Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
becidina Serp208 benim mide sabah bulanıyor baya. Gün içinde de yediklerim hep rahatsız ediyor. ben bu hafta işe başladım kızlar, Bi de haftaya benim çocuk 1. Sınıfa başlıyor.
Allah kolaylık versin ihmal etme aman sıçra kardeşine düşman oluyor çocuk.
Sabah hastalığı mi ne diyorlar bu bulantılara yani akşama doğru hafiflemesi normal.
Bulantıları için daha vakit var geçmesine baş etmeye çalışmak lazım

Senin ilk çocuk mu canım bilmiyorum ama bikaç haftaya baya rahatlarsın. Benim daha var zamanım. Eşimin desteğiyle ihmal etmemeye çalışıyorum. Kızım çok istedi zaten kardeşi olmasını. Kıskanmaz gibi görünüyor.

İlk benim evet bir düşüğüm var. Ne kadar çok istese de kardeş her türlü kıskanıyor inşallah çok iyi anlaşır kardeşiyle.

Ay kızlar hiç bişey yazmıyosunuz. Nasıl geçiyor. Benim midem çok kötü. Bi de halsiz hissediyorum. Sanırım sizde bulantıları atlatmaya çalışıyosunuz sessiz sessiz.
Ayyy şu kk da birinin midem çok kötü dediğini gördüm ya tamam artık :) yoksa kendimden şüphe etmeye başlayacaktım :) sadece ben mi böyleyim diye :)
Ben ki herakşam kk da bişeyler yazan ben doğru dürüst okuyamaz oldum yazılanları. 7,5 haftalıkken bulantılar başladı. 8-9. Haftaları hatırlamak istemiyorum 10. Ve 11. Haftada Azcık bi değişiklik oldu. 12. Haftadan sonra normale döneyim diye dua ediyorum.

teşekkür ederim cevap verdiğin için bende drla görüştüm 10. hafta keselim dedi ben hergün 2 ampul vuruyorum
Rica ederim ne demek, kanama var mıydı ki her gün iki tane vurdurdu dr bana çok geldi. Bir de fitili var bunun sonuçta, yağlı iğne, vurulduğu yerde birikme oluyor ödem yapıyor zormuş Allah kolaylık versin.

Rica ederim ne demek, kanama var mıydı ki her gün iki tane vurdurdu dr bana çok geldi. Bir de fitili var bunun sonuçta, yağlı iğne, vurulduğu yerde birikme oluyor ödem yapıyor zormuş Allah kolaylık versin.
kanamam bir kez oldu transferden 3 gün önce başlattı evet kalçam kistlerle dolu suan da birikip kist gibi kalıyor masajla açmaya calısıyorum ama malum hergün vurulunca pek işe yaramıyor 4 günüm kaldı rabbim bir daha muhtaç etmesin bu iğneye çok zor

Allah şifa versin az kalmış, geçti gitti say. Kolonyali pamukla bastırarak oval hareketler yapılacakmış ama bende işe yaramadı.

Allah şifa versin az kalmış, geçti gitti say. Kolonyali pamukla bastırarak oval hareketler yapılacakmış ama bende işe yaramadı.
teşekkür ederim,neler neler denedim ama geçmiyor .İğneyi bırakınca sürekli masaj yaparsam dağılır belki.

Kızlar bayağı midesi bulanan varmış. Ben henüz 5. Hafta olduğum için başlamadı. İnşallah hayırlısı ile devam ederse 7. Haftada başlar benim. Öncekiler öyleydi bende. Neler yapıyorsunuz bulantılar için?

Herkesin kendi yöntemleri oluyor. Bazı gıdalar iyi geliyor ama herkese aynısı olmuyor. Ben premesis kullanıyorum çok etkili değil ama genelde yetiyor. Bazıları hastanede sürekli serum alıyor ama yine de etki etmeyenler oluyor. İnşallah hafif geçer senin de

Canım sen zor zamanları atlattın inşallah. Artık normale dönersin yavaş yavaş. Ben de dişimi sıkıyorum biliyorum geçici çünkü. Hatta bu bulantılar geçince öyle bi iştah açılacak ki.

Sağlıkla yavrum devam etsin de ben hepsine razıyım. Ben en son bu sene başında hamileydim nerdeyse 2-3 günde bir zofran katkılı serum alıyordum.

Sağlıkla yavrum devam etsin de ben hepsine razıyım. Ben en son bu sene başında hamileydim nerdeyse 2-3 günde bir zofran katkılı serum alıyordum.
İnşallah sağlıkla doğacaktır Rabbimin izniyle.
Bir yerden sonra o serumlar da etki etmiyor.
Neden ksybettin ilk gebeliğini

Iyi aksamlar kizlar
Size bir sorum olacak.
7+0da kalp atisini duyduk ve o gun mide hassasiyetim başladı 2 defa kustum ancak 4 gun surdu. Dun ve bugun gayet normalim akinti ve arada kasiklara batma disinda hic belirti yok. Bu normal mi ?

Iyi aksamlar kizlar
Size bir sorum olacak.
7+0da kalp atisini duyduk ve o gun mide hassasiyetim başladı 2 defa kustum ancak 4 gun surdu. Dun ve bugun gayet normalim akinti ve arada kasiklara batma disinda hic belirti yok. Bu normal mi ?
Bende kaşık ağrısıda yok :) belirti aramaktan vazgeçtim ara ara yoklayan mide bulantısı dışında hiç bişey hissetmiyorum bi de böyle yemek yedikten sonra karnım gerginleşiyor sanırım o da çoook nadir

Ay bende ne olsa belirtiye bagliyorum. Hakkimizda hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…