Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

oof hala canım yanıyor kızlar :)
siz burada söylediniz koşarak gidip agdayı ısıttım yaptım yanıyor yanıyor
zaten kısaydı tuglerım nasıl zor aldım anlatamam tamamını da alamadım ya neyse yarım kutu agda bıttı agdadan sonrakını sürdüm bakalım ne olacak sımdı yatarken gene sürsem mi acaba,
cok pis bır iş gıbı :) ama ne yapalım geçicekse süreriz,

bu dolunaydaki olaylar dogru cıkıyor genelde ya ona güvendim bir de hepiniz yapıyorsunuz :) birisi de denedim geçti demiş o arkadasa özel de msj attım bakalım dönecek mi,
böyle işte gıdıp yenıden sureyım oyle uyuyayım :) pislik pislik haha

ben niye hiç yanmadım bendemi bi tuhaflık var . yoksa ben gerçekten seyrek ve az tüylüyüm diye kıl köklerimdemi az.ondanmı yanmadım acaba.ağdamı yaptım taze taze süründüm .çok enteresan.

ne var bu dolunayda anlamadım herşeyi dolunayda mı yapmak gerekiyor
bi kaç şey daha duymuştum ben ilginç

ben niye hiç yanmadım bendemi bi tuhaflık var . yoksa ben gerçekten seyrek ve az tüylüyüm diye kıl köklerimdemi az.ondanmı yanmadım acaba.ağdamı yaptım taze taze süründüm .çok enteresan.

bılmıyorum şekerım benımkı cok asıtlı sanırım bır de alırken de cok canım yandı
ikisi bırlesınce hala acı içinde sızlanıyorum :) anlatamam
yatıcam sımdı yatarken bır daha sursem mı kı dıyorum ne ıgrenc yahu
2 camasır ust uste gıydım koku cıkmasın dıye :)

he bide mamamiya doğru söylüyo çiş kokmuyomusunuz.kocanız yanına yanaşmıyomu.napıyosunuz ya nerelere kaçıyosunuz sürünce.cevap lütfen.kaydirigubbakcemile3

valla ben esime soylemiyorum canim neme lazim yaklastirmaz beni yanina belkide igrenir :eek: ayy herseyide soylemek zorunda degilizki yaa kaydirigubbakcemile3
ee bunuda bilmeyi versin canim :jeyyar:

canım bilmesede kokar diye düşündüm ben ama hiç kokmuyo benimki.bana bile kokmadığına göre ona hiç kokmaz . aman uyudu zaten.ben günd 5 litre su içen birisi olduğum için zırt pırt tuvaletteyim benim idrar sudan ibaret heralde.yakmadıda kokmadıda.hehe

ah zavallı potubor bu gecenin en acı çekeni olmuş belli yazıık.bırak artık idrar sürmeyi çok canın acıyosa buz falan sür rahatlat biraz kendini.

ay bu saatte amma geyik muhabbet ediyoruz heee.şuraya bak çişten sohbet.hadi iyi geceler millet ben dış alıp yatıyorum .

ay bende yikandim rahatladim yaayerimseniben
8 saat cisli cisli bekledim kizlar 8 saat yeter artik heralde
ay cok yoruldum bugun mirmirmirmir yatiyim ben hadi iyi geceler kizlar.

of of yatamıyorum kı boyle.. napsam ki, yıkasam mı 2 saat oldu valla böyle uyuyamıcam gibi duruyor..

:lepi:kızlar bende çok fazla su tüketen biri olduğum için idrarımın rengi açıktı asit oranı az olduğu için yanma olmadı yengemin çişi benimkinden koyu olduğu için onda yanma oldu 9 saattir çişli çişli oturuyoz valla inş güzel sonuç alırız:hooray:

kizlar bu yaptiklariniza inanamiyorum dogrusu:KK70: cok ilginc :roflol::roflol:

Kızlar ben sabaha kadar tuttum yüzümde ve koltukaltımda. Sabah yıkadım. Bugün ve yarın da karınca yağı sürecem. İnşallah bi daha hiç çıkmaz.hihoyyyt

arkadaşlar sirağdayla aldıktan sonra yapış yapış oluyorya onu yağıyla temizledikten sonra mı sürdünüz yoksa direkmi bende yapmayı düşünüyorum da hiç bişi değdirmeden sürülcek yazıyor nasıl yapayım lütfen yardımcı olun ben de kurtulmak istiyorum bu tüğlerden hihoyyyt

arkadaşlar sirağdayla aldıktan sonra yapış yapış oluyorya onu yağıyla temizledikten sonra mı sürdünüz yoksa direkmi bende yapmayı düşünüyorum da hiç bişi değdirmeden sürülcek yazıyor nasıl yapayım lütfen yardımcı olun ben de kurtulmak istiyorum bu tüğlerden hihoyyyt
valla canım ben soğuk ağdayla yaptım,ama ağda kaldığı için direk süremedeim, ağdayı suyla temizleyip öyle sürdüm napim.en iyisi epilasyon sanırım.direk sürme işlemi ancak öyle olacak.

Yıkandım tertemiz oldum. Yüzünüzede mi sürdünüz? O kadar tüy yok ama yüzümde nasıl sürdünüz merak ettim bir dahaki dolunaya sıra oralara gelebilir. hihoyyyt

arkadaslar dun gece surup yattım sabahta işe gitcegimden dolayı bayagı bı erken kalktım banyodan once son bı kez daha sureym dedım. inanırmısınız sürdüğümde yine hafiften bi yanma oldu. yarım saatte öle bekleettim. yaptım banyomu işime geldim. inşallah olur. hem gece hem sabah çişiini ikisinide denedim :)

ah zavallı potubor bu gecenin en acı çekeni olmuş belli yazıık.bırak artık idrar sürmeyi çok canın acıyosa buz falan sür rahatlat biraz kendini.

hehehehe koptım canım ya, hakikaten en acı cekenı bendim sanırım dolunaylı bu gecede :)
yaktım şimdi sohbeni yıkanıcam 12 saat oldu neredeyse, yeter yıkanayım pis pis gezmiyim :) kaydirigubbakcemile3 komedi olduk, koltk altıma da sürmedim kokusu burnuma gelmesin diye bir dahaki dolunayda onu da yaparız tümden alırız bunlar biterse. :lepi:

Yıkandım tertemiz oldum. Yüzünüzede mi sürdünüz? O kadar tüy yok ama yüzümde nasıl sürdünüz merak ettim bir dahaki dolunaya sıra oralara gelebilir. hihoyyyt

Canım ben yüzüme ve koltukaltıma sürdüm. Yüzüme kulak çöpü varya onu idrara batırıp öyle sürdüm. Onunla güzel sürülüyor ucu ince olduğu için damlama olayı da olmuyor.
Koltukaltıma ise kulak çöpünün ucuna biraz pamuk doladım onunla sürdüm.

Son düzenleme:
Canım ben yüzüme ve koltukaltıma sürdüm. Yüzüme kulak çöpü varya onu idrara batırıp öyle sürdüm. Onunla güzel sürülüyor ucu ince olduğu için damlama olayı da olmuyor.
Koltukaltıma ise kulak çöpünün ucuna biraz pamuk doladım onunla sürdüm.

Canım benim sağol. Bir dahaki dolunayda bende koltukaltıma ve yüzüme sürücem. Nasıl değişiklikler olucak bakalım. Tekrar çıkma durumunu burdan bizimle paylaşırsan sevinirim. :asigim:

X