Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

kızlar yaa ben ruakutane kullanıyorum ağda yapmam yasaklandı doktorum tarafaından epilasyon makinasıyla alsamda üstüne çiş sürsem :roflol:sırnaşık şey olmazmı acaba :uhm:

konuyu açan arkadaşıma teşekkür ediyorum paylaşımı için bi küçük öneride bulunmak istiyorum biz kadınlar malum bu kıllarımızla başımız dertte olduğundan ve hepimizin mukakkak kurtulmak istemesinden dolayı bu konunun başlığını çiş mucizesi diye değiştirirse bence daha çok ilgi çeker ve daha çok okuyucuya ulaşır bütün kadınlarımız fikir sahibi olur e tabi uygularmı o kişiye kalmış :CüvCüv: bütün bayanlara kılsız günlerkaydirigubbakcemile3

ya bişey diycem bu idrar bana çok saçma geldi...madem etkili; tuvalette idrarımızı yaparken genital bölgeyede idrar geliyor,o gelen idrarlar neden o bölgeye etki etmiyor??????hala orada tüy var????

anneme anlattım oda öyle söyledi oramızs idiklid olaşmıyoruz yani hemen yıkıyoruz ediyoruz ondan bence xD cünkü idrarı sürüp 1 saat fln bekletmek gerekiyoo..

ama bide şey geldi aklıma yani bebekkenn bazen cocukların altında unutulur bezleri filan bayağı o zmn niye etki etmemiş yaaa pööööööööf :KK70:

sevee yaparken saate dikkat ettin mi peki? ben bugün ağdadan sonra idrarlandım :) dolunay yoktu ama denemek istedeim :)

hayir canim saate pek dikkat etmedim. dolunaya denk getiremeyip senin gibi idrarlanan arkadaslarda faydasini gormusler umarim sende guzel sonuclar alirsin :emir_bebek:

ya bişey diycem bu idrar bana çok saçma geldi...madem etkili; tuvalette idrarımızı yaparken genital bölgeyede idrar geliyor,o gelen idrarlar neden o bölgeye etki etmiyor??????hala orada tüy var????
a.s

korkuuunnnnçççççç.....
ya ben idrardan şifa olmaz diye bilirim kendimi bildim bileli, hala da onun arkasında olma taraftarıyım naniknanik

bir damla kalmasına bile tahammül edemiyorum ben :1no2:
siz nasıl dayanıyorsunuz uygulayan arkadaşlar?:bbo:

arkadaşın dediği gibi bebekler altı bezli saatlerce duruyor...o zman taaa küçük yaşlarda fayda edip bizimde tüysüz gezmemiz gerekirdi yani :)

idrarla birlikte bir miktar üre, ürik asit ve tuz da dışarı atılır. muhtemelen tüyler alındıktan hemen sonra gözenekler kapanmadan idrarı sürünce kıl köklerine ulaşıyo ve tahrip ediyodur kökü bu asit ve tuz. ben yaptım işe yaradı diyen varsa sebebi budur bence. o yüzden idrar yapma sırasında tuvalette dukunmasının ya da bebeklerde bezdeki idrarın tene deymesinin bir etkisi olmasını beklemek çok yersiz. öyle bir durumda tabi ki tüylere bir etkisi olmaz..

idrarla birlikte bir miktar üre, ürik asit ve tuz da dışarı atılır. muhtemelen tüyler alındıktan hemen sonra gözenekler kapanmadan idrarı sürünce kıl köklerine ulaşıyo ve tahrip ediyodur kökü bu asit ve tuz. ben yaptım işe yaradı diyen varsa sebebi budur bence. o yüzden idrar yapma sırasında tuvalette dukunmasının ya da bebeklerde bezdeki idrarın tene deymesinin bir etkisi olmasını beklemek çok yersiz. öyle bir durumda tabi ki tüylere bir etkisi olmaz..

beni tatmin edici bi açıklama olmuş kutlarım a.s.

dediğinizi düşününce tüylerin çıkmasını deri ve kökünü tahrip ederek sağladığını anladım...bu da faydadan çok zarar bence.....

deriyi tahrip edeceğini sanmam. çünkü okuduğum kitapta ( kitabın adı çişteki mucize a.s ) idrarın çok eski zamanlardan beri birçok deri hastalığında, sivilcelerde, iltahaplı yaralarda, cilt yumuşatmada vs. kullanıldığı yazıyodu. hatta kullanan kişiler anlatıyodu bunları. ondan sonra dikkat ettim birçok kaliteli kremin içinde de üre var..

dudak üstüne süremem.. kokusu burnuma vurur kafamçokkarıştı
tuzlu çerez bol su tüketince idrar kokusuz ve renksiz olur tavsiye ederim eğer denemek istersen şubat 9 dolunayın çıktığı gece bol bol su iç tercih meselesi tabii ama ben denemeyi düşünüyorum.yalnız kullanmış arkadaşlarımdan bu soruma yanıt gelirse memnun olurum tüylerimizi aldık çişimizi sürdük ne kadar böyle çişli vaziyette bekliycez orasını anlamış değilim:uhm:

tuzlu çerez bol su tüketince idrar kokusuz ve renksiz olur tavsiye ederim eğer denemek istersen şubat 9 dolunayın çıktığı gece bol bol su iç tercih meselesi tabii ama ben denemeyi düşünüyorum.yalnız kullanmış arkadaşlarımdan bu soruma yanıt gelirse memnun olurum tüylerimizi aldık çişimizi sürdük ne kadar böyle çişli vaziyette bekliycez orasını anlamış değilim:uhm:

ben yapmadım ama yapanlar diğer sayfalarda 45 dk veya 1 saat diyolar bende yapıcam 9 şubat bi gelsnde sabırrsızlanıyorum :eek:
umarım bi ise yararkaydirigubbakcemile5

normalde de fazla su içmye çalışıyorum ama ağzıma yakın bi yere süremem :) ama geçen gün ağda yaptığımda bacaklarıma sürdüm.. sonuçlarını bekliyorum.. şubat dolunayında bekliyorum.. ben epey beklettim valla... tiksinmedim yani.. gündüz ağda yaptım sidiklendim akşam yatmadanda duş yaptım..aranızda en fazla bekleten ben oldum galiba..:lepi:

X