Türkan Saylan'ı kaybettik

şunu söylemeden geçemicem .. sevgili moderatör arkadaşım elif..
malum helikopter kazasında hükümet yerden yere vuruldu siyasetse siyaset konuşuldu..
burda hayatının son günlerinde ciddi anlamda eziyete maruz kalan Türkan Saylan için yazılanlarda ben siyaset göremedim. sadece onu üzmelerine üzüldüğümüzü dile getirdik bu uyarıyı ben şahsen lüzumsuz buldum..

hasta yatağında başına gelenleri hepimiz gördük, sevenleri olarak bunun ölümünden sonra dile getirilmesini ben de çok doğal ve haklı buluyorum senağlama

tüm sevenlerinin başı sağolsun..

Türkiye bir eğitim neferini kaybetti.

son günlerinde ne olduğu belirsiz bir sebepten dolayı kendisini karakollara, ifade vermeye sürükleyenleri sonuna kadar kınıyorum..

Milletimizin başı saolsun Türkan Saylanlar kolay yetişmiyor mekanı cennet olsun.Rahat uyu hocam

Ülkemizde kaç tane Türkan saylan vardı kibenneyaptımkison günlerini burnundan getirdilerkötükedihüsoinşallah okuttuğu yrdım ettiği çocuklardan çıkar başka bir TÜRKAN SAYLAN Allah rahmet eylesin:Saruboceq:

yeri doldurulamaz bir aydın...
duyunca çok şaşırdım ve üzüldüm...
hepimizin başı sağolsun

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
her nekadar son günlerinde haketmediği şeyler yaşasada Türkiye'ye hizmeti büyük.
Sevenlerine sabırlar diliyorum.

Türkiye değerli bir insanını daha kaybetti son zamanlarda yaşadığı talihsiz olaylar aramızdan ayrılışını dahada hızlandırdı umarım böylesine değerli bir insana böyle zor günleri yaşatanların vicdanları rahattır. Allah gani gani rahmet eylesin.

:KK43:( Bu ülkede Türkan Saylan'lar kolay yetişmiyor.......Mekanı cennet olsun.....Türk kadınının aydınlık yüzüydü.......Yaşamı diğerlerine ilham;ölümü de birilerine mesaj verir umarım ki.....

ÇaĞdaŞlıĞın kızlarımızın eĞıtımınden geÇtıĞını gÖrebılen ve bu uĞurda mÜcadele veren tÜrkan hanım at gÖzlÜklÜ ılkel yaŞamı savunan onursuzların karŞısında onuruyla dımdık ayakta durabılmesınıde bıldı. BıraktıĞın ıŞık karanlık ruhluların bıle beyınlerını er yada geÇ, fakat mutlaka, aydınlatacaktır.

Türkiye adına çok önemli bir kayıp...

Ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.

:KK43:( Bu ülkede Türkan Saylan'lar kolay yetişmiyor.......Mekanı cennet olsun.....Türk kadınının aydınlık yüzüydü.......Yaşamı diğerlerine ilham;ölümü de birilerine mesaj verir umarım ki.....
çok üzüldüm, Türkan Saylan siz paha biçilmezsınız,ve sizin inancinızı hep yaşatmaya çalışıyoruz,sizin başladığı işinı hep destek veriyoruz verecez de,gerçekten mühteşem bir insandı,hepimizin başin sağolsun diyorum arkadaşlar,türkan hocaya da mekanı cennet olsun...senağlama

allahım rahmet eylesın mekanı cennet olsun ınsallah cok uzulduk :çok üzgünüm:

Elif Hanım!
Bu siteyi çok seviyorum ama bazen yanlı olduğunu düşünmüyor değilim, sürekli dini konulara değiniliyor ve siyaset yapılıyor, ama hiç uyarı verilmiyor.. Biz burda saygıdeğer bir insana yapılan haksızlığı kınıyoruz.. Özgürce kimseye ve kimsenin düşünsene saygısızlık etmeden..

yani başsağlığı adı altında açılan konu yine sapmış...
KK da belli kurallar vardır arkadaşım,
bu kurallar kim olursa olsun,tarafsızca uygulanmak zorundadır...
siyasi içerik,dini içerik ve tartışma yaratacak tarzda konular açmak,mesajlar yazmak yasaktır...Bu platformda her düşünceden kişi bulunmaktadır...
karşı fikirde olanlarda olabilir...lütfen herkesin düşüncesine saygı gösterelim...
Ayrıca;
dini içerik ve siyasi içerikli konular açılıyormuş,
kötü içerik butonu var,bize bildirirseniz,bizler
gerekeni yaparız...Şimdi lütfen konuya dönelim ve kışkırtıcı mesajlar yazmayalım...

sevgiler....

X