Turkiye'den Tasinmak

Ya aramayla ugrasamam. Al bir tanesi burada. Aziz Nesin'in aptal lafina gonderme yapiyor. Ve daha hala yas olmus kac hala ayni kafa
Merve sen hala mi laf cevirip duruyon burada? Aziz Nesin ne zaman cahil demis yav? Adam aptal demis.. Sen bana "cahil" dedin demedin mi? Off yaa..
ABD diye sayiklayan da sendin, hala bana yalanci deyon, ben yurtdisina ornek verdim, sanki foruma gelen herkes benim hangi ulkede yasadigimi biliyormus gibi varsayim yapiyorsun. Haaa. ama sen varsayimlari severdin di mi..
Neyse Merve, ben boyle sacma sapan sidik yaristirmayi sevmiyorum, adam gibi tartisacaksan yaz, yoksa hadi bakalim, herkes isine..

onu bilmiyorum Kazenin yöntemini de .
bir site var orda kameraya kayıt yapılıyor ama kimse görmüyor sadece yönetici görüp onaylıyor kadın olduğunu .
iyide beni yöneticinin de görmesini istemem mesela, ayrıca ne varki kayıt yapılırken bi hatun bulur koyar kameranın önüne

66 sayfa neyi paylaşamadınız Allah Aşkına?! Mevzu CHP değil MHP değil HDP de değil.
1950 den 2002 ye kadar ülke berbattı ise 13 yıl iktidarda olan düzeltmeli idi. Ama umutlar daha da zayıfladıysa hükümettir suçlu. Aynı durumda CHP de olsa suçlu olurdu. 13 yıl Türkiye gibi bir ülke için kısa bir süre değil. Gerçekten değil. AKP nin yaptığı güzel bir şey var bana göre. Eleştirdiğim noktası çok. Ama Taraftar olmak nedir yani? Futbol takımı mı bu?

iyide beni yöneticinin de görmesini istemem mesela, ayrıca ne varki kayıt yapılırken bi hatun bulur koyar kameranın önüne
yok o kadar da değil .Ben mesela bir sitede kendimi erkek gibi göstermeye çalışsam ,siteyi kandırmak için kocama hadi bir poz ver de beni erkek sanmaları lazım filan diyemem .

geliştirme denmez ona. ne dendiği bellide şimdi yazmayım. yazarsan ban yerim.

Ne denirmis? Hadi gazeteci, medyaci olsam falan neyse hukumetin suyuna gidiyor dersiniz de... ben niye hukumetin suyuna gideyim?

Akp ye ikna oldum acik ve net olay budur.

Sadece sozde entellere degil, daha gecende turbanla konsere giden kiz konusunda da saydirdim. Dinle alakali fanatik seyler goreyim yine saydiririm. Akp yi de elestirdim ve elestiriyorum da... oyle takim tutar gibi, dine inanir gibi parti tutmuyorum malesef. Size gore parti sanki namus gibi bir sey. Ilginc yani

yok o kadar da değil .Ben mesela bir sitede kendimi erkek gibi göstermeye çalışsam ,siteyi kandırmak için kocama hadi bir poz ver de beni erkek sanmaları lazım filan diyemem .
hiç bir erkek sitesi buraya KADIN gelmesin demez zaten ama niyeti buraya gelip sapıklık yapmak olan kişi çok rahat yapar bunu

Tamam dedim ya mal bulmus magribi. Cahil ve koyun demedin onlar benim ayibim. Bak kabul ettim kac defa yaziyorum ama i ih... mal buldun cunku koz olarak kullan dur, baya idare eder bu seni.

Abd olayini ortaya atan da sensin, birak simdi o kadar da degil.

Ama ben de skldim. Hadi Turkiye dusmanligi yapin ben de savunayim.

Ya aramayla ugrasamam. Al bir tanesi burada. Aziz Nesin'in aptal lafina gonderme yapiyor. Ve daha hala yas olmus kac hala ayni kafa
Senin yazdığın ''cahille'' ilgili bir gönderme yok burada,üstelik sen şimdi bunu varsayım yapıp suçluyorken kullandığın uslüpta(yaş kaç olmuş hala aynı kafa)senin eleştirdiğin Aziz Nesin cümlesinden pekte farklı değil sana göre.

Neyse ya, ben iki kişi arasındaki tartışmalara girmeyi sevmiyorum ama dayanamadım.Takılma öyle herşeye.

geç bunu senin gibi döneni dünya görmedi.. dönen dedim aman kib yapmayın. dönmüş işte. ggerçek bu..
ha birde ahmet hakan vardı. oda feci döndü. adamcağızın o dönüş hızından başı hala dönüyor yazarken. abuk sabuk yazmaya başladı bu sebeple. kolay değil tabii. ortama uymakta zor bir yerde:)

Istersem yuz yasima gelirim, gene donsoz gibi kivirmam, bana yakismaz cunki. Herkes kendine yakistirdigini yasar. Iki mesajdir yasima taktin bakiyorum, bunun arkasindan ne gelecek, belaltilara basladik mi? Tipik AKPli hareketi gene.. Bir kac kisiyi ayiriyorum, gerisi hepisi ayni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…