Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya arkadaşlar madem bu meret o kadar işe yarıyo.. bikini bölgesini ağdayla aldığımız zamanlarda özellikle idrarın çıktığı yere yakın yerlerde hiç kıl olmaması gerekiyor nede olsa sıçrama bulaşma oluyo bi yere kdar.hadi biz temiz milletiz yıkanyoruz faydası olmadı diyelim yurt dışında teharet diye bişey yok kurulanıyorlar sadece niye onlarda kıldan tüyden müzdarip ne gerek var al yüzüne sür demeye..o kadar faydalıysa niye çıktığı yere faydası yok düşünün bi kere?

plnLp arkadasim...sanirim makineyle almaktan baska bir caren yok..önce bebek pudrasi sürersen belki o kadar canin yanmaz......ben hepsini denedim ama en rahati epilatör ve eldiven....ne yapalim disimizi sikacagiz....belki bir kac ay sonra azalma olduktan sonra o kadar canimiz yanmaz.....ve bu sefer tüylerimi aksam yatmadan önce almayi düsünüyorum...sabah sogukta sanirim faydasi olmuyor..idrar etkisini göstermiyor..yine faydasini görmesem bu seferde ay inceldiginde denicem....son deneyimim olarak..ondan sonra tuz-limon yöntemini denicem...:enbuyukkk: :jeyyar:

Son düzenleme:

ya epiLasyon aLeti olmaz ya çünkü mahfetti gerçekten aşırı edercede batık var deri altında büyüyoo resmen kıllar gözüküyoo derinin altında kıl dönmesi değil ama deri altında kıllar kullanmıyorum o yüzdenn iğneyle çıkarta çıkarta canım da çıktı:1no2:

sir ağdaylada bi fayda göremicem ağda bantı aklıma geldi benneyaptımki ama bilmiyorum :1no2:

ben yapıp çişli yatıyorum kalkınca da yatağı yorganı makineye atıyorum başka da hiç bi zorluğu yok.sende öyle yap tatlım yapıp yatınca faydası gerçekten çok artıyor bence.
bacak için henüz bende bi çözüm bulabilmiş değilim,makine iyi ama kırıyor o yanı da var.ağdaların da temizlenmesi gerekiyor.tavsiyesi olan varsa bana da yazsınCADIARZU

kolay gelsin hepimize:hooray:

bacaklara ağda bantı nasıl oLur ? onu hiç kullanmadım ben daha sonra yağla fln temizlenmesi gerekiyomu acaba? :1shok:

Çok üzgünüm çoook

agda bandinini denedim ama cok sinir oldum el icinde isit bekle yapistir..hem ondada kalinti oluyo ..kalintilarida yaglan temizlemek lazim....bilmiyorum belki memnun kalan arkadaslar olabilir....ayrica yurtdisindaki yabanci insanlar bikini bölgesini asla almazlar sadece tras ve tüy dökücü kullaniyorlar..bazilari bunlari bile yapmiyor sadece makaslan kesiyorlar...hatta türklerin bikini bölgesindeki tüylerini aldiklarini duyduklari zaman soke oluyorlar....siz delimisiniz diye....:1shok:

Son düzenleme:

napıcaz yaw öricekmiyiz :teytey:

onlarda iyice abartmis yani biz temizlik ugruna neler yapıyoruz ey gidi eyyy:dilcikar:

olomadı ziftle tek tek alcamm yada cımbızla :sm_cool: durmak yoookkaydirigubbakcemile5

pLnLp ,ağda bandı da kalıntı bırakıyor tatlım sirli olduğu için.düşünüyorum ama en iyi yolu daha bulamadım herhalde makine yapmak zorunda kalıcaz gibi.
bir de çıktığı yere faydasının olmaması normal çünkü sürüldükten sonra neredeyse bir gece yıkanmıyor sürülen bölge.idrarın taharetlenmeden kalan 1 damlasıyla fayda beklemekte boşa tabi köklü köklü kıl bunlar sonuçta.
benim koltuk altım bitmese daha devam etmezdim bu işe.çok keyif alarak yapmıyorum tabi ki.ama gözümle gördüm ve azalmalarından çok memnunum.
kolay gelsin kızlar hepimizehihoyyyt

bilgin icin tesekkürler arkadasim a.s..........ama kisa sürede bi faydasi olmuyo...sürdükten sonra pijama giyinip üzerine corap cekilirse yattiktan sonra sabaha ancak bi faydasi oluyo sanirim.....zaten pijamayla gecelikle kimse namaz kilmiyacagina göre....sorun olmaz bence...ve zaten o camasirlar yikanmak zorunda

