Tüp Mide Sonrası Sarkma ve Acil Yardım

Velovis

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
227
318
Kızlar merhaba,

Tüp mide ameliyatı ile 52 kilo verdim. Vücudumda inanılmaz deformasyonlar oluştu. Ameliyat olacağım fakat doktor bulamıyorum. İçime sinen doktorlar oldu ama onlarda 100 bin TL’ye yakın paralar istediler benim bütçem maksimum 60 bin TL civarında.

Benim gibi bu süreçleri yaşamış veya etrafında bunu yaşayan biri varsa lütfen benimle doktor ismi paylaşabilir mi?

Kafayı yemek üzereyim, çok meşhur doktorların bile bir ton kötü vakası var.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Ameliyatınızı yapan doktorun böyle bir ekibi, ekip arkadaşı yoksa da önereceği biri olması lazım. Sizi başta bu konuda bilgilendirdi mi bilmem ama bu işin mide ameliyatı ile bitmediğini bilmeniz gerekirdi en baştan. Acil olan nedir anlayamadım ama doktorunuza danışın kendisinin sizler gibi bir çok hastası var illa ki yönlendirdigi birileri vardır.

Kızlar merhaba,

Tüp mide ameliyatı ile 52 kilo verdim. Vücudumda inanılmaz deformasyonlar oluştu. Ameliyat olacağım fakat doktor bulamıyorum. İçime sinen doktorlar oldu ama onlarda 100 bin TL’ye yakın paralar istediler benim bütçem maksimum 60 bin TL civarında.

Benim gibi bu süreçleri yaşamış veya etrafında bunu yaşayan biri varsa lütfen benimle doktor ismi paylaşabilir mi?

Kafayı yemek üzereyim, çok meşhur doktorların bile bir ton kötü vakası var.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Instada devlet hastanesinde hepsini olan ve mukemmel olan bi kız vardi ona sorsan herkese anlatiyordu .Pubsila....diye aratırsan çıkar.

Zayıflama sürecınde spor yaptınızmı ,
bende tüp mide amelıyatlıyım , spor yapmadıgım ıcın ve basen bölgesinden müzdarip olduğum için iç bacakda sarkmalar oldu ama toparlıyor zamanla , sporla .
Amelıyat olalı ne kadar zaman oldu ?

bende tüp mideliyim 2 ay oldu bugün. spor yapmadınızmı ve protein tozu kullanmadınızmı.
doktorum sporu ve protein tozunu ihmal etmezsen sarkman minimum olur demişti.

Vüc kitle endeksinizin 40`ın üstünde olması gerekiyor veya yandaş hastalığınız varsa daha düşük endekslerde ameliyat olabiliyorsunuz.
ben pko ve haşimato hastasiyim ayni zamanda insulin direncimde var
şeker ilaci tiroit ilaci kullaniyor olmama ragmen gram veremiyorum bunlar yandaş hastaliga yeterlimi

Görüştüm onunla fakat ameliyatını yapan doktor corona’dan dolayı ameliyatları durdurma kararı aldı.
Eğer sizin de aceleniz yoksa bekleyin bı sure ameliyat sonuçta ciddi ve virüs varken Dr bey hakli bende karın germe ameliyatı olacam lakin bu süreçte göze almak zor

ben pko ve haşimato hastasiyim ayni zamanda insulin direncimde var
şeker ilaci tiroit ilaci kullaniyor olmama ragmen gram veremiyorum bunlar yandaş hastaliga yeterlimi
wallaha benim kuzenimde çok araştırdık. 40 olmak zorunda değil ayrıntılı bir yazı vardı oradan okuyup doktorla iletişim kurmuştuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
X