Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

yanılmıyorsun canım bence.haklısın ilk başta dehşet geliyor olabilir kulağa ama bu kadar insan bunu yapıyor ve hiç biri zevk için yapmıyor bir fayda görmek için katlanılıyor bu duruma.
bende yapıyorum çünkü fayda gördüm.fayda görmesem devam etmezdim.dolunay olayı da zaten bilimsel bir durum olduğu için ben kurtulmak uğruna razıyım valla.a.s

tam 3 saat önce tüylerimi aldım tala karınca yağı sürdüm peşine çiş sürdüm 5 dk bekledim bayo ettim sence faydası olurmu epaq şekerim sengözlerimebaksanab

tam 3 saat önce tüylerimi aldım tala karınca yağı sürdüm peşine çiş sürdüm 5 dk bekledim bayo ettim sence faydası olurmu epaq şekerim sengözlerimebaksanab

tatlım karınca yumurtası yağından olur olan fayda bence.çünkü gözeneklere çişi ben su bile değdirmeden sürüyorum.direkt temas etsin diye.ama yağın girmediği köklere çiş girmiştir katmerli bi fayda da olabilirkaydirigubbakcemile3
sonuçlara göre bakıcaz artıkdelikafadulden

Ya kızlar elımden geldıgı kadarıyla butun yorumları okumaya calıstım. Fakat kafam cok karıstı, beynım sulandı resmen. Bırı bana ozetleyebılır mı acaba. Ayın basında dolunayda yapıyoruz, kac kere yapıyoruz, ve ne kadar vucutta kalıyor. Kotu kokuyor mu yaa. Bıraz aydınlatırsanız cok sevınırım valla..deneyenlerden cevap beklıyorum. Hoscakalın arkadaslar..

Valla ben bıyık bölgesine denedim iğrenmedim idrar iğrenecek birşey değildir %95'i su,%5'i de metabolizma atığı,çünkü bi de kendi idrarımız sonuçta,faydası oldu azalmayı gördüm yani,zaten sürdükten sonra hemen kuruyo,6-7 saat beklettim ve dolunay falan tınlamadım yani,devam etmeyi de düşünüyorum..

slm kızlar bende 9 şubatı sabırsızlıkla bekliyorum ama benim bi sorunum var! ben bikini bölgemi epilasyon aletiyle hiç almamıştım ilk defa alıcam eminim çığlıklarım apartmanı çınlatıcaktır! ağrı kesici bi ilaç alsam acımı daha aza indirbilirmi? bi fikri olan varmı bu konuda:uhm:

Bende yüzüme denemeyi düşünüyorum kızlar dolunayı bekliyorum. Yüz bölgemden çok çektim. Bişey yaptırmaya korkuyorum. İnşallah bu çiş olayı işe yarar. Çok şükür bikinimde tüy yok lazerle bitirmiştim.

ameliyat eldiveni kullanabilirsin tatlım belkiCADIARZU
benim de acı eşiğim çok düşük ama eldivenle iyi arkadaş oldukkaydirigubbakcemile3

canım o epilasyon aletine fıstıgını sıkıstırma da, :1shok:
o cıhazlarda oyle bı sorun var altlara ınmemenı onerırım
epaq ,eldıvenle olması ıcın orman olması gerekmez mı? kısalar alınabılır mı eldıvenle
ay düstügümüz hallere bakdelikafadulden

9 subatta uyandıgında 2 bardak daha su ıc bacım
sonra cisini bi kaba yap ,onu saklıyoruz 15.00 itibarı ıle kılları aldıgımız bolgelere surup
bekletıyoruz artık ne kadar olursa.. en az 7 saat dıyor kızlar
kokmuyormus
valla ben yapıyorum kım yapmazsa yapmasın,kıllarıyla mutluluklar onlara :lepi:

Gülümseyerek okudum bu konuyu kızlar. Aslında tüylerden kurtulmak için neler denemiyoruz ki denemek lazım. Benim de acı eşiğim çok düşük olurya belki kurtuluruz di mi.
Eskiler tüm işlerini ayın şekline göre ayarlarmış. Tarlaların ekim dikimi, hasadı vs. Gerçekten de bazı günlere denk gelince tarlaya ekilen tohum çürüyormuş anneannemden dinlemiştim. Bize hurafe gibi gelse de aslında ay-güneş-dünya üçlüsünün birbiri ile bilemediğimiz ve çoğu sırrını çözemediğimiz ilişki ve düzeni var. Yani kısaca denemekle bir şey kaybetmeyiz.
9 şubata ne kaldı şurda. Yalnız anlamadığım neden saat 15:00'da sürüyoruz. Tüm sayfaları okuyamadım kaçırdım sanırım orayı.

galiba bende deniycem ama bikini bölgemde eğer faydası olursa diğer yerlerdede uygularım artık şimdiden midem bulandı

Arkadaşlar önceki sayfalarda sanki yapar yapmaz sıcak srülecek yazıyordu. Ne zaman alacağız ne zaman süreceğiz bilgi verirseniz iyi olur. Bir de bu çişi br gün tek mi süreceğiz. Eğer öyleyse sonraki iki günde karınca yağı sürsek olur mu? Çok soru sordum galiba

canim ben kendi deneyimlerime göre ..sabah yaptim ama faydasini nerdeyse görmedim...sadece dizlerimde cikmadilar bebek tüyleri gibi sari ciliz tüyler cikti.normalinde tüy daha dogrusu killarin rengi nerdeyse siyah...ben bu sefer yatmadan önce tüy temizligi yapip sürcem idrari...sonra sabaha kadar bekletip yikanicam....cünkü benim tahminime göre hem sicak tutulmali ..hemde uzun kalmali...karinca yaginda bilgim yok ama sanirim sürebilirsin.....:1rolleyes:

Son düzenleme:

bence sürebilirsin canım karınca yağı,zararı olacak değil yakaydirigubbakcemile3
bende baklava gibi gece sürenlerdenim,öyle hem daha kolay oluyor beklemesi uyuduğumuz için,hemde sıcakta daha etkili oluyor diye düşündük.
kolay gelsina.s

tskler canima.s. valla bende bekletemem sabah cisini dolunay saatine kadar.gamyoncuiremsu

kızlar ben el agdası kullanıyorum sonrada yıkanıp öyle sürüyorum bacaklarım bıttı sayılır bence kimse igrenmesin yapsın kesınlıkle faydası var. ömür boyu kıllı gezmektense toplasan 5 gece cişli yatarım daha iyi ben bu ay 3. uygulamamı yapıcam abartmayın ya ne olcak kı benım kızım hergece çişli yatıyor neolmuş bebekken yatmadınızmı hıç yapmayın lütfen iğrenç felan yazıp durmayın iğrenç gelen yapmasın ben yaptım ve sonuna kadarda yapıcam

Ayyyy cok az kaldi heycan yaptim uyku tutmuyor artikdelikafadulden
ama ben galiba cisli yatamicam. ayin 9 da 15:00 ten itibaran agdayi yapip cislenicem kalin kalin giyinicemki sicak tutsun gec saatlere kadar kalicam yatmadan oncede bi guzel yikanicam.:lepi::enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…