Son düzenleme:
sagol epaq cim..

o zmn ağda bantıda olmaz :sm_confused:

çam ziftiyle tek tek alcam o zmn şakkıdı gece 12 de biter :roflol: sonunda hersey güzel olcaksa ona bile razıyımm hayırlısı :teytey:

:enbuyukkk:

ya arkadaslar gulmeyin ama dolunay ne?? nedir, ne zaman cikar ??

ayın tam göründüğü evrede alıyoruz tatlım kılları.dolunayın çıktığı tarihleri baklava yukarda vermiş.her ay farklı zamanlarda ay o evreye giriyor bizde yolunmaya başlıyoruz:dance:

o zmn ağda bantıda olmaz :sm_confused:

çam ziftiyle tek tek alcam o zmn şakkıdı gece 12 de biter :roflol: sonunda hersey güzel olcaksa ona bile razıyımm hayırlısı :teytey:

:enbuyukkk:

uğraşmaya değer canım benim ha gayret:hooray:

sirli olmayan ağdayı yıkamadan sürsek diye düşündüm ama o da kalıntı bırakıyor acaba çok dikkatli yapsak olur mu:uhm:
bi çözüm bulamadım bu bacak işine ya:1no2:

canlarım simdi illa aksammı yapmak zorundayız ağdayı mesela 9 şubatta dolunay var saat 14:49 gozukuo o saatten sora yapsak olmazmı 3 te 4 te flan illa aksammı olmak zorunda yane

arkadasım bu dolunay tarıhını nerden buluyorsunuz?
o zaman sonrakılerı de yazın da barı tam uygulayalım aksatmadan
belkı yaza kaymak oluruz kımbılır
bir de saat kacta yapılacak valla ben de yapıcam bana ne
bıyık bolgesıne oluyor mu acaba? haha sırnaşık şeykafamçokkarıştı

anam bacım bu çiş kokmuyor mu?evi sidik kokusu almasın sora?kocalara ne diyoruzkaydirigubbakcemile3
çam zifti nerde satılıyor bir de kac lıra acaba?
Uygulama saat 15.00 den sonra mı olmalı?ben 3 saat tutucam ıykkk

bir önceki sayfada bu senenin tüm dolunay tarihleri var tatlım oradan bakabilirsin.saatleri de zaten ay ay değişiyor.bıyığa ben yaptım oldu,bekletebildiğim kadar beklettim tabi ki diğer bölgeler kadar çok bekletemiyorum orayı ama çıktığı halde rahatsız etmiyor artık pek.

epaq arkadasimiz diğer sayfada yazmıştı yerimseniben

11 Ocak 03:27

9 Şubat 14:49

11 Mart 02:38

9 Nisan 14:56

9 Mayıs 04:01

7 Haziran 18:12

7 Temmuz 09:21

6 Ağustos 00:55

4 Eylül 16:03

4 Ekim 06:10

2 Kasım 19:14

2 Aralık 07:30

31 Aralık 19:13

bunlarmışşş..kaydirigubbakcemile2

çok iğrenç gibi dursada bu insanın kendi idrarı olduktan sonra ve 1-2 kez işe yarayacaksa neden olmasın die düşünmüyorda değilim.belki cidden kötü bi şaka ama şu dolunay olyını yakalamakta fayda var aslında.belkide bu bir pan zehirdir.mantıklı düşünecek olursak vücudun kendi kendine çeşitli şekilde ürettiği bişi bu,sağlıklıyız demektir sorun da yaşamıyorsak.yanılıyormuyum sizce ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…