Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ne kadar beklettin valla bende denicem ne varki sanki guzel bir dus oh omur boyu killardan kurtuluruz

[/COLOR]

benneyaptımki peki bikini bölgende işe yaradı mı? kaç kerede bitti ?mesela benim ilk seferde bitti. ama diğer yerler için aynı şey olmadı.devam:))))

canım dedimya bikere yaptım sadece ve 5-10 dk bekletip yıkadım okadar..ama eminim bikaç kere yapsam yok olucak gibii..deneyin yaw nevar bunda :sm_confused:sonra bi güzel yıkanın sonra..o sürdüğünüz kremlerin kimbilir içinde ne madde koyuyolar ki bazılarına cilt hastalığına dönüştürtüoo hepisi kimyasal sonuçta bunu da allah verdii içimizin bir parçası..size kolay gelsin ben bol bol yapıcam vallaa sositososito

ya pardon da çarpılmaktan korkmuyor musunuz? yani hadi iğrençliğini geçtim.
üstüne sıçramasın diye pantolunu dizlerine kadar katlayarak lavaboya giderler insanlar. ciddi 3 harfliler çarpar marpar Allah korusun.

ya pardon da çarpılmaktan korkmuyor musunuz? yani hadi iğrençliğini geçtim.
üstüne sıçramasın diye pantolunu dizlerine kadar katlayarak lavaboya giderler insanlar. ciddi 3 harfliler çarpar marpar Allah korusun.

valla çarpma işini bilmem ama dinimizde idrardan sakınmayı öneriyor.idrar benim en tiksin diğim şey ben tüysüz kalacağımı bilsem yine yapmam yada yapsamda o halimle asla banyodan çıkmam artık kalıp sabun duş jeli allah ne verdiyse.

asil sana pardonda insanlarin neden dizlerine kadar katlayipta ustune sicramamasini istemedikleri namaz kilmalarindan dolayidir.. bunun carpilmakta ne alakasi var? gordugume gore evlisin cocuklarin varsa onlar carpildimi ki boyle konusuyosun?cunku cocuklarlarin idrarla daha cok muhabbetleri var... bende namaz kilan biriyim ve neyin nicin oldugunu gayet iyi bilirim.. o insanlar o kadar titizliginden katlamiyor elbiselerini namazim kabul olsun diye yapiyolar... ben dun uyguladim 2 saat beklettim hatta yatsidan sonra yaptim yapacagim isi.. ve suan sidikli gibi dolasmiyorum banyo yaptim idrardan eser kaldimi? HAYIR KALMADI.. yok insanlar oyle dolasiyorsa o benim sorunum degildiryerimseniben..

üstüme sıçratmadığım bir şeyi üstüme (vücut elbisesine) neden değdireyim. yada islamda taharet denen şey neden var değilmi ama.titizlik temizlik değil mi? müslümanın temizliği titizlikten öte bir şey. kolay gelsin ne diyeyim arkadaşım.

Yani nasıl bir cehalet nasıl bir cahillik inanamıyorum ya gerçekten.Yok üç harfliler çarparmış Allah korusun bilmem ne yani üstüne idrar değiyor diye kimin çarpıldığı duyulmuş hatta bugüne kadar gerçekten kimin çarpıldığı duyulmuş böyle basit meselelerden hem de ??! Şaka gibi ya bu devirde böyle komik cümlelerle hala bu kadar geride kalmak...Ben de gayet inançlı bir insanım, Müslümanım günahın sevabın ne olduğunu, cinleri filan biliyorum yani tamam anlatılan idrarlı yöntem bana göre de hoş değil ama böyle komik laflar etmeyelim arkadaşlar yaa.

Yani nasıl bir cehalet nasıl bir cahillik inanamıyorum ya gerçekten.Yok üç harfliler çarparmış Allah korusun bilmem ne yani üstüne idrar değiyor diye kimin çarpıldığı duyulmuş hatta bugüne kadar gerçekten kimin çarpıldığı duyulmuş böyle basit meselelerden hem de ??! Şaka gibi ya bu devirde böyle komik cümlelerle hala bu kadar geride kalmak...Ben de gayet inançlı bir insanım, Müslümanım günahın sevabın ne olduğunu, cinleri filan biliyorum yani tamam anlatılan idrarlı yöntem bana göre de hoş değil ama böyle komik laflar etmeyelim arkadaşlar yaa.

aynen canim sana katiliyorum...zannetmiyorumki kimse keyfinden sürmüyo idrari faydasini gören varsa neden uygulanmasin bu yöntem.. ki o sekilde cözümünü bulmusza saygi duyulmasi lazim ..asil kibirlilik günah bence.baskalarini kusurlu veya hatali bulup o insani yargilayip kendini kusursuzmus gibi hisseden.madem hoslanmayanlar var bu durumdan bu sayfada isi ne beyenmeyen yorumunu kendine saklasin burda milleti rahatsiz etmeye sacma sapan sözlerlen milletin moralini bozmaya hic gerek yok....kimse kimsenin Allah katinda ne derece hatali veya hatasiz kimse bilemezz...biz hatali görürüz ama Allah katinda öyle bir insan deyildir

Son düzenleme:
Her dolunayda haın cıglıklar atan bı delı varmıdır acaba sımdı yoksa, bır mucıze kesfedılecek dıye sevınen bı ıyılık sever ınsan mı vardır ?

Denemekte fayda var ama deneyenler sonucları bıldırsın bakalım ..

valla her dolunayda çığlıklar atan bir deli varsa da Allah ondan razı olsun böyle yararlı birşeyi uydurduğu için.koltukaltı derdim bitti.

komple sayfayi okudum gözlerim agridi dessem inanirmisiniz bilmem ama kessinlikle denicem bunu biliyorum yalniz agdayla diilde apiladyle yaparim diye düsünüyorum agda yapamiyorum bi türlü ben ayiptir söylemesi cok tüylüyüm ve biktim artik ya umarim bende faydasini görürüm ve sizinle paylasirim.......
buarada bende hep ay hilalken alindigi zaman hem seyrek hemde gec cikdigini duydum ama nekadar dogru ilmiyorum....
acikcasi aya maya bakmicam yeni aldim malesef iyice ciksinlar gaza geldigim bigün oturcam basina bastan sona yapicam insallah
yapan arkadaslar hala paylasiminizi bekliyorum yazmaya devam edin ltfen....
buarada tek anlamadigim biri sac dökülmesine faydali oldugunu yazmis sözde killarin azalmasini yada kökten bitirmesini saglicaksa saclarida daha cok dökmesi gerekmezmi???

ocak ayı dolunayını malesef kaçırdım :KK43: ama şubatta kesinlikle yapıcam... kızlar bide bişey merak ettim saatleri varya örneğin 9 şubat 16.49 yazıyo.. 16.49
dan sonra kaç saat içinde yapmam gerekiyor :) :) bi sınır yoktur dimi :) bide dolunay olmasa da çişimi sürcem.. hadi bakalım..

bende denemye karar verdim çene bölgeme lazer yaptırıcam o kesinleşti . ama bacak kısmıma denemeyi düşünüyorum şubattaa ne zmn dolunayy acaba ya :S

9 Şubat 14:49 canım.kolay gelsin.sende katıl aramızakaydirigubbakcemile5

:icecream:bende denicem. bakalım nolcak yapan arkadaşlar bilgi vermeye devam etsin lütfen.belkide kökten kurtuluruz kızlar bu sorundan ne güzel olurrrrrrrrrr:sm_cool:

X