Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

normal sekerli agda ve sir agdasi bana göre deyil..banyo agda icinde kaldi kendimimi agda yaptim banyoyumu belli deyil..:bbo:en temizi epilatör ve doktor eldiveni yapis yapis oldu her yerim ugrasilmiyo cok berbet birsey.. sinir oldum tüylerin hepsini alamadim birde onu yaglan cikar ugras..-tatlicadiarzu- ama idrar yöntemini denedim bakalim ne olacak..gerci fazla birsey olcani zannetmiyorum kil köklerine fazla temas etmemis olabilir her yerim yapis yapisdi..4 saat sonrada yikadim.

Son düzenleme:
Hala alamadım bir türlü fırsat bulup da. Bu dolunay kaça kadar sürüyo Allah aşkına....

kızlar ben uyguluyorum.mikropta kapmadım.ve koltukaltım bitti.şaka gibi ama iki seferde çıkmıyor artık.dün gecede bacaklarıma ve bikini bölgeme yaptım.günah meselesi kafanızı karıştırmıyorsa yapın derim ben.

yanı artık cıkmıcak olemı ya ınan kafam karıstı tala kullanıorum 3 aydır azcok faydasını gordum.ama abarttıkları kadar yok ama su cıs olayındanda korkuorum ya.bıde soyle bısı var ya sacmalık olacak ama bıkını bolgesıne gunde kac defa degıo bu cıs bellı degıl farklı bı uygulanısı falan mı var..offf kafam karıstı bıde kokusuuu yanı kokmuomu kı cıldırecegım yaaaaaa

dolunay türkiyede galiba saat 03.25 kadar almanyada 04.25 kadar...idrar agda yapildiktan sonra kil köklerine temas etmesi gerekiyormus ve hemen yikanmayacakmis bir kac saat beklemesi gerkliymis..bende huylanmistim önce ama o kadarda igrenmedim sürerken sonucta kendi cisim yeterki faydasi olsunyerimseniben

Son düzenleme:
kızlar ben uyguluyorum.mikropta kapmadım.ve koltukaltım bitti.şaka gibi ama iki seferde çıkmıyor artık.dün gecede bacaklarıma ve bikini bölgeme yaptım.günah meselesi kafanızı karıştırmıyorsa yapın derim ben.

sağlıklı bi insan mikrop kapmaz zaten ama idrar yollarıyla ilgili falan bi sorun varsa sakın kullanmayın :1ninca:

kızlar ben ne sabah çişi yaptım ne de dolunay.yani koltukaltım için söylüyorum.ama bitirdi.bence önemli olan idrarı çok bekletmek.çünkü ben kat kat giyinip yattım sürdükten sonra.sabahta kalkıp herşeyi yıkadım ben bunu çok bekletmeye bağlıyorum.dün de akşam altıda yaptım yani dolunaydan önce.dolunay insanı çok kısıtlıyor uygun olursa denk getiririm artık bundan sonra.ama artık hep sürcem sanırım heryerim bitene kadar.

koltukaltım iki kerede bitti.ama bacaklarıma evde ağda yapamıyorum kızlar.kuaförede gitsem sir yapılacak onu çıkartmak için yağ sürülecek hiç bir anlamı kalmayacak olayın.napsam bunu çözen varmı hiç:KK43:

kızlar ben ne sabah çişi yaptım ne de dolunay.yani koltukaltım için söylüyorum.ama bitirdi.bence önemli olan idrarı çok bekletmek.çünkü ben kat kat giyinip yattım sürdükten sonra.sabahta kalkıp herşeyi yıkadım ben bunu çok bekletmeye bağlıyorum.dün de akşam altıda yaptım yani dolunaydan önce.dolunay insanı çok kısıtlıyor uygun olursa denk getiririm artık bundan sonra.ama artık hep sürcem sanırım heryerim bitene kadar.

koltukaltım iki kerede bitti.ama bacaklarıma evde ağda yapamıyorum kızlar.kuaförede gitsem sir yapılacak onu çıkartmak için yağ sürülecek hiç bir anlamı kalmayacak olayın.napsam bunu çözen varmı hiç:KK43:

Ağda işi bittikten hemen sonra lavaboya gitmek olabilir . . . Yanınıza çantanızı da alırsınız ve lavaboya giderken yine yanınıza aldığınız orada giymek için bi külotlu çorap edinirsiniz . . . İdrarı lavaboda sürdükten sonra üzerine çorabı giyer o biçimde pantolonunuzla ya da eteğinizle oradan ayrılırsınız . . . Fakat tabi ki ağdayı çok temiz bitirmeli yapan kişi asla kalıntı kalmamalı ki yağa ihtiyaç olmasın . . . Bunada özellikle dikkat edersiniz . . .

Ağda işi bittikten hemen sonra lavaboya gitmek olabilir . . . Yanınıza çantanızı da alırsınız ve lavaboya giderken yine yanınıza aldığınız orada giymek için bi külotlu çorap edinirsiniz . . . İdrarı lavaboda sürdükten sonra üzerine çorabı giyer o biçimde pantolonunuzla ya da eteğinizle oradan ayrılırsınız . . . Fakat tabi ki ağdayı çok temiz bitirmeli yapan kişi asla kalıntı kalmamalı ki yağa ihtiyaç olmasın . . . Bunada özellikle dikkat edersiniz . . .

