Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
İnşallah sağlıkla doğacaktır Rabbimin izniyle.
Bir yerden sonra o serumlar da etki etmiyor.
Neden ksybettin ilk gebeliğini
İnşallah canım. Allah hepimize nasip etsin kucağımıza sağlıkla hayırla yavrularımızı almayı inşallah.
Bende translokasyon taşıyıcılığını var. Gebelikler sorunlu oluyor devam edemiyor. Allah kimseye o acıları yaşatmasın

Kızlar ya benim hic midem bulanmıyor normal mi :)) ani hareketlerde ve bazen kasık ağrısı var bir de göğüs şişkinliği bazen cok nadir göz kararması... 6+1im

İnşallah canım. Allah hepimize nasip etsin kucağımıza sağlıkla hayırla yavrularımızı almayı inşallah.
Bende translokasyon taşıyıcılığını var. Gebelikler sorunlu oluyor devam edemiyor. Allah kimseye o acıları yaşatmasın
İnşallah bu sefer sağlıkla devam eder Rabbim şifa versin. Amin.

Kızlar merhaba bugün sabah jel biraz krengi pembe gibi geldi selpağa da az renk geldi. Sizce bu acil bir durum mu? Öğleden sonra kese için randevum vardı ama şu an acil görünmek gerekir mi sizce?

Arkadaşlar kalp atışı kaçıncı hafta kaçıncı günde duydunuz? Ben 5+5 de kese gördüm ama kalp atışı duymadık. Doktor baştan söyledi gerçi 1 hafta sonra gel ikisini birden bakalım diye ama ben dayanamadım kese için gittim 5+5de, 6+5 de kalp atışı için gideceğim. Allah'ım o güzel sesi duymayı nasip etsin hepimize inşallah

Arkadaşlar kalp atışı kaçıncı hafta kaçıncı günde duydunuz? Ben 5+5 de kese gördüm ama kalp atışı duymadık. Doktor baştan söyledi gerçi 1 hafta sonra gel ikisini birden bakalım diye ama ben dayanamadım kese için gittim 5+5de, 6+5 de kalp atışı için gideceğim. Allah'ım o güzel sesi duymayı nasip etsin hepimize inşallah
İnşallah sağlıkla duyarız canımm. Ben de bugün 6+2yim yücel hoca 15 eylül dedi bekliyorum hala heyecan dorukta:emir_bebek:

Arkadaşlar selam. Herkes iyi mi? İş için yurt dışındaydım. Dün döndüm. Yolda çok yoruldum. Gece de dinlenemedim. Bugün kucağımda kızım varken düştüm :KK43: yan tarafa düştüğüm için bir şey olmaz diye düşündüm ama şu an kasıklarım ağrıyor. Acaba bir şey mi oldu? Kızım da kafasını yere çarptı :KK43:
Bu hafta doktora gitmeyi düşünüyorum. 2 hafta önce 4 gün geri çıkmıştı. Dua edin lütfen

Son düzenleme:
Belirtilerimden bahsedeyim. 7. Haftadan beri çok hafif mide bulantıları, gece uyuyamama, sürekli aç olmak ama doyacak kadar yiyememek, yemekten 2 saat sonra sanki bütün gün yememişim gibi midemin kazınması, biraz karnım çıktı :) hepsi bu

Arkadaşlar selam. Herkes iyi mi? İş için yurt dışındaydım. Dün döndüm. Yolda çok yoruldum. Gece de dinlenemedim. Bugün kucağımda kızım varken düştüm :KK43: yan tarafa düştüğüm için bir şey olmaz diye düşündüm ama şu an kasıklarım ağrıyor. Acaba bir şey mi oldu? Kızım da kafasını yere çarptı :KK43:
Bu hafta doktora gitmeyi düşünüyorum. 2 hafta önce 4 gün geri çıkmıştı. Dua edin lütfen
Canım geçmiş olsun. İnşallsh birşey olmamıştır Allah'ın izniyle.

• Beğen
Reactions: 9ay
Belirtilerimden bahsedeyim. 7. Haftadan beri çok hafif mide bulantıları, gece uyuyamama, sürekli aç olmak ama doyacak kadar yiyememek, yemekten 2 saat sonra sanki bütün gün yememişim gibi midemin kazınması, biraz karnım çıktı :) hepsi bu
Ben de bugün tam 6 oldum. 2 gün önce hafif bulantı başladı. Gece uyanıp uyuyamıyorum şu an olduğu gibi. Ve sanırım birazdan ilk kusmamı yapacağım.
Çok fena geldi şu an kusma isteği derken koşup ilk kusmamı yaptım. Benim sezon açıldı :) ama bebeğim sağlıklı olsun da ben razıyım herşeye.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar benim de Cuma günü kontrolüm vardı ve doktorum bebeğin hiç gelişemediğini 7 haftada olmamıza rağmen kesesin 8mm olduğunu ve içinde bebek oluşmadığını kürtaj olmam gerektiğini söyledi. Çok zor durumdayım.

Geçmiş olsun inşallah bir şey olmamıştır.

Günaydın kızlar benim de Cuma günü kontrolüm vardı ve doktorum bebeğin hiç gelişemediğini 7 haftada olmamıza rağmen kesesin 8mm olduğunu ve içinde bebek oluşmadığını kürtaj olmam gerektiğini söyledi. Çok zor durumdayım.
Çok geçmiş olsun. İnşallah sağlıklı bebeklerin olur.

Bir şey olmamıştır inşallah kötü düşünme Rabbim onu korur onun zırhı sağlamdır. Aklında kalmasin istersen dr a görün. Sağlıklı ise her türlü devam ediyor o.
Canım geçmiş olsun sağlıklı bir gebelik ise zaten devam edecektir değilse zaten hiç bir türlü devam etmiyor. Başka bir dr fikri daha al sonra kararını verirsin. İnşallah sağlıklıdır ve devam eder ama olmadıysa da ümidini kesme denemeye devam et olur mu
Merhaba,benimde cuma günü kanamam oldu ve geceyi hastanede geçirdim. İğneler yapıldı. Sağlıkları şimdilik iyi.
Geçmiş olsun inşallah sağlıkla devam eder çoğu gebe kanama yaşıyor artık bünyeler sağlam değil sanırım Rabbim bizleri de bebeklerimizi de korusun inşallah.

X