Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

sositosositoslm kızlar ben ve abimin eşi şuan itibariyle işleme son verdik.ben bacaklarıma yaptıktan sonra tayt ve yünlü çorap giydim yanma olmadı.gecenin ilerleyen saatlerinde yıkamayı düşünüyorum.en az 9 saat bekleticem.inşallah işe yarar.gerçekten şu kıl tüy işinden kurtulmak istiyorumhihoyyyt.

spinernilsu evet bacım haklısın ' iğrenç nasıl sürüyosunuz günah' diye yorumlar yapılıyor valla ben güceniyorum o yorumları okuyunca ne oluyoruz çok kötü bişey yapıyoruz çokmu pisim neyimben falan oluyorum bi an-tatlicadiarzu- arkadaşlar fikirler tabiki paylaşılıcaktır ama kırıcı olmadan lüfen:CüvCüv: ayrıca şunuda söylemeden edemiycem günah değil arkadaşlar biz öyle çişli çişli ibadet etmeyi veya gün içinde o şekilde dolaşmayı düşünmüyoruz çişlenen ve çişlenmeyi aslaa düşünmeyen bütün hanımlara a.s.

kesinlikle haklısın canım....

ohh yaptim cok sukurr:sm_cool:
cok yoruldum yaff
bu defa yandi biraz yaa
giydim bende pijamami ve coraplarimi
yatmadan once yikanirim artik :enbuyukkk::lepi:

Bu konuyu saatlerce okuyup ondan sonra alay edip, asagilayanlara artik cok kizmaya basliyorum yaa:eek:klava: inanan yapar inanmayanda yapmaz.
Hakaret eder gibi yorum yapmayin artik:mymeka:

Ben de tüy alma operasyonunu yeni bitirdim. Koltuk altımı ve yüzümü aldım ama ben yatmadan önce sürecem 11 11:30 gibi. Hormonlar gece etkin oluyor çünkü. İnşallah işe yarar kızlar....

uf.. benimde şimdi bitti tamm 3 saatimi aldııııkaydirigubbakcemile2 her yerimiii yoldummmmm:dance: çiş sürünce çok yandımm ben ya sızladı 2-3 dkk benneyaptımki bi an dedim dayanamayıp yıkıcam ama sıktım dişimi:sm_confused:
çişli çişli oturuyorum şuan:teytey: ara ara sürmeyi düşünoyurm :dilcikar: belki daha çok işe yarar hazır sidikliyken bi kaç kez daha sürcem naniknanik

uf.. benimde şimdi bitti tamm 3 saatimi aldııııkaydirigubbakcemile2 her yerimiii yoldummmmm:dance: çiş sürünce çok yandımm ben ya sızladı 2-3 dkk benneyaptımki bi an dedim dayanamayıp yıkıcam ama sıktım dişimi:sm_confused:
çişli çişli oturuyorum şuan:teytey: ara ara sürmeyi düşünoyurm :dilcikar: belki daha çok işe yarar hazır sidikliyken bi kaç kez daha sürcem naniknanik

Evet canim yaa haklisin nasilda dusunemedim fisfisfis yikanmadan bi kackere daha cislenebilirim:jeyyar:bencede daha etkili olcekkaydirigubbakcemile3

kızlar öncede alınmış( yani 2 gün önce) tüylere sürülse etki etmezmi acaba lütfen cevap ???

işlem tamam kızlar:lepi:
ben yaptımhihoyyyt

ay anam ısalah bırı bızımle dalga gecmemıstır haha ,-tatlicadiarzu-
bıraz sonra ben de yolunmaya başlıyorum ,çişleri sürüp oturucam:lepi:
haha biri duysa rezil olurum
dün biyuklarımı aldım sürdüm bugun de sürücem dayanamadım:ecrin_bebek:

mamamiya arkadasim .....sanirim tüyler yeni alinmiskan cis sürmek daha etkili olur....gözeneklerin daha acik oldugu icin...daha cok etkisi olur bence,,,,,,,,,kizlar siz kurtulmusunuz ben daha baslamadim bile......üsheniyorum yaa.....ama birazdan bende baslicam....kacis yok:kahve:

çok uzun bir konu hepsini okuyamadım dolunay meselesini bilemem ama çiş konusunu banada 15 16 yaşlarımdayken bir arkadaşım söylemişti yüzümün sivilce problemi yüzünden ben yaptımmı tabiki yapmadım ama 15 yıl önce duyduğum bir şey karşıma tekrar çıkınca acaba ozamanlar yapsamıydım diye düşünmedende edemedim şuandada bilemiyorum kolay cesaret edilebilenilecek bir şey değil yapanlar yapmayı düşünenler ve idrarın necis olduğunu söyleyenler bu konu ne olacak diyenler için şöyle kısa bir açıklama yapmak istedim evet idrar necasettir üzerimizde olmaması gerek hatta bulunduğumuz mekandada, yalnız giderilede bilen bir nejasettir yüzde yada diğer bölgelerde 20 dk durmasının yetrli olacağını söyleyen arkadaşlarımız var bu 20 dk nın sonunda o bölgeyi ayrı ayrı 3 su ile yıkarsanız nejasetten kurtulmuş olursunuz eminimki bu işlemi yapan arkadaşlar tek su değil sabun ve şampuanda kullanıyorlardır o zaman necislik gitmiş oluyo ama bir değil üç defa su dökünürseniz iyi olur hadi kolay gelsin

ya kızlar yani evli olanlarınız kocanız bişi demiyomu bu duruma ya da haberi varmı çişli olduğunuzdan:eek:ben cesaret edmemiyorum bnmki hayatta yaklaştırmaz yanına öyle diyor kendiside zaten ne yapıca siz nasıl hallettiniz o olayı:içelim::uhm:

arkadaslar sabah çişi olmak zorundamı. mesela şimdi alsam alır almaz da şimdi sürsem :) olurmu?

bide yarında saat 16:30 a kadar dolunay sayılır mı ki...

arkadaşlar ben yaptım şuanda dinlenmeye koyuldum acayip yandı bacaklarım midem ayağa kalktı dalga geçmemişlerdir umarm bizle hayatta böyle bişey yapmazdım ama düğünüme 2 ay var ve benimde şu tüylere çözüm bulmam lazımdı denedim hala inananmıyorum ya. şu an çişliyim aaaaa çıldırıcammm

ıyyyy bu çok iğrenç bişey yaa .ama tüylerden kurtulma fikrinden dolayı sanırım tüm bayanlara cazip bi fikir gibi geliyo ve herkez bundan medet umuyo.çok merak ettim bu yöntemle gerçekten tüyleri yok olan varmı aranızda? lütfen yazsın bizede gerçekten işe yarıyosa yapalım yani.bide mikrop kapıp enfeksiyon olmıyalım dimi ama.

arkadaşlar ben yaptım şuanda dinlenmeye koyuldum acayip yandı bacaklarım midem ayağa kalktı dalga geçmemişlerdir umarm bizle hayatta böyle bişey yapmazdım ama düğünüme 2 ay var ve benimde şu tüylere çözüm bulmam lazımdı denedim hala inananmıyorum ya. şu an çişliyim aaaaa çıldırıcammm

sabah çişiyle mi yaptın yoksa agdadan sonrakiylemi:))

he bide mamamiya doğru söylüyo çiş kokmuyomusunuz.kocanız yanına yanaşmıyomu.napıyosunuz ya nerelere kaçıyosunuz sürünce.cevap lütfen.kaydirigubbakcemile3

X