Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Canım benim sağol. Bir dahaki dolunayda bende koltukaltıma ve yüzüme sürücem. Nasıl değişiklikler olucak bakalım. Tekrar çıkma durumunu burdan bizimle paylaşırsan sevinirim. :asigim:

Elbette paylaşacağım sonuşları. Bende merak ediyorum çıkıp çıkmayacağını.kaydirigubbakcemile3

oh hepimiz yapmışız kızlar.bende de sürdükten sonra uyku getirici etki yaptı çiş heralde erkenden yattım,kaçırmışım bu muhabbetlerikaydirigubbakcemile3
hepimizinki en iyi şekilde işe yarar umarıma.s

valla canım ben soğuk ağdayla yaptım,ama ağda kaldığı için direk süremedeim, ağdayı suyla temizleyip öyle sürdüm napim.en iyisi epilasyon sanırım.direk sürme işlemi ancak öyle olacak.

sağol canım ewet ya ben de soğukağda bantlarından kullanıyorum epilasyon da war ama çok canımı yakıyor su ya da yağ değdirmekte istemiyorum etkisi azalmasın diye kafam karıştı walla kızlar hepiniz suyla sildikten sonra mı sürdünüz :bbo:

kuaföre ağdaya gidecektim 9 şubat dolunay günü ama sabaha hasta ve halsiz bi şekilde kalktım ve dr a gitmek zorunda kalktım sinüzitim ve bademciklerim sağolsun ağdaya ve çişlenmeme engel oldular,:eek:klava:neyse artık marttaki dolunayı bekliicezzzsenağlama

kaydirigubbakcemile5 marttta dolunay ne zaman acaba kızlar,
1 ay boyunca hıc almıycaz mı tuglu tuglu mu gezıcez ben tamamını alamadım zaten kısaydı bı kısmına yetebıldım dıgerlerını agda bıle almadı wallahı
yıkandım da paklandım ıyıce, bılemıyorum ne zaman marttta dolunay bakalım bır kaydirigubbakcemile2 gecerse ama bır daha cıkmazsa bu tugler saglam suprız olur bıze :lepi:

slm kızlar bütün sayfaları okudum cok ilgimi cekti bazı arkadaşlar tamamen bitti dedi bende anneme bahsettim konudan ilk denemeyi oda yapacagız inşallah hepinize faydası olur arkadaşlar lütfen gelişmeleri yazın :enbuyukkk:

Birkaç gündür ara ara bu konuyu okuyordum ve bugün bitti sonunda. Çok ilginç ve bir o kadar da tiksindirici geliyor insana; ama ilaç sanayiinde kullanılan üre ve makyaj malzemelerinde kullanılan doğum atıkları gibi şeyleri düşününce, bu biraz daha masumane kalıyor zannımca...

Özellikle de epaq ve ahmelege arkadaşlar fayda gördüklerini yazmışlar. Merak ettim doğrusu. Dener miyim bilmiyorum ama, işe yarayacaksa ve devamlı yapılmayacaksa... Hehe.. Bilmem ki :eek:

Son düzenleme:
11 Ocak 03:27

9 Şubat 14:49

11 Mart 02:38

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

bu senenin tüm dolunayları bunlara.s

canım bilmesede kokar diye düşündüm ben ama hiç kokmuyo benimki.bana bile kokmadığına göre ona hiç kokmaz . aman uyudu zaten.ben günd 5 litre su içen birisi olduğum için zırt pırt tuvaletteyim benim idrar sudan ibaret heralde.yakmadıda kokmadıda.hehe

ben cok kola ictigim icin benimki biraz asitli be canim kaydirigubbakcemile3
cok yakti valla ama kokmadi hic :teytey:

yapmayın allah aşkına
mikrop falan kaparsınız canlarım ya
öyle olsa genital bölgemizde tüy kalmazdı
devamlı oaralara değmiyormu bu sidik
yapmayın ya
ayyyy çok şaşırıdm cidden...

Arkadaslar ben yazilanlarin hepsinoi okuyamadim bunu deneyip yapan ve spnuc olan var mi lutfen eger gercekten oluyosa ben bunu yapmak istiyorum bilgilelendirirseniz sevinirim bide burc felan diye biseyler gordum onun hakkindada bilgi verirmisiniz

11 Ocak 03:27

9 Şubat 14:49

11 Mart 02:38

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

bu senenin tüm dolunayları bunlara.s

cebımın tarıh kısmına gun gun ısaretledım canım onumuzdekı 2 ayın dolunay zamanlarını tesekkurler bunlar ıcın, bırı görse bunlar ne dese komedi uluycak mısın dolunayda der herhalde :) ulumak ıcın hazırlanıyoruz o gece :sm_cool: cisliler bizii

Arkadaslar ben yazilanlarin hepsinoi okuyamadim bunu deneyip yapan ve spnuc olan var mi lutfen eger gercekten oluyosa ben bunu yapmak istiyorum bilgilelendirirseniz sevinirim bide burc felan diye biseyler gordum onun hakkindada bilgi verirmisiniz

canım hepimiz denedik dün aksam 9 subatta yapıp süründük bakalım sonucları görucez ama bır arkadasımız yapmıs 2 seferde tam sonuc almıs ve cok memnun kesınlıkle yapın dıyor denemekte yarar var canım cunku daha hayır ben yaptım gecmedı dıyen yok aksine yaptım gectı dıyen var bız de gecıcegını düşünüyoruz deneyelım 2 seferde gecıcektır sen dolunayı sımdı kacırdın sanırım bır dahakı dolunay martta ama sımdıde deneyebılırsın ıstersen dolunayımız yok bu ay bırdahakı aya kadar ama kaydirigubbakcemile2 yap gene de ıstersen. burclardan da su burclarında daha etkılı oldugu soylenıyor yengec balık gıbı.

dusununce idrar surme yontemi itici bir fikir gelsede karinca yumurtasi yagi gibi disaridan bir madde surmemis oluyorsun tenine.Ben bu gibi seylerin insan sagligina zararlari olmasindan da cekiniyorum.Sonucda idrar senin .faydasi olmasa bile zararida yoktur.elimize eldiven takip bu yontemi uygulayabiliriz.

ben ilk olarak sadece dolunayda tuylerimi alicam . baktim bir degisiklik yok idrarli yontemide deneyebilirim herhalde.

bende çiş olayını bacaklarıma sürdüm koltukaltıma falan sürmedim etki görürsem sürcem kendimi tehlikeye atamadım midem dayanmadı ama etki görürsem mide falan dinlemicem sürcem valla:jeyyar:

Bisiyi merak ettim dolunayda agda yapip sidikleri surdukten sonra bekliyosunuz 4-5 saat, sonra tekrar suruluyor mu evetse zaman araligi nedir?:icecream:

X