Turkiye'den Tasinmak

Ya aramayla ugrasamam. Al bir tanesi burada. Aziz Nesin'in aptal lafina gonderme yapiyor. Ve daha hala yas olmus kac hala ayni kafa

Al bak ben realist analizleri gozler onune serdim oku oku aydinlan artik

Usluptan bahseden kim yahu? Senin uslubun hep ayni? Onceden x taraflilara ayni sekilde saldiriyodun simdi de y taraflilara.

Utandirma gibi amacim da yoktu. Canim sıkıldı egleniyorum.Keyfin bilir utanabilirsin

Sirf dindar oldugu icin kendini ahlakli addedene yine aynilarini yazarim. Sirf chp ye oy verdi diye kendini bilincli secmen ya da entel zannedenlere yine ayni seyleri yazarim. Bunlar baska.

Partiden bahsediyorsan, AKP yi ovdugum yazilari da bul getir gecmisteki, ama isine gelmez. Oradan puan toplayamzsin ne de olsa.

Ben kendi bakis acimi, uslubumu duzeltmis miyim ona bakarim. Az daha karistir sen gecmisi, ben hepsini kabullenirim, hic de gocunmam.

geliştirme denmez ona. ne dendiği bellide şimdi yazmayım. yazarsam ban yerim.

Son düzenleme:
Kac puan topladim. 100 oldu mu acaba? Kim sayıyorsa söylesin. 100 puana ulastiysam bosuna ugrasmayayim

Huloggg diye milletle dalga geciyomussun ayol. Daha ne!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…