Tüp mide olanlar toplanınnn

Sıkıntı o zaten para almak için gerekli gereksiz ameliyat yapıyolar, kısa sürede kilo veriliyor ama uzun vadede etkileri maalesef kötü

Bilinçsizce yiyin demiyorum zaten ama hızlı bir şekilde kilo vermemeniz gerekiyor bu süreçte ve inanın 1 bardak süt meyve protein normal bir beslenme değil
Tüketmediğim tek şey ekmek pilav makarna ve bulgur tatlı şeyler kafein bunun dışında herşeyi tüketiyorum

Kilo vermem yavaş zaten haftanın 3 günü mutlaka balık tüketmeye çalışıyorum köfte ne bilim tavuk ev yoğurdu her gün mutlaka süt içiyorum meyvemi hergün düzenli tüketiyorum vitaminlerime dikkat ediyorum doktoruma ve diyetisyenime göre güzel ilerliyorum kilo vermem yaklaşık 3 haftadır durmuş durumda kilo verip.vermemek bu süreçte pek önemli değil benim için bebeğim sağlıkla doğusun gerisi şuan önemli değil benim için
Ben yine hızlı kilo vereceksiniz sanmıştım, sağlıkla gelsin o zaman bebeğiniz 🙏🏻

Ben yine hızlı kilo vereceksiniz sanmıştım, sağlıkla gelsin o zaman bebeğiniz 🙏🏻
Yok kilo verimim durdu diyetisyenim bu süreçte hamilelikte miden bulanmadiğı sürece kilo vermiceksin dedi ona göre liste verdi ona uyuyorum ama maalesefki çok mide bulantısı yaşıyorum sudan bile tiksindim umarım bu süreci kolay atlatırım 🥰

Merhabalar hanımlarr ben 5 nisanda tüp mide ameliyatı oldum 86.8 kiloyla özlede oldum kilomu veremiyordum sürekli kilomla ilgili dalga geçildiği için ani kararla ameliyat oldum boyum 1.63 kilom 86.8 di bu gün 16 nisan 80.6 şuanlik güzel ilerliyorum acıkmam yok ama canım bişeyler çekiyor sıvı dönemimyim cuma günü püre dönemime geçicem aranızda benjmle aynı süreçte olan yada süreci atlatmış olan arkadaşlardan destek bekliyorum teşekür ederim şimdiden.
Evet kızlar güncelliyorum bu gün 18 nisan hala 80.5 kilodayım sivı dönemim yarın sona ericek neden takıli kaldım bilmiyorum morelim bozuk benim gibi olanlar yorumlarinızı bekliyorum..evet kimse pek yazmadı ama güncelliyorum 21 nisan katıdönemimin 2. Günündeyim güncel kilom 79.8 şuanlık güzel ilerliyorum arada kaçamaklarım oldu pişmanda oldum ama yarın daha güzel olacağından eminim ❤️ kendime güveniyorum .. benim gibi kaçamak yapan da var mı acaba umarım onlar da verebilmiştir..
Merhaba güncel kilonuz nedir
Hayat kaliteniz nasıl gidiyor
Memnun musunuz tüp mide olduğunuza

Herkese merhabalar. Ayrı bir konu açacaktım ama hazır açılmışı var diye buraya yazmak daha iyi diye düşündüm. Umarım burada felaket tellalları yoktur:) Bence bu ameliyatı olmaya karar veren ve olmuş insanlar yeteri kadar araştırma yapıyorlar ve kimse keyiften ameliyat olmuyor. Bu sebeple yok teyzemin kızı öldü, amcam sakat kaldı, boğazını tutsan spor yapsan verirsin tarzı eleştiri ve yargılar çok gereksiz.
Ben de 3 Mayıs Cuma'ya ameliyat günümü aldım. Ameliyat olan arkadaşlardan rica etsem hastaneye giderken yanınıza ne aldınız, ya da neyi almayıp keşke alsaydım dediğiniz şeyleri yazabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler, herkese sağlık dolu günler.
Merhaba ameliyat oldunuz mu
Nasıl geçti o süreci detaylı anlatır mısınız tüp mide serüveninizi
Güncelde ne kadar kilo verdiniz

Merhaba güncel kilonuz nedir
Hayat kaliteniz nasıl gidiyor
Memnun musunuz tüp mide olduğunuza
Evet memnunum ayrıca ilk aydan hamile olduğumu öğrendim ona ragmen iyiyim bebwğimde gayet sağlıklı 4 aylık olduk bile güncel kilom 60 hem çok mutluyum hemde hamileliğimde sıkıntı yaşamıyorum kilom fazla olmadiği için daha enerjik uyanıyorum ödemim yok hareketlerim kısıtlı değil çok şükür iyiki oldum diyorum

Evet memnunum ayrıca ilk aydan hamile olduğumu öğrendim ona ragmen iyiyim bebwğimde gayet sağlıklı 4 aylık olduk bile güncel kilom 60 hem çok mutluyum hemde hamileliğimde sıkıntı yaşamıyorum kilom fazla olmadiği için daha enerjik uyanıyorum ödemim yok hareketlerim kısıtlı değil çok şükür iyiki oldum diyorum
ağrınız oldu mu bende olmayı düşünüyorum 1 sezeryan oldum ameliyattan çok korkuyorum sezeryanda da yarım uyuşturdular tam bayılmadım
Biraz uzun anlatır mısınız detay vererek ameliyattan önce neler yaptılar tektikler bakımından
Ameliyat günü nasıldınız
Yoğunbakımda yattınız mı ilk gün
🙏🏻cevaplarsanız çok sevinirim

ağrınız oldu mu bende olmayı düşünüyorum 1 sezeryan oldum ameliyattan çok korkuyorum sezeryanda da yarım uyuşturdular tam bayılmadım
Biraz uzun anlatır mısınız detay vererek ameliyattan önce neler yaptılar tektikler bakımından
Ameliyat günü nasıldınız
Yoğunbakımda yattınız mı ilk gün
🙏🏻cevaplarsanız çok sevinirim
Kan testi falan ypıldı işte ameliyat yarım saat sürüyor ağrım o ladar olmadı ne kadar yürürsen o kadar ağrın olmaz 3 gün hastanede kaldım sezeryanımla bi alakası olmadı bi zararı falan yani tamamen uyuttuyorlar dren takılmadı bana ameliyatım başarılı geçtiği için çıktığım gibi normal.odaya alındım 1 saat sonra yürüyüş yaptırdıler ve hep yürüyüş için beni zorladı hemşireler

X