çiş sürcem kalntı bırakmadan yap desem ne derler acabadelikafadulden direk şokk:roflol:
kızlar annem diyor ki acaba bioder in serumu gibi kıllar çıkana kadar bir kaç kez sürülse daha etkili olur mu?çok zor ama belki daha fazla etkili olabilir zor bölgeler için.:uhm:

Bi dakka arkadaşlar ben şunu anlamadım. Dolunayda tüyleri aldıktan sonra yağ sürülmemesi mi gerekiyor. Ozaman çiş etkili olmuyor mu.... Öyleyse bu benim için imkansız.... Ağda yaparken çok kalıntı bırakan biriyim.Mecburen yağ kullanmak zorundayım.

Dün de ağda yaptım. sonra yağla temizledim.. Banyoya gittim. Bir güzel keselendim. Yağ kalmasın diye.... Ardında o dediğiniz şeyi tiksine tiksine sürdüm. Kusacak gibi oldum. Çok fazla kurumasını beklemeden sera streç filmle kapladım. Pijamalarımı giydim. İki saat bekleyim derken uyuyakalmışım.
Gece kabus gördüm. Sabah da dudağımda çok çirkin bir uçuk çıktı. ama benim dudağımda asla uçuk çıkmazdı... En son küçüklükte çıkarmıştım. Şimdi neden bu böyle oldu sizce. Lütfen cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar....
senağlama

:1shok::1shok::1shok:
aboo bence etkili olabilir hee
bu idrarda ne cok seye yariyomus yaffkafamçokkarıştı
bende bir komsudan seyi duymustum Sivilcelerin gecmesi icin pamuk yardimiyla idrarini yuzunuze uygulayin demisti tabiki ben yapmadim ama yapan biriyle akrsilastim kadin yemin etti geciyo diye iki kere uygulamis sadece :lepi:

yok artık..
bari yüzünüze sürmeyin...benneyaptımki

ya Rabbi ya bi de içenlerden bahsetmişsiniz..
ne biçim topik Allah aşkına içim kalktı okurken bile..
çiş muhabbeti yapılıyor resmen..

Son düzenleme:
yok artık..
bari yüzünüze sürmeyin...benneyaptımki

ya Rabbi ya bi de içenlerden bahsetmişsiniz..
ne biçim topik Allah aşkına içim kalktı okurken bile..
çiş muhabbeti yapılıyor resmen..

gerçekten ama yhaa benimde midem kalktı,
hayatta sürmem o sidiği cildime bi ömür ağda yaparım daha iyii:eek:

:1shok::1shok::1shok:
ilk defa okudum bu topic i
inanamıyorum okuduklarıma, arkadaşlar cidden uygulayıp kesin sonuç alan var mı?
tamamen bitti diyen?

ayy arkadaşlar sabahtan beri okudum gül gül öldüm yani sayenizde bozuk olan moralim yerine geldi ama biyandan şeytan dürtüyo sende uygula diye uygulasam mı acep ama bazı arkadaşlarda günah neyin olabilir deyip şüphede de kalmadım değil yani ama uygulicam sanırım bugün yapsam olurmu acep?? hala doluay devam ediyor mu

ya birde ağdadan sonra yağ sürebiliyomuyuz süremiyormuyuz???????? süremiyorsak yandım spiderwoman gibi yapışırım her bi yana:S

arkadaşlar ben galiba çözümü şimdi fark edip buldum.her zaman aldığım ağdamı değiştirdim,rast gele bi rollon ağda aldım.sonuç koltuk altında müthiş bir azalma, sayılıyor resmen çıkanlarda,bacaklar da harita gibi azalan yerler var çokça,üst bacak zaten hayalet gibiydi ama yinede alıyordum hepten yok olmuş durumda tek tük dışında,bir tek bikini bölgemde azalma çok az ama incelme var oda lazere başlamıştım para yetiştiremediğimden bıraktım lazerde malum jilet kullanılıyor onun etkisi olsa gerek bikini bölgesinde sadece incelme oldu. ağda tanaçan kozmetik a.şnin ürettiği ağda bence deneyin faydasını göreceksiniz bana dua edeceksiniz.ben zaten şüpheliydim bu çişşşş mevzuundan haydin hayırlı ola çok uzun oldu k bakmayın. tanaçan kullanan olursa sonuçlarıda yazsın...kolay gele..

arkadaslar sabah kalkincami idrarimizi alcaz ben de makineyle ali yorum ve alincami pamukla surcem koltuk altlarina butun gunmu durcak valla ben anlamadim birileri bana anlatsin lutfen

bende katılıyorum bu konuya.. dolunayı bilmem amma idrar olayını duymuştum..idrarda az da olsa asit bulunduğundan dolayı kıl köklerini yakmaktadır(ağda yada makine ile alındığında gözenekler açılıyo o sırada da sürüldüğünde yanma hissi oluşuyo bende yaptım ama devamını getirmedim sadece bikini bölgeme yapmıştıım..

bende katılıyorum bu konuya.. dolunayı bilmem amma idrar olayını duymuştum..idrarda az da olsa asit bulunduğundan dolayı kıl köklerini yakmaktadır(ağda yada makine ile alındığında gözenekler açılıyo o sırada da sürüldüğünde yanma hissi oluşuyo bende yaptım ama devamını getirmedim sadece bikini bölgeme yapmıştıım..

benneyaptımki peki bikini bölgende işe yaradı mı? kaç kerede bitti ?mesela benim ilk seferde bitti. ama diğer yerler için aynı şey olmadı.devam:))))

X