Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Çatlayacağım sanırım ama gülmekten:)))))))

Paşa paşa gidip epilasyon yaptırmak varken böyle entel, dantel şeylerle neden uğraşırız bilemiyorum.

Düşünüyorumda yakında deselerki idrar ciltteki gözenekleri sıkıştırıyor diye o zaman neler olacak acaba çok merak ettim çok.

bende dolunay olayını bilmem ama şöyle olabilir die düşündüm.asit tüyleri yok ediyo.mesela karınca yumurtası yağı ve limonda asit çok sürdükçe azaltıyo.sıfırlamasa bile.sonuçta idrarda baya aistli ve bu asit yakıyo olabilir die düşünüyorum.ama temelli kurtulmak için denenebilir.sonuçta yıkayınca temizleyebileceğin bişey.denemek lazımda o saatte evde olamıyorum nolcak :KK43:(

mrb arkadaslar hem aralik hemde ocak ayinin dolunaylarinda yaptim agdayi sonrada surdum idrari. Ama idrari surdukten sonra o halde evin icinde dolasmak pek icime sinmedi onun icin 25-30 dk bekleyip yikandim. Normalde simdi kaltuk altimi tekrar agda yapmam gerekirdi ama daha yeni yeni bi kac tuy cikti ve cikanlarinda inceldigini fark ediyorum.
Lasere gitmeyi dusunuyordum ama artik hic gerek yok.Her dolunayda yapicam 30 dk bile ise yariyorsa diger arkadaslar gibi 3-4 saat yada sabah kadar beklenirse mucize gibi sonuclar alinir bence.:kahve:

sevee yaparken saate dikkat ettin mi peki? ben bugün ağdadan sonra idrarlandım :) dolunay yoktu ama denemek istedeim :)

mrb arkadaslar hem aralik hemde ocak ayinin dolunaylarinda yaptim agdayi sonrada surdum idrari. Ama idrari surdukten sonra o halde evin icinde dolasmak pek icime sinmedi onun icin 25-30 dk bekleyip yikandim. Normalde simdi kaltuk altimi tekrar agda yapmam gerekirdi ama daha yeni yeni bi kac tuy cikti ve cikanlarinda inceldigini fark ediyorum.
Lasere gitmeyi dusunuyordum ama artik hic gerek yok.Her dolunayda yapicam 30 dk bile ise yariyorsa diger arkadaslar gibi 3-4 saat yada sabah kadar beklenirse mucize gibi sonuclar alinir bence.:kahve:
ben su dolunay olayını anlamadım ne zaman yapmamız gerekiyo

her ayın dolunay günü örneğin şubat 9 da dolunay olucak.. o gün güzelce ağdanı yapıyosun.. ardından sabak wc ye gittinde ayırdığın idrarını bir güsel ağda yaptığın bölgeye sürüyosun.. bi süre sonra yıkanıyosun.. tüyleri azalttığı söyleniyor.. bilmem ne kadar doğru.. eğer işe yarıyorsa şimdiye kadar verdiğim lazer paralarına yanıyorum :)

az kalmış yaa teşekkürler bekleyemıyorum walla tüylerden kurtulmak için buna bile razıym artık kafamçokkarıştı

aynen katiliyorum valla dogustan tüylüyüm dessem yeri var töbe töbe SIKILDIM artik insallah ise yararda toptan hepimizde kurtuluruz.......:jeyyar:

ya kıslarr bu dolunay bu kadar önemlimi dolunayın olmadığı bir gün yapsak acaba etkisini gösterirmi onu merak ediyorum ya da illa tam dolunay saatimi olması gerekiyor sabahtan tüyleri alsak gece yatarken sürsek:uhm:

ya kıslarr bu dolunay bu kadar önemlimi dolunayın olmadığı bir gün yapsak acaba etkisini gösterirmi onu merak ediyorum ya da illa tam dolunay saatimi olması gerekiyor sabahtan tüyleri alsak gece yatarken sürsek:uhm:

ben dolunaysız yaptım canım.iki seferde koltukaltı kürküme(resmen kürk kıvamındaydı)elveda dedim.ama mümkün olduğu kadar hemen aldıktan sonra yap bence.gözenekler en açıkken daha iyi etki eder diye düşünüyorum.

kızlar bir tanede benden idrar mucizesi;sandık lekesi denilen lekelere idrarlı pamuk değdirilirse leke yok oluyor.

arkadaşlar valla bu çiş işi baya ciddi konu tıbben kanıtlanmış bişi yok.Bendede baya eski en aşa bi 30 senelik bir şifalı bittkiler kitabı var ondada tüyler alındıktan sonra sıpa çişi sürülür yazıyo ben uygulamadım.Olucanı bilsem hiç tiksinmeden kullanırım valla her zaman kuaförlere yatırım yapmaktansa bikere yapar işi bitiririm ama hihoyyyt

arkadaşlar deneyen varmı tüylere nasıl geliyo bu çiş işi acaba tüy derken yüzümüze mikrop kaptırmayalım. bende 30 senelik bi şifalı bitkiler kitabı var ondada sıpa sidiği yazıyo ben denemedim demeyide düşünmüyorum tıbben kanıtlanmamış bişi kullanmak doğru değil bence kötü sonuçlar doğurabilir.Olucanı bilsem hiç durmam valla hiçte tiksinmem tabi bi sıpa bulucaz iş orda

ben dolunaysız yaptım canım.iki seferde koltukaltı kürküme(resmen kürk kıvamındaydı)elveda dedim.ama mümkün olduğu kadar hemen aldıktan sonra yap bence.gözenekler en açıkken daha iyi etki eder diye düşünüyorum.

çok saol canım tüylerimin tamamı çıksın en kısa zamanda hemen yapıcam sizlere burda sonucu paylaşırım inşallah etkili olur :eek:

ya ben ayın 9 unu bekleyemıyorum walla ama aklıma bişey takıldı sir ağda ile mi alsak daha iyi hani kuaförlerin kullandıgınden renk renk :KK70: yesili ve bordo kırmızı renklisi var bende ama yapması cok zor yapamıyorum ben pek :KK43: mahfoluyo her yer yoksa normal turuncu renk ağdalar varya sesu nun sanırm ondan mı yapsam onlarda besliyo diyolarrrrr :KK43: aklim karisti diğeriyle yapamiyorum ki bn

Eğer bu gerçekten ciddi ise ve hani şu kocalarının her tarafından karış karış kıl fışkıranlar varya hatunları kendi sorunlarını çözdükten sonra kesin onların tepesinden aşağı işer kılları azalsın diye:KK70:

ya ben ayın 9 unu bekleyemıyorum walla ama aklıma bişey takıldı sir ağda ile mi alsak daha iyi hani kuaförlerin kullandıgınden renk renk :KK70: yesili ve bordo kırmızı renklisi var bende ama yapması cok zor yapamıyorum ben pek :KK43: mahfoluyo her yer yoksa normal turuncu renk ağdalar varya sesu nun sanırm ondan mı yapsam onlarda besliyo diyolarrrrr :KK43: aklim karisti diğeriyle yapamiyorum ki bn

bende ayın 9 unu beklemedim aldım sidiklendim sırnaşık şey sesunun renkli ağdalarını kullanma ben portakallı olna var onu kullandım turuncu renkte.. berbat bişey.. ne cildimden ne de ağda makinesından temizleyebildim.. yeşil ve pudralı dışında kullanma derim..ben dün yaptım.. sonuçlarını bekliyorum:lepi:

X