Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Yaa ben de adını bilmiyordum bende de var bu mesela tam da şuan
Ah canım buralarda seninle buluşmak ne güzel :)
Ya bu huzursuz bacak bende normal hayatımda da olurdu ama geçen hafta sonuç beklerken başladı herhalde stresten şimdi arada yokluyor. Gece bazen uyandırıyor. Ama benim asıl derdim kasıklarımda sürekli bir ağırlık, yorgunluk, arada bel sırt ağrısı. Tedirgin ediyor ama normal galiba.

Bende de kasık ağrısı ara ara oluyor canım ben de korkuyorum bazen de crinone jel pembe geliyor korkuyorum
Canım benim de rengi bazen biraz dönmüş gibi geliyor. Doktora gidecektin yarın, orda sor iyice içini rahatlat. Bakıyorlar rahimde kanama alanı yoksa hiç sorun yok diyorlar. Seninkinde de sorun yok inşallah vesvese yapma. Bize de yaz kese görünecek mi bakalım

Canım ben de araştırdım, tüp bebekte hafta hesabı heryerde başka başka yazıyor ama galiba bir çok doktor yine de son adet tarihini baz alıyor gibi. Zaten blastokist transfere göre ile son adet tarihine göre arada 3 gün fark ediyor benim. Kese 4 de bile bazen görünüyor ama 5de genelde görünür,6da zaten net görünüyor. 6da belki kalp atışı bile alınır. 7-8 gibi de kalp atışı artık kesinleşir inşallah. Allah'ım o pıt pıtları duymayı nasip etsin hepimize inşallah

Yarın gitmekten vazgectim cok erken diye. Ama bu bazen pembemsi gelince jel cok panikliyorum hemsireyi aradım kırmızı olmadıkca jel geliyorsa sıkıntı yok diyor yücel hocaya sordum sıkıntı yok diyor bir rahatlayamadım

Ne zaman gideceksin ? Panik yapma diyeceğim ama ben de bu kasık ağrılarına taktım, tedirgin ediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun

Ne zaman gideceksin ? Panik yapma diyeceğim ama ben de bu kasık ağrılarına taktım, tedirgin ediyor. Hakkımızda hayırlısı olsun
Rahim ici genisliyormus ondanmıs. Kıymetli bebekler zor bulunanlar olunca böyle oluyoruz işte :) Allaha emanet bebeklerimiz. Eylülün ikinci haftası gitmeyi düsünüyorum dayanabilirsem. Sen?

Cankiriklarim E Elifellam canlarr burada buluşturan Rabbime şükğrler olsun. Sonuna kadar sağlıkla ilerleyelim inşallah hepimiz. Eylülcüm jel tortuları pembe ve kahverengi normal. Betahcg 3000lerde olunca karından kese görünüyo. Ben 5. Haftamda karından gördüm . 6. Haftada da kalp atışını almıştık hamdolsun. Ama bence sen ikisini bir arada hallet. Daha rahat oluyosun inan.
Elifcim kasık ve bel ağrısı bende de çok olmuştu ilk zamanlar tamamen rahimin büyümesi genişlemesinden kaynaklıymış. Ben 10. Haftama kadar heran adet olacakmış gibiydim . Sonra geçiyo. :))

Rahim ici genisliyormus ondanmıs. Kıