Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

canim zaten farkindaysan orda tuy kil yok.. kaydirigubbakcemile3

o bolge cillop gibi ayni kaymak.... ama bizim derdimiz onun etrafini temizlemek gehehehehe birak mantikli dusunun be lülülülülülüsırnaşık şey

mantıklı düşünürsek o A kısmına çiş değdiği halde neden oaradaki tüylerin varolmadığını düşünmek gerek...
gercekten yapıpta bitti diyen varmı burada
hakikaten çok merak ettim

e bide zaten sonucta çişli bırakmıyoruz tuvalet ihtiyacımızı gideridkten sonra temizliyoruz yanii böyle düşünmek saçma gibi geldi bana..:1no2: 5 snyede yıkıyosunnn tabikide bi etki etmez kaydirigubbakcemile3 ben aksamın 6 sında sürdm her yerime bidaha ertesi güne 12 de kalktım:))) :roflol:kalktıgımda direk duş aldım. beklemekle alakalı ve gözeneklerin açık olmasıyla sanırmm yanma olayı oluyo çünküü..lülülülülülü hiç kimse tamamen bitti demedi evet ama sonucta lazerle bile günümüzde tamamen temizlenmiyoo.. bi süre sonra 2 katı çıkmaya başlıyoo bunları düşünürsek bence gayet cazipp geliyoo bana:dilcikar: insanın sarı sarı ince tüyleri olsa bile ii kafamçokkarıştı en azından azaltma ve inceltme söz konususengözlerimebaksanab

ben bitti diyorum valla.koltukaltım bitti.diğer bölgelerimi de sabırla yapıp bitirmeyi düşünüyorum.çiş yapıyoruz o zaman oramızda niye kıl yok sorusu baya bi soruldu ve cevaplandı zaten.tatmin edici bir açıklaması var geçmiş sayfalarda.yapıpta fayda gören var mı?sorusu da zaten her sayfada sorulduğu için tekrar tekrar yazmaya gerek olmadığını düşünüyorum.sonuçta bu bir ticari ürün değil ki para kazanacak olalım,satmak isteyelim de kandıralım.inanan yapar,inanmayan,tiksinen yapmaz.

sanırım sabah idrarı kullanırsak daha iyi olur sabah idrarı daha asitli oluyordur. birde yoğurt suyu içmek akıllıca geliyor bana,,içinde laktik asit varmış yoğurt suyunda,,böbrektaşı olanlara iç diye tavsiye edilir çünkü böbrek taşını eritiyormuş laktik asit. taşı eritiyorsa kıl kökünü gelmemek üzere yok eder sanırım. yoğurt suyunu 2 gece yatmadan önce içip deneyeceğim ben. belki daha etkili olur.

yapmayın allah aşkına
mikrop falan kaparsınız canlarım ya
öyle olsa genital bölgemizde tüy kalmazdı
devamlı oaralara değmiyormu bu sidik
yapmayın ya
ayyyy çok şaşırıdm cidden...

:mymeka: kız sen bi sussana biz yapıyoruz iste

ya bisi diycem inanmıcaksınız, ben göbegimdeki ufak tüyleri de sirle aldım
çişleri sürdüm oturdum,bugun şiş karnımda bi değişiklik dikkatimi çekti
tüyleri bilmem ama göbeğim inmişti, valla hergün sürücem artık
belki göbeğimi eriticeK?benneyaptımki
yeminle indi, yani baska hicbisi yapmadım ,
yemin ederim ben bu model gibi olmaya doğru gidiyorum sürücem ben karnıma
http://lh3.ggpht.com/jraj.nk/R99hl1CAm4I/AAAAAAAAFoo/KF-tkO48t2I/Reiko+Azechi.jpg
bir de bacaklarımın üstüne oralar biraz şişko çümkü
mod arkadaslar linkteki resmi eklerse cok sevinirim kaydirigubbakcemile5

kızlar 9 şubat akşamı ağdamı yaptım sürdüm idrarı, sabaha kadar bekledi sabah duşumu aldım şimdi 5 gün boyuncada karınca yumurtası yağını sürücem.hadi hayırlısı bakalım ...bu arada karınca yumurtası yağı 4. seansım seyreltti ve inceltti tüyleri ama idrardan daha çok umudum var

Bu seferki dolunayı kaçırdım, hastanedeydim. Ama vardır bir hayr. Deneyenlerin yorumlarıyla bakarız bir dahaki dolunaya... İnşallah faydası olur kızlar çektiğiniz eziyete değer.

ben geçen dolunay yapmıştım kolumdaki kıllar çoktu 1 ayda hala gelmediler bu ayda koltuk altına yaptım bir gün bu kıllardan hiç para dökmeden sorunsuz kurtulacağımı söyleseler inanmazdım ama oldu galiba jayjay senin yorumunada çok güldüm yaaa bunu yapmak biraz zor olur sanki hergünmü sürecen nasıl olacakki yakında adımız sidikliye çıkacak

arkadaşlar sizi takip ediyorum bir sonraki dolunaya etkisini fazla gören olursa bende denemeyi düşünüyorum.gözümü kararttım.dün gece mesajlarınızı okurken çook güldüm.çok şekersiniz. gerçekten. bazı hurafe yorumlar olmuş inanamadım.isteyen dener istemeyen denemez ben sizinle bişey paylaşıcam içinizi rahatlatmak için...
normal idrar vücuttan çıktığı anda tamamen sterildir ve hiçbir bakteri içermez. Ayrıca idrarın anti-fungal, anti-bakteriyel, anti-viral özellikleri olduğu ve tüberküloza neden olan basillerin gelişimini engellediği de kanıtlanmıştır.TUBİTAK yani arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu iltihabı vs olmadığı sürece idrar tamamen steril bişeymiş

hihoyyytbende 9 şubatta çişlendim nerdeyse unutuyordum banada kocişim hatırlattıkaydirigubbakcemile3gecenin bi vakti makinayla bacaklarımı bıyıklarımı ve koltuk altımı aldım allahtan şikayete gelen olmadı bu saatte ne bu ses diye:bbo:fıstığımı alamadım eldiven almayı unutmuşum:çok üzgünüm:bende makinayla kenarlarını aldım dayanabildiğim kadararını sürdüm çişimi kat kat giyindim lahana gibi yattımkaydirigubbakcemile3 sabahta gözümü duş alırken açtım.bakalım faydasını görücem ve görücez inş.yalnız bir sorun oldu gece çok kabus gördüm rüya tabirlerine baktım rüyamın manası çok güzel çıktı:CüvCüv:göz rengimin değiştiğini görmüştüm anlamı çok güzelmiş ilim ve mevii sahibi olmakmış.çişli çişli gördüğüm rüyanın anlamı beni biraz güldürsede hoşumada gitti hanikaydirigubbakcemile2 ikincisi olayım ise fıstığımın biraz üst kısmında kıl dönmesi gibi bir çıban vardı onunda üstüne çiş sürmüştüm bu gün farkettim geçmiş:dance: mart ayı gelsin fıstığımada uyguluycam çiş banyosunu. kılsız günler kıslarrrrkaydirigubbakcemile5a.s.

Çok şekersiniz kızlar öyle bi anlatıyosunuz ki mart ayı dolunayını iple çeker oldukkaydirigubbakcemile5

bacağım hala cıkmadı 1 ay oldu kızlar çok seviniyorum yaa imkansız gibi geliyo ama oldu işte

alllaaaaaaaaaaaaaaaaaa çabuk 11 mart gelsin yaaaaa yazıyı daha bugün okudum bende istiorum ben ama dolunay bekleyemem sanırım :) bacaklarımda az war biraz daa uzasınlar yaparım ben hemen bekleyemicem sanırım martı yapar sölerim sizedeeeeeeeeeeee

tühhh ya şimdi aklıma geldi keşke 3 saat önce falan okusaydım bu bölümü koltuk altını almıştım ya sürerdim walla hemen

bende de tüysüzlük sorunu var desem inanırmsınız:))
jiletle aldığım halde okadar az çıkar ki tüylerim..
annem hep babannene çekmişsin sen der..
birde ağda yapsam hiçkalmıcak anlaşılan lazerli gibi olucam..
ama ağda canımı çok yakıyor o yüzden de dayanamıyorum..
ama şu dolunayda ağdaişini kesinlikle denicem..
onu bende duymuştum..
ama benim bildiğim dolunayda tüyler alındığında azalırmışl evet ama o gün kesinlikle saç kesilmezmiş..
dolunay zamanı kesilen saçlar çok geç uzarmış..
valla ben eskilerin yalancısıyım nekadar doğru bilemiyorum :)

Normalde hurafelere inanmam ama bu tür ayın hareketleri ile ilgili olaylara kesinlikle inanıyorum. Zira bu konuda anneannemden yaşanmış çok şey dinledim.
11 marta gün sayıyoruz desenize bir aksilik olmazsa inş. :)

benimde cildim cok kurudu en son idrar ve tuz yöntemini yaptiktan sonra..krem veya losyon sürmeyede cesaret edemiyorum killari tekrar besler diye ne yapsam acaba..bu konuda bilgisi olan arkadaslara soruyorum....

benimde cildim cok kurudu en son idrar ve tuz yöntemini yaptiktan sonra..krem veya losyon sürmeyede cesaret edemiyorum killari tekrar besler diye ne yapsam acaba..bu konuda bilgisi olan arkadaslara soruyorum....

idrar da benim öyle bi kuruma problemim olmadı.. gerçi ilk denemeydi.. ama tuz leke bile yapabilir.. tavsiyem tuzu bırak... idrarlan sadece.. bi de kesinlikle nemlendirici kullan.. kullanmaman batık problemi yaratabilir.. ayrıca cilt tahriş oluyo sonuçta.. nemlendiriciye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…