Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz benim iştah Hale'n yok üzülüyorum bebek beslenemez diye sizde durumlar nasıl. Öğle araları bile kahvaltı yaparak geçiriyorum

Reactions: 9ay
Ooo valla ben su zamana kadr estrofem progeny f hibor coraspin proluton debot 3 gunde 1 vajinal jel hepsini surkli kullandm ama isde bu doktor birk diynce kararsiz kaldim ama cok saol canm sen de soleyince iyce rahatladm
Vallahi benim dr. Jeli hiç vermedi zaten. Estrofemi pozitif sonuç aldığımız gibi bıraktırdı. Coraspini de işte 7. Haftada bıtaktığımızı söylemiştim. Çok şükür bi sıkıntı yaşamadık. Ama profesör yani adama güvenim tam.

Ya valla ben kime guzencegimi şasirdim

Ya valla ben kime guzencegimi şasirdim
Doktorumuz ne derse güveniyoruz canım mecburen. Bi de tabi kişisel olarak biraz değişkenlik gösterebilir bence verilen ilaçlar. Mesela pıhtılaşma sıkıntısı olan biri doğuma kadar kan sulandırıcı kullanıyor mecburen.

Arkadaşlar İstanbul Anadolu yakasında iyi bir doktor önerebilirmisiniz takip için, ve acaba perinatoloğa mı gitsem normal bir kadındoğum uzmanına mı

Maşallah, hayırlı olsun, ama çok erken çağırmışlar sanki, beni iki hafta sonraya çağırdılar kontrole

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…