Turkiye'den Tasinmak

Sen de ha Merve,ortaya Saraylımı suçlayacak cümleler attın,sen böyle böyle dedin yazdın,şimdi de iki seferdir tamam öyle dememiş olabilirsin,o lafı mı arayacağım,hadi öyle de demedin diyelim diye kendi tezini çürütüyorsun.Resmen iftira atmak olmuyormu seninkisi,sonrada bizimle uğraşıyor diyorsun,asıl sen uğraşıyorsun.

Ya aramayla ugrasamam. Al bir tanesi burada. Aziz Nesin'in aptal lafina gonderme yapiyor. Ve daha hala yas olmus kac hala ayni kafa

Hesap ortada.. Su son secimlerde bile yuzde 40 yolsuzluk iddialari ile sivanmis, doguyu coktan gozden cikartmis saibeli bir partide, yuzde 13 Apocu teroristlerde, yuzde 4 meclise giremeyen partilerde, yuzde 4 dogru duzgun oy atmayi bile becerememis, oylari gecersiz... Daha ne ispat lazim? "Mecliste beni temsil etsin, vergilerimi bana hizmet icin adil olarak kullansin, ulkemin bolunmez butunlugunu korusun, yemin edip gorevine baslasin, haklarimi korusun" denilenler bunlar..:rolleyes:

Akil var mantik var Gunnur.. Yani ya Nesin hakliymis diyeceksin, ya da bu iste bir is var diyeceksin.. Ortasi yok..

Bak bu yukardaki yorumu sen yazmışsın. Nesin haklıymış derken ne demek istedin?

Valla tam da bugun serbest birakacaklarmis asil hakareti.. Soyle bir s..z v..h..ri diye bagirasim var. s..tiniz guzelim memleketin icine. Artik bu ulke kolay kolay iflah olmaz.Ama diyemiyorum iste.. Hakaret etmek bugun gene ban sebebi sayilmaya baslayacakti.. Off..

Bak bu yukardaki kufurleri de sen etmişsin. Birileri saraylim bilgili mi demisti? Kusura bakmayın bilgili olan insan hakarete başvurmaz.
Al bak ben realist analizleri gozler onune serdim oku oku aydinlan artik:rolleyes:

Usluptan bahseden kim yahu? Senin uslubun hep ayni? Onceden x taraflilara ayni sekilde saldiriyodun simdi de y taraflilara.

Utandirma gibi amacim da yoktu. Canim sıkıldı egleniyorum.Keyfin bilir utanabilirsin

Sirf dindar oldugu icin kendini ahlakli addedene yine aynilarini yazarim. Sirf chp ye oy verdi diye kendini bilincli secmen ya da entel zannedenlere yine ayni seyleri yazarim. Bunlar baska.

Partiden bahsediyorsan, AKP yi ovdugum yazilari da bul getir gecmisteki, ama isine gelmez. Oradan puan toplayamzsin ne de olsa.

Ben kendi bakis acimi, uslubumu duzeltmis miyim ona bakarim. Az daha karistir sen gecmisi, ben hepsini kabullenirim, hic de gocunmam.

geliştirme denmez ona. ne dendiği bellide şimdi yazmayım. yazarsam ban yerim.

Son düzenleme:
Sirf dindar oldugu icin kendini ahlakli addedene yine aynilarini yazarim. Sirf chp ye oy verdi diye kendini bilincli secmen ya da entel zannedenlere yine ayni seyleri yazarim. Bunlar baska.

Partiden bahsediyorsan, AKP yi ovdugum yazilari da bul getir gecmisteki, ama isine gelmez. Oradan puan toplayamzsin ne de olsa.

Ben kendi bakis acimi, uslubumu duzeltmis miyim ona bakarim. Az daha karistir sen gecmisi, ben hepsini kabullenirim, hic de gocunmam.
Kac puan topladim. 100 oldu mu acaba? Kim sayıyorsa söylesin. 100 puana ulastiysam bosuna ugrasmayayim:KK53:

Huloggg diye milletle dalga geciyomussun ayol. Daha ne!

X