Turkcell Kurşunlara Gelesin... Turkcell kolkola paketi

Ayy gecmis olsun ne desem bilemedim cok tesekkur ederiz yani uyardiginiz icin inanin her sene turkcell e gecmeye kalkisiyoruz esim heryerde cekiyo diyo bnde bosver cok pahali diyorum yazik gunah insanlar parayi yerlerden supurmuyo

Bende vodafone abonesiyim ama zamanında diğer operatörleride denemiş biri olarak hepsi birbirinden üç kağıtçı diyorum
( nokta )

Şimdi yine aradım ben nerede size onay verdim diye.... Bulun hemen dedim beyefendi o mesaj standart geliyor size cevabını aldım.

Uzun uzun yazacaktım vazgeçtim geçen gün ben de Türk telekomla sorun yaşadım azıcık diş gösterdim şuan daha fazla internet olan pakete daha az para ödüyorum. Mümkün değil tatlı dilden anlamıyorlar.

daha hala Turkcell kullanıyor musunuz?
ensar olayından sonra bıraktım kendilerini rahatladım
çok pahalı
haddinden fazla

6 senedir faturalı hat kullanıyorum ama taahhütüm bitince kontörlü sisteme döneceğim

Benim de başıma geldi aynısı K Kazen . 20 yıllık müşterileriyim ama nedense o alt pakete geçemiyoruz illa bir üste olacak. Saçma sapan politikaları var, çok da kavga etmişliğim var bu yüzden ama sonuç uyduruktan yardımcı oluyolar ama bir sonrakinde acısını çıkarıyolar...

Hiç turkcell kullanacak kadar zengin olmadım o yüzden gene fakir düşünüyorum ve vodafone 20 liralık tarife neyinize yetmiyor diye sormak istiyorum efenim.

Aynisini ben yasadim cildirdim en sonunda hattimi toptan degistirdim. Sizede dedim sisteminizede... adam kandirmak bu baska adi yok

:) banada böyle kalın bir fatura geldi şok geçirmiştim zaten her ay 160 tl ortalama ödediğim fatura 348 tl gelince dedim çüşünü..:) aradım bağlama yok eski kullanıcısınız yok şu yok bu dedim hattımı kapatıyorum soyguncular lak indirim yapıldı hatrı sayılır istersen zorla bi indirim için

Geçmiş olsun Kazen abi Vodofone kullanıyorum ve faturasız içim rahat çok şükür fatura derdim yok zaten paketiniz bitmeden uyarı mesaji geliyor

Bizde düşünüyoruz telekoma geçmeyi. Asansörde çekmesede olur.

Turkcell pahalı ya aynı paketi Türk telekom da yarı fiyata varken ben kullanmam:)
Geçmiş olsun kazen abi

Telekom çok arıyordu.Oda aramıyor artık.Birde internet servis aağlayıcıları arıyor,sözleşmeniz bitmiş sizi bize geçirelim.Yalan telekomdan internet tarifeme ek aldığım telefonu ödüyorum daha.Hele birinde öyle bir tesadüf olduki.İnternetim kesikdi(Modemin kablosu çıkmış).Bir gün bir internet servis sağlayıcısı arıyor sözleşmeniz bitmiş sizi bize alalım.Olmaz vs dedim,epey bastırdı.O esnada kablonun çıktığını farkettim .Eniştem bunların oyunları yüzünden telekoma 350 lira ceza ödedi:)

Merakımdan ve yakında ihtiyacım olacak diye soruyorum, internet üzerinden kredi kartı ile kontör yüklenemiyor mu?

İhtiyacımın üzerinde bir tarifeye 89 lira ödüyorum her ay.
Alt tarifeye geçmeye çalışmadım çünkü olası bir paket aşımda 1 Ayda acısı çıkıyor sözde yapmaya çalıştığım ekonomimin.
Bir cesaret edebilirsem akılsız telefona dönmeye, kontörlü hat alacağım :)

Faturalı değilim Gencaver sağolsun arada bi sohbet ediyoz bana göre bişeyler varmı diyorum olmaz mı gencim diyor sıralıyor paketleri avantajları hediyeleri falan hiç yorulmuyorum

Asla turkcele geçmem şu yabancı şirketler geldide telefonla konuşur olduk hem pahalı hem düzenbaz ben vodafone dan memnunum türk şirketler vatandaşı sömürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…