Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

canım dolunay her ay değişiyor.ben geçmiş sayfalarda yazmıştım bu senekilerin gününü ve saatlerini.ben dolunaysız yapıp sonuç alanlardanım ama şubatın dolunayında da denicem mutlaka.
3 kere yaptım
ben 2si dolunay diğeri başka zamandı. bencede önemli olan çiş. bayağı azalma var ama bitmedi.ilk veya ikinci kezde bittiği yazıyordu. benim öyle olmadı denemeye devam.
epaq'cım dolunay dışında yaptında peki 1-akşam saatlarinde mi yaptın?2-sabah çişi mi?3-ne kadar süre beklettin? madem sonuç aldın bize biraz ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim. öptümmmmmmmm

arkadaşlar bakın aklıma ne geldi..
Idrarı gece yatmadan önce sürüp sabaha kadar bekletilse belki 1-2 seferde bitirir bu işi
çünkü tüy yok eden kremler,karınca yağları gibi şeylerin hep gece yatmadan sürülmesi öneriliyor. çüüzden ankü tüyler gece uzuyormuş. O yğdayı yapıp idrarı sürüp öyle mi yatmalı? Ne dersiniz? çok mantıklı değilmi?

arkadaşlar bakın aklıma ne geldi..
Idrarı gece yatmadan önce sürüp sabaha kadar bekletilse belki 1-2 seferde bitirir bu işi
çünkü tüy yok eden kremler,karınca yağları gibi şeylerin hep gece yatmadan sürülmesi öneriliyor. çüüzden ankü tüyler gece uzuyormuş. O yğdayı yapıp idrarı sürüp öyle mi yatmalı? Ne dersiniz? çok mantıklı değilmi?

aynısını bende düşündüm canım bugün karınca yağı kremide aldım geçtiğimiz perşembe koltuk altımı alıp çiş sürmüştüm gece ve yattım sabaha kadar kaldı sonra duş aldım şuan tüylerde bir çıkma görünmüo hala pürüzsüz dolunayı bekliyorum o gün gece yine çişlenicem kuruyuncada kremi sürücem daha etkili olur die kremlede 5-6 seansda bitiyomuş bakalım hayaırlısı:dance:

3 kere yaptım
ben 2si dolunay diğeri başka zamandı. bencede önemli olan çiş. bayağı azalma var ama bitmedi.ilk veya ikinci kezde bittiği yazıyordu. benim öyle olmadı denemeye devam.
epaq'cım dolunay dışında yaptında peki 1-akşam saatlarinde mi yaptın?2-sabah çişi mi?3-ne kadar süre beklettin? madem sonuç aldın bize biraz ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim. öptümmmmmmmm

canım ben dolunayda yapmadım.sabah çişide değil.kesin sonuç almamın bence şu nedenleri var:

1.tüylerimi sirli birşeylerle almadım.hani yağ sürülüyor ya.hatta hatta abartıp aldıktan sonra su bile değdirmedim direk çiş sürdüm.bikini bölgemde ameliyat eldiveni,koltukaltımda cımbız kullandım.yani kıl köklerine su bile girmeden sürdüm.

2.sürüp yattım,sabaha kadar bekledi.bioderi filan gece sürdüğümüz için gece cilt yenilenmesi ve kıl uzaması oluyormuş ya öyle düşündüm.

bence ben bu yüzden çok fayda gördüm kızlar.çok durması iyi oluyor ama gece olursa etkisi artıyor bence.

bu gidişle çiş profesörü olcaz yakındakaydirigubbakcemile5

allah allah :eek:ceddin deden neslin baban hadeee hurrraaaaa allahhaalahhalah :eek:klava::teytey:

Süpersiniz kızlar:roflol: hele bu mesajdan sonra gaza geldim kaydirigubbakcemile3bende deniyecem ama gece öyle çişli çişli yatmak nasıl olacak sabaha kadar kokmazmıyız valla eşim böyle birşey yaptığımı duysa bile benden bi tiksinir birde o kokuyu duyarsa bittiğimin resmidir kaydirigubbakcemile

Süpersiniz kızlar:roflol: hele bu mesajdan sonra gaza geldim kaydirigubbakcemile3bende deniyecem ama gece öyle çişli çişli yatmak nasıl olacak sabaha kadar kokmazmıyız valla eşim böyle birşey yaptığımı duysa bile benden bi tiksinir birde o kokuyu duyarsa bittiğimin resmidir kaydirigubbakcemile

