Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Merhaba :)
Bu topik çok güzelmiş
Ben bugün 6+0 oldum bende ara ara baş ağrısı oluyor. Birde çok yiyorum sürekli acıkıyorum
Yiyebildiğin kadar ye :) yukarda yazdım benim 7. Hafta bulantılar başladı 1 aydır çekiyorum kilo verdim. İnşallah senin böyle olmaz ama gene de şimdiden ye depola vitaminleri bebeğin için :)

Evet dr ne güzel demiş ;herkesin aynı haftada olmayabilir , kese görünmesi kalp atışı bazılarında gecikebiliyor sabırlı olalım dua edelim inşallah.

Canım bende haberler çok iyi değil . İki gün önce kanamam başladı. Acil hastaneye gittik kesenin etrafında gebis kanama göründü kese de cok asagidaymis doktor düşük yapma ihtimalin çok fazla dedi. Kalp atışını duyduk cok sukur ama içerideki kanama arttığından bebeğimin kalbi duracak dusuk yapacagim diye aklım çıkıyor Bekliyorum bakalım inşallah sağlıkla atlatirim bebeğime kavusurum mide bulantım da henüz hiç olmadı

Peki doktor önlem olarak bişey yaptı mı iğne ilaç falan..çalışıyorsan izin al evde dinlen. Bebeğin ilk günden beri çok mücadele ediyor tabi sende. Bence başaracaksınız. Mümkün olduğunca kendine stres yaşatmamaya çalış.inşallah güzel olacak

Ahh kızlar bizim kaderimiz aynı sanırım. Hepimiz beraber yaptırmıştık tüp bebeği. Ama hepimizde farklı sorunlar var. Benimkide dış gebeliğe çok yakın. Tüpün ucunda. Doktor umutsuz ama beklicez.

Evet citlembik aynı zamnada transfer olmuştuk kısmet işte şuan sadece elimizden gelen dua etmek. Allahım sevincimizi yarım bırakmasın inş.

Evet citlembik aynı zamnada transfer olmuştuk kısmet işte şuan sadece elimizden gelen dua etmek. Allahım sevincimizi yarım bırakmasın inş.

Inşallah. Ama sen seninkinin kalp atışını duyacağını sanıyorum. Nedense içime öyle doğdu :)

Amin insallah. Bebek gec olusabilirmis sikma sakin canini bir dahaki gidisinde insallah keseyle beraber kalbini de duyarsin

Yaa canım inş. duyabilirim ama benim pek umudum yok niyeyse. Hepimiz iyi sonuçlar alalım sen ne aşamadasın neler yapıyorsun?

Benim kasa tüpün ucunda malesef dış gebeliğe çok yakın cumartesi bakacak tekrar kontrol var.

Canımm! Ben bazen kasık ağrısı cekiyorum regl olucak gibi sonra geciyor :) bir de göz kararması oluyor özellikle sabahları ama mide bulantısı bugün ilk defa oldu biraz. Kalp atışı icin gitmeyi cok istiyorum ama henüz miniciktir diyorum biraz daha bekleyeyim 5+5im bugün haftaya gitsem duyarmıyım ki

Kalp atışı için erken gibi :)
Kasık ağrısı bende de oluyor arada. Ya ovulasyon döneminde ya adet döngümde .
Mesela bugün kasığımda bi ağrı oldu sonra geçti. Bilgisayarıma baktım ovu günüm :)

Hiçbir farkı yok canım merak etme biz zor gebe kaldığımız için daha evhamlı oluyoruz ve vücudumuzu fazla dinliyoruz sadece sebebinin bu olduğunu düşünüyorum ben. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Stres en kötü şey gebelikte.

Evet haklısın canım. Zor gebelikler olduğu için kesinlikle daha da pinpirikleniyoruz. Ben daha önce doğal gebelik yaşadım yakın zamanlarda hem de hiç böyle bu kadar ayrıntılı hatırlamıyorum. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Allah ne derse o olur.
Sağol canım

Ay kızlar hiç bişey yazmıyosunuz. Nasıl geçiyor. Benim midem çok kötü. Bi de halsiz hissediyorum. Sanırım sizde bulantıları atlatmaya çalışıyosunuz sessiz sessiz.

Ay kızlar hiç bişey yazmıyosunuz. Nasıl geçiyor. Benim midem çok kötü. Bi de halsiz hissediyorum. Sanırım sizde bulantıları atlatmaya çalışıyosunuz sessiz sessiz.
Sanırım herkes bulantıları ile uğraşıyor:) iş güç derken zaman geçiriyoruz bende kendimi çok yorgun hissediyorum mide bulantısından yemek yiyip beslenemediğimden bebek benim vitaminleri alıyo ben bu kadar halsizim sanırım diye düşünüyorum:) öğle arası hemen olusunda uyuyabileyim diyorum bulantılar ayrı dert özellikle sabahları

Evet çoğunluk mide bulantısı ile uğraşıyor Allah şifa versin hepimize.

Hali yok kızların çocuklar enerji bırakmadı zaten yemekte yiyemiyir çoğu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…