Turkiye'den Tasinmak

Çok dikkat çekmez. Sokakta bir sürü sarı saçlı kara kaşlı hatun var. Yeni moda.

Aynen aslında zorla sarışın olma hastalığı bende de zorla esmer olma hastalığı var herkes kendisinde olmayanı istiyor işte :KK57:

Kore'ye gidersen Kim'i yanaklarından öp benim için. Güney'e gidiyorsan, benim için bir ara Kuzey'e de geç:KK70:

Ülke değiştirmek için masraf etmeyin, ben dün South Beach'teydim hafif rüzgarlıydı ama iyiydi, Allah şu kameraları icat edenlerden razı olsun, ilk Japon'lar mı bulmuştu:KK70:big in Japan:KK70:

Müdürüm dün kim'i silmiştin hayırdır bugün yanak öpme filan :KK70::KK70:

Tüh kaçırdı desene bebek gibi adamı. Ben ona bizim şirketteki kimlerden göndercem zaten paket yapıp.

Bugünde yanaktan öp diyor baksana kıyamadı kimine gene :KK53:

Aynen aslında zorla sarışın olma hastalığı bende de zorla esmer olma hastalığı var herkes kendisinde olmayanı istiyor işte :KK57:

Esmerlik kurtarır yine, hani beyaz tene koyu renk saç gider. Yazın da bronzlaşırsın tamam. Ama koyu tene sarı saç ı ıh. Hiç gideri yok.

Anlamadığım bir nokta var. Madem bizden bu kadar nefret ediyorsunuz, gidersek mutlu olacaksınız , neden gitmek isteyenlere sinirleniyorsunuz? Sinirlenmiyoruz demeyin, dalga geçmeleriniz altında bile hissediliyor o duygu.
İşte bizden o kadar nefret ediyorlar ki cehenneme dönmüş bir ülkede yaşatmak istiyorlar. Ha bu arada kendileri de aynı kanalizasyonda boğuluyorlar ama bize bakıp bakıp keyifleniyorlar demek ki.

Kore'ye gidersen Kim'i yanaklarından öp benim için. Güney'e gidiyorsan, benim için bir ara Kuzey'e de geç:KK70:

Ülke değiştirmek için masraf etmeyin, ben dün South Beach'teydim hafif rüzgarlıydı ama iyiydi, Allah şu kameraları icat edenlerden razı olsun, ilk Japon'lar mı bulmuştu:KK70:big in Japan:KK70:

Ay gitmeyeyim mune. Tamam gitmek istiyorum da o kadar da değil. Kore yaw boru mu. Ben burdaki kimi öperim senin yerine. Rakı içince pek güzel oluyor adam. İçirir içirir öperim.

Müdürüm dün kim'i silmiştin hayırdır bugün yanak öpme filan :KK70::KK70:

Bugünde yanaktan öp diyor baksana kıyamadı kimine gene :KK53:
İşte insan birden silip atamıyor gönlünden:-) yavaş yavaş vazgeçeceğim:KK70: benimki de dün senin Kim çocuğunu bile köpeklere yedirir deyince vazgeçmenin zamanı geldi dedim, yardım edin unutmama:KK70:

ben orada uzun bir süre yaşadım Saraylım, o yüzden belki de buradan bu kadar çabuk vazgeçebilmem :) orada doğmuşum da Tr'ye gurbete gelmişim gibi hissediyorum. Bu sefer gidersem dönmem ama artık..
Himm.. O baska.. Iyi bari, duzenini kurman kolay olacak.. Ama oyle deme, belki de donersin yav.. Gemileri yakmadan gel.

Ay gitmeyeyim mune. Tamam gitmek istiyorum da o kadar da değil. Kore yaw boru mu. Ben burdaki kimi öperim senin yerine. Rakı içince pek güzel oluyor adam. İçirir içirir öperim.
Hahahhahahhahaaa seni Allah ne etsin, bastım kahkahayı. Ben gelsem görmeye, bende pekinez var yemez değil mi hayvancağızı:KK70: uzakdoğu'yu sırf bu yüzden istemiyorum, benim Papişi yer bunlar:KK70:

İşte insan birden silip atamıyor gönlünden:-) yavaş yavaş vazgeçeceğim:KK70: benimki de dün senin Kim çocuğunu bile köpeklere yedirir deyince vazgeçmenin zamanı geldi dedim, yardım edin unutmama:KK70:

Ayyy kıyamam nasıl bir kara sevdadır bu :KK70::KK70:
Bak eniştem bile demiş sen onu dimle vazgrç bu sevdadan :KK74: :KK53::KK53:

aşk acısı kolay,kolay geçmiyorr.. ama o kimden vazgeçmen lazım müdürüm..onun elinde bombalar var kafası terelelli. şu memleketimde bir tane mune var harcama kendini unut onu..

X