Göz Makyajı Tüy sarartıcı ile kaş rengi açmak

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar bende acıyorum kasımın rengini sesuyla hiç bi sorun olmuyor ama 1dak fazla bekletmem turunculasıyor yoksa

bence boya vs gibi kimyasallar kaşının köklerine zarar verip seyreltebilir papatya ile kaşlarını yüzünü temizle hem cildinin hemde kaşlarının rengi açılır:)aklinialirimsmile

Kesinlikle katılıyorum sana,bilmiyorum bu konuda kötü bi tecrübe yaşayarak mı bu çıkarımı yaptın ama çok çok dogru söledigin...Ben yaklaşık 2 yıldır kaşlarımı sesuyla sarartıyorum,yeni yeni seyrelmeler başladı kaşlarımda.İlk seferlerde pek etkilemiyo belki ama uzun vadede seyreltiyo benden söylemesi.Bu arada benim kaşlarım da kapkara ve cok sıkk...

Ben veet ile açmıştım rengini:) zaten bi sürüşte sarı olmuyor, 1 ton atıyor her sürüşünde. Hiçte bi zararı olmadı zaten hemen uzuyor

canım sakın yüzüne kullanma ben denedimm hassas olduğu için kötü yaptı 1 ayda zor düzelldi hatta izleri bile kaldı.

seratimuya katılıyorum bende yüzümde denedim allahım bildiğin yanık izi oldu 1 dk.da sürdüğü yerler siyaha yakın mor bi renk oldu cildim ağlamaktan öldüm geçmiycek diye sebamed kremi bildiğin avuçla sürdüm neyseki geçti yalnız önceden sivilce olan yerleri siyah yaptı :KK43:( bende tavsiye etmiyorum yüze kaşıma kullanıyorum ama hemen akıyo saç boyası daha iyi sanki

bende sürekli sesuyla açıyorum çok gür ve siyah kaşlarımı kahhverengi gibi oluyor çok memnunum

kızlar bnm kaçlarım cok tipsiz ve kısa hiç sevmiyorum ilk aldırdıgım sıralar kuafor cok ince alıyodu sonra bıraktım kendim aldım şimdi yine şekilsizler vee yuzumde o kdr sert bı ifade varkı sanki heran biriyle kavga edecekmiş gibi cok düsündüm bu kaşların rengi açılmalı bence hiç degilse o sert görünüm yok olabilir bence bilmiyorum ilk önce kuaförde actırıcam bakıcam sonradan sesu sarartıcı alayım diyorum rengini açtıktn sonra sarımsak falan bakım yaparım dökülmez diyorum fikirlerinize ihtiyacım var kızlar:KK37:

Bende ilk defa vivetin tüy saratıcısını sürdüm kaşlarıma ama kumral olmama rağmen öyle 1-2 dk da acılmadı.3-4 dk ancak rengi kırıldı.
Yalnız burada dökülme sorunu yaşayan arkadaşları görünce korkmadım değil.kaş boyası ile mi boyasam diye düşünüyorum.

Bende ilk defa vivetin tüy saratıcısını sürdüm kaşlarıma ama kumral olmama rağmen öyle 1-2 dk da acılmadı.3-4 dk ancak rengi kırıldı.
Yalnız burada dökülme sorunu yaşayan arkadaşları görünce korkmadım değil.kaş boyası ile mi boyasam diye düşünüyorum.

ben de bugün vivetinkini denedim çok açılır diye korkup 1-2 dk tuttum ama sadece rengi hafif kırıldı normal kaşlarımın yarım ton açığı gibi sanki gri renginde.ben de sanıyordum ki sarı ya da kahverengi tonunda açacak:KK43:

Son düzenleme:
arkadaşlar hep böyle mi oluyor yani gri tonlarında mı açıyor benim saçlarım koyu sarı ya da kumral gibi kaşlarımın da kahverengimsi olmasını istiyordum grimsi oldu siyahın bi ton açığı fln

Son düzenleme:
arkadaşlar hep böyle mi oluyor yani gri tonlarında mı açıyor benim saçlarım koyu sarı ya da kumral gibi kaşlarımın da kahverengimsi olmasını istiyordum grimsi oldu siyahın bi ton açığı fln

benim kaşlarımı kahve olarak açtı.senin neden grimsi oldu anlamadım.bir kere daha sür beklet ben öyle yapmıştım

ben bu şekilde açıyorum ama dakikalarca bekletmiyorum. 5-6 sn. sonra bakıyorum hala koyuysa bi daha sürüp 5-6 sn bekletiyorum. böylelikle rengini kaçırıp fazla açmıyorum

arkadaşlar bu kaşlarınızı sarı sarı mı yapıyor benim saçlarım karamel tonlarında ona yakın bi şey olsun istiyorum zıppırt kuaföre gitmek yerine evde yapayım?

X