Allahtan evlenmeden öğrendim bunu evlilerin işi çok zor valla:1no2:

benim burnum keskindir baya ama öyle berbat bir koku olmuyor canım eşin yokken gündüz bir dene önce en iyisi:uhm:
tüylerimiz bitince neyle uğraşıcaz bilemiyorum boşluğa düşmeyelim de:roflol:

epaq'cım cevabın için çok teşekkür ederim.sağolasın.aynen öyle yapcam
bambam09,inan bana abartıldığı gibi bir koku olmuyor. Hatta hiç olmuyorrahat ol. Benim eşim biliyor. Ve destekliyor. Sen yeterki mutlu ol, kafana göre takıl diyor. Ayrıca gidip gidip ona soruyorum.kokuyormuyum diye. Hayır diyor. Yani kesinlikle kokmuyor. Zaten birkaçkez yaptıktan sonra alışıyorsun. Ama ilk yaparken çok huylanmıştım.
Epaq'cım paylaşımlarımız bitmesin. Herkese sevgiler................

gerçekten ilginç bende çok yüylüyüm gına geldi artık denesemmi,ama dolunay ne zaman bide onu bilmek izlemek lazım demi,ağdayla tüyleri alıp çiş sürücez değilmi

bende dolunayın olduğu gece saç falan kesilirse daha çabuk uzar diye biliyirım tüylere tam tersi etki yapıyomuş demek ki-tatlicadiarzu-

öle ele kola uygulayamamda midem almaz:1closedeyes:
genital bölge için olabilir belki hiçde fena olmaz yane:nazar:

soN 5 güNNN kızlar şakkıdı büyük bi heyecan içinde planlamalar yapıyorum çok komik ama napıym :dance:

15:00 da bayrağı kaLdırıyoruz laelaelaelaelae

*burdan öğrendiğim kadarıyla sir ağda ile yapmamaya karar verdim . sir ağdayla yapıp daha sonra yağıyla temizlicem gözenekleri kapar sonra çiş sürdüğümle kalırım sonra tırstım ondan :mymeka:

* bacaklarımı makineyle alamam çok kötü yapıyo baska bişey bulmam lazım bu 6 gün içinde ( tavsiyelerinizi bekliyorum)

* koLtuk aLtımı zift diyolar belki bilirsnz onla alıcam oda azaltma yapıyomuşş ( çam zifti)

* bikini bölgesinide eldivenle :eek:

bi işe yarasın Çok üzgünüm çoook gecede çişli yatmaya karar verdim uzun dursun yatak yorgan değişcem artık napıym :sm_confused:

tavsiyeleri olan varsa yazsın :dilcikar: sıyırma aşamasındayım :uhm:

bendemi denesem kızlar ya offf :çok üzgünüm: ne yabacam karar veremedim sonra bide bişiy olmazsa çişli çişli gezdiğimle kalırız valla:teytey:

MERHABA YENI BIR UYEYIM BURADA FORUMDA ÇİŞ YAZISINI OKUMUSDUM AMA DENEYIPTE SONUC YAZAN OLMAMISDI.. BENDE 3 HAFTA OLDU HERGUN YUZUMU ALSAMDA ALMASAMDA SABAH VE GECE SÜRDÜM ALDIKLARIM ŞİMDİ TÜY OLARAK CIKMIS VE COGU YERI CIKMADI.. BUNU DENEMENIZI ISTIYORUM.. Kİİ KILLAR -tatlicadiarzu-KILI GIBI SERT VE SIYAHTI.. DENEYİN MUTLAKA.. BU ARADA TIKSINMEDIM TUM VUCUDU ALIP SURDUM SUAN HALA BISE YOK..

canım bikaç sorum olcak
agda yaptıktan snra mı idrarı sürcez,bikini we koltuk altında da kullanabilio muyuz=? we idrarı sürdükten snra bölgeyi yıkıo muyuz=*:uhm:

Yapmayın arkadaşlar,tamam kıl tüy herkezin çareler aradığı bir konu ama..
Bu kadarda olmaz yani pess diyorum!!!
İnsan suratına hiç öyle bir şey sürermi?
Bu işin uzmanı var,doktoru var,yapmayın inanmayın böyle şeylere..

X