmek yok kizlar tüylere her seferinde %1 azalma olsa bile killara savasa devam...killar inatsa ben onlardan daha inadim..Çok üzgünüm çoook.......:mymeka:...:enbuyukkk:..:eek:klava:.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben epilatör ile alacağım,kökünden alıyor sonuçta...sonra çiş sürülse oluyor mu?

-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

olur tabi neden olmasın hem epilatör daha iyi ağda ile ağda kalıntıları kalıyor gözeneklere tam girmiyor idrar.

ya kizlarrrrrrrrrrrrr ne ediyonuzzzzzz ya mikrop kapcaksiniz.ise yariyaniniz oldumu??????????????ß

bu sabah bende farkettim...bikini bölgemde bi azalma var köklrinden eser yok bazi yerlerinde dümdüz bebek cildi gibi....koltukaltimda bu sefer daha bi azalma var...bacaklarmda tam olarak kesin bir sey söyleyemeyecegim cünkü daha cikmadilar....diyer yerlerimi dolunaydan önce almistim..belkide bende cok az faydasi oluyo..belki her seferinde %5 gibi azalma oluyo tüylerde....ilk yaptigimda pek emin deyildim ama bu sefer dedigim gibi azalmayi daha iyi farkettim.yerimseniben...birdahaki seferde ay inceldiginde yapacagim..belki bu sefer daha etkili olur...birde oglak ay burcu günlerinde tüy temizligi yapildigi zaman daha cok etkisi oluyormus.tüylerin azalmasinda...bu ayin oglak ay burcu günleri..20.02---21.02---22.02 .......pes etmek yok kizlar tüylere her seferinde %1 azalma olsa bile killara savasa devam...killar inatsa ben onlardan daha inadim..Çok üzgünüm çoook.......:mymeka:...:enbuyukkk:..:eek:klava:.
baklava belki sen ikinci üçüncüde sonuç alırsın bazı kıllar daha inat olur ondandır devam et yılma bacımkaydirigubbakcemile5 benim tüyler halaa uç bile vermedi benimkiler bitti mi nekaydirigubbakcemile2 ilk yapmamda valla süper bir tek bıyıklarımda tek tük tüyler çıktı o kadarhihoyyyt

kızlar sizi takip ediyorum
aranızda
yaptın ve kesin spnuç aldım diyen varmı acaba...
çok merak ediyorum gercekten..

baklava belki sen ikinci üçüncüde sonuç alırsın bazı kıllar daha inat olur ondandır devam et yılma bacımkaydirigubbakcemile5 benim tüyler halaa uç bile vermedi benimkiler bitti mi nekaydirigubbakcemile2 ilk yapmamda valla süper bir tek bıyıklarımda tek tük tüyler çıktı o kadarhihoyyyt

yüzünüze demi sürüyorsunuzzzz:1shok::1shok::1shok:

nedeni şöyleki genital bölgemizi temizlik babında hemen yıkadığımızdanyerimseniben amma velakin biz tüylerden kurtulmak için kıllarımızı kökten alıp üzerine çişimizi sürüp uzunca bir müddet bekletiyoruz ve sonra yıkıyoruza.s.

Pekı mesela cocukken bebekken yanı çişli bezlerımız popomuzda kalıyordu kaydirigubbakcemile3
Mantık olarak kafama takıldıgı ıcın soruyorum ama yınede denemek ıcımden gecmıyor degıl.. kaydirigubbakcemile3

aynen katiliyorum sana bikini kenarlarinida liyoruz ister istemez idrar bulasiyodur neden oralarda cok hatta daha cok oluyo ben agdayla aldim ama hep oluyo ama denicem yinede ne kadar dogru cikar

Evet bende oyle dıyorum hanı o bolgeyı temızledıkten sonra mutlaka ınsan tuvalete her gırısınde idrar ıle temas oluyor o bolgede... bıraz bıraz olsa bunca sene azalması lazım bılmem kıı.. :sm_confused:
deneyıp tecrube etmek lazım sanırım.. :)

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır sizi takipteyim
benim bi sorum olacaktı ben bikini bölgesini jiletle alırdım acaba bu çiş olayı bende etki etmesi uzun zaman alırmı acaba bazıların 2 seansta bitiyormuş bende agdaya başlamak istiyom ama uzun sürermi die endişeliyimkafamçokkarıştı

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır sizi takipteyim
benim bi sorum olacaktı ben bikini bölgesini jiletle alırdım acaba bu çiş olayı bende etki etmesi uzun zaman alırmı acaba bazıların 2 seansta bitiyormuş bende agdaya başlamak istiyom ama uzun sürermi die endişeliyimkafamçokkarıştı

zaten burda bikini bölgesinde yapanların çoğu kalın semsert tüylü insanlardı kaydirigubbakcemile3 şahsen benim öyle şuanda azcık çıkmaya başladı inanamssın belki ama incelikten çıktığı bile anlaşılmıyoooo .. benim odun gibi kıllar gitmiş yerine narin kıllar gelmiş kaydirigubbakcemile3

üstelik benimde ilk deneyişimmmmm 2. de eminimki dahada çok azalıcak yerimseniben

hadı bakalım kızlarr yaa cok sewındım walaa süpersınızz ınsalahh darısı basımazaaa

kızlar meraba.peki nasıl yapıyosunuz bunu.nekadar bekletiyosunuz.sabah mı yapıyorsunuz?

Dolunay gününü bekliyoruz öncelikle büyük bi heycan içinde.. ( tabi beklemeyip sadece cişlenenlerde var o ayrı. ayrıca dolunayda yapmayanlarda etki gördü örnek ; annem):jeyyar:

Bu ay Dolunay ; 11 Mart 02:38 yerimseniben

Sabah kahvaltı vs yapmadan idrarı alıyosun :nazar: tabi sabah çişi olarak yapmayanlarda var ben sabah cişiyle yaptım :sm_confused:

daha sonra epilator eldiven vs hangisini kullanyıosan onla yaptıktan snra çişi sürüyosun .. sabaha kdr bekletenlerde daha çok etki oluyo diye düşünoyurm ben sabaha kadar beklettim ama araalrda 2-3 saatte bir çiş sürdümmm :1closedeyes: gecede öyle yattıım :smiley-cool: ( tavsiyem sir ağdayla falan yapma daha sonra yağıyla çıkarmak zorunda kalırsnn gözenekleri kapar çişte bi etki etmez ben soğuk ağda aldım onla yaptım bacaklarımı) CADIARZU

sabah kalktyım ve bıcı bıcı yaptım :1hug:

bu kadarr kaydirigubbakcemile5

Pekı mesela cocukken bebekken yanı çişli bezlerımız popomuzda kalıyordu kaydirigubbakcemile3
Mantık olarak kafama takıldıgı ıcın soruyorum ama yınede denemek ıcımden gecmıyor degıl.. kaydirigubbakcemile3

Evet bende oyle dıyorum hanı o bolgeyı temızledıkten sonra mutlaka ınsan tuvalete her gırısınde idrar ıle temas oluyor o bolgede... bıraz bıraz olsa bunca sene azalması lazım bılmem kıı.. :sm_confused:
deneyıp tecrube etmek lazım sanırım.. :)

kızlar tüketmeyin yavv:bbo: isteyen denesin kimse para istemiycek sizdenyerimseniben ayrıca betül minicik bebekkende minicik tüyler vardı canım fıstıklarımızda onlar alınmış olsaydı belki bebeklikten itibaren tüylerden kurtulmuş olurduk kanımcakaydirigubbakcemile3

kızlar tüketmeyin yavv:bbo: isteyen denesin kimse para istemiycek sizdenyerimseniben ayrıca betül minicik bebekkende minicik tüyler vardı canım fıstıklarımızda onlar alınmış olsaydı belki bebeklikten itibaren tüylerden kurtulmuş olurduk kanımcakaydirigubbakcemile3

Valla yav ama el kadar cocuk agda acısına da dayanamaz..
Neyse kı oğlum varr.. kaydirigubbakcemile3
Ben deneyeyım dıyorum bıkını bolgesıne ancak onun bır de agdayla alması var..
Çiş surmesı zor degıl de.. kaydirigubbakcemile3

ben ocak ayinin dolunayda sadece 30 dk bekletebilmistim idrari ama gozle gorulur bi azalma olmustu
ama subat ayinin dolunayinda 8-9 saat cisli bekleyip yikandim ve su anda koltuk altimda
cok az ince ince tuyler cikti genelde kapkara kalin tuyler cikardi
bacaklarimda ise gene tek tuk cikanlar var ama cok cilizlar:dance:
bir kac dolunay daha cislenirsek kil tuy isinden kurtulmus olucaz bencekaydirigubbakcemile5
ay bide lazere gidecem diyodum iyikide gitmemisim dunyanin parasi ayol yazik gunah valla. ustelik cis daha bi etkili lazerdenhihoyyytkaydirigubbakcemile2:hooray:a.s.

X