Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

bunu önceki sayfalarda da yaklaşık 10 kez söylemişimdir ama.ben varım kurtulan.

]herkese geçmiş olsun kızlarrrrrrrrrrrr..
Ben almadım. Geçen hafta almıştım..artık dolunaysız yapcam.
Bugün herkes yattığı yeri iyi beğenir herhalde:))

Allaha şükür sonunda bitti ya bende bittim yani dolunaydanmıdır nedir ilk defa tüyleri alırken çok canım yandı arkadaşlar hiç böle acımamıştı neyse etkisini görelimde acıya değer çişlendim şuan oturuyorum artık sabaha kadar bekleticem sonrada güzelce duş alırım Allahım nolur etkisini görelim artık şu kadınların büyük faciası sona ersin nolurrrrrr:Saruboceq:

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı bittim kızlar valla.. yolunmadık yerim kalmadı... 2 kartuş sir ağda bitii. komple ağda.. gelin ağdası oldum resmen dolunayın sebebine :teytey: çişlendim oturuyorum.. ben sabah yıkancam.. yatmadan da bi cila mı geçsem acep :roflol:

Bende ağdadan sonra tuz sürülürse,tüylerin bir daha çıkmadığını duymuştum....
Ama denemedim...
Dolunay bana mantıklı geldi,denemek lazım ....
Birde ağda şartmı,epilasyon yapsak olurmu??

he bide mamamiya doğru söylüyo çiş kokmuyomusunuz.kocanız yanına yanaşmıyomu.napıyosunuz ya nerelere kaçıyosunuz sürünce.cevap lütfen.kaydirigubbakcemile3

çişimi sürdüm koklaya koklaya oturuyorum :roflol: yok canım koku falan kalmıyo.. şçyle bi kendimi kokladım da kaydirigubbakcemile3 uçucu bişey demek ki -tatlicadiarzu-

yaklaşık beş saattir çişli durumdayım koku falan yok bacak ve bikini bölgemde uyguladım tayt ve külotlu çorap giydim şuana kadar bi sıkıntı olmadı belkide sabaha kadar bekletebilirim yada gecenin ilerleyen saaati yıkanırım

2. defa daha sürdüm bacağıma ve hala yanma etkisini gösterdiii.. bendemi bi sorun var acaba acaba bu bi etki göstergesimi ? :S

bende yaptım sonunda yalnız benım bacaklarımın tekı yandıı tekıne bişi olmadı. bakalım önce hangisi cıkcak..

Bende ağdadan sonra tuz sürülürse,tüylerin bir daha çıkmadığını duymuştum....
Ama denemedim...
Dolunay bana mantıklı geldi,denemek lazım ....
Birde ağda şartmı,epilasyon yapsak olurmu??

dedigin gibi yaptim bakalim ne olacak ..yani tüylerimi aldiktan sonra idrar sürüp tuzlanda ovaladim.daha etkili olsun diye...ama cok yakti..disimi siktim 5 dakika sonra gecti....-tatlicadiarzu-

yarın sabah yapılsa ve 3-4 saat beklense etkili olurmu arkadaşlar sizce? birde sivilcelere iyi geliyormuş ya onuda sürüp sabaha kadar bekletmekmi gerekiyo? ya çok fena cesaret istiyo ya. bide vaktim yokki şu an, geçte kaldım of ya.
umarım işe yarar kızlar, toplu bir ayaklanma gibi oldu bu akşam. dünyadaki birçok kadın şu an kıl tüy yönünden tertemiz ve çişli :)))) süpersiniz valla. yarın olmaz, tutmaz derseniz bende önümüzdeki dolunay ekibine katılırım artık:) her dolunayda buluşmak üzere :) işe yarasında inşallahhhhh.

Bendede yanma oldu. Ama kurtulucam bu tüylerden diye ellemiyorum arasıra seviyorum az kaldı canlarım bekleyin biraz daha diye

Bende bir saat önce sürdüm kızlar. Koltukaltımda yanma olmadı ama yüzüm felaket yandı. Hepimiz farklı bölgelerde denemişiz bu da güzel. hihoyyyt

ay kızlar ben de yarım saat önce bittim-tatlicadiarzu-
sabah gozumu actıgımda cisi biriktirmeye basladım,korktum sonrakıler etkı etmez dıye
sonra makınayla,bazı yerlerı de sirle aldım valla
fıstıgımı tam alamadım acıyordu ustten az bı kısmı aldım sirle,
zaten etkı ederse oraya da eder

biyuklarımı dün almıstım dünden sürüyorum,
bundan böyle uyandıgım an çişe bulancambelkı 7 gün sürsem bıyıklar gider
valla benimki kokuyor su an cişli cocuk bezi gibi oturuyorum
sabaha kadar da boyle kalıcam galiba, sabahtan yapıp beklettıgımden midir ne
kokuyor basbayagı ıste :uhm:benneyaptımki
kitap mı okusam napsam bu kokuyla nası yatıcam evdekiler duysakafamçokkarıştı
koltukaltım, kollarım hic yanmadı, bacaklarım yandı benim de..
sidikli raziyeler gibi olduk valla

Son düzenleme:
allah sizi kahretmesin ay size uydum bende çişlendim inanmıyorum kendime yaaaa! valla hele bi işe yaramasın özelliklede seni epag bak napıyorum ben.dilimden kutulamazsınız.delimiyiz biz bee.süründük oturduk.lülülülülülü birsürü bayanın çişli olduğunu bilmek ne komik ya.:roflol:ay şaka bi yana ben çok tüylü bi insan değilim annemden bana geçme bi tüysüzlük var zaten ama tamamen yok olur diye umutlandım .çok tüylülerin hepsini yok etmesi daha zordur bence bi kaç sefer uğraşmaları lazım işe yararsa bi benim gibi az tüylülerde yarar bakalım sonuçları yazarım size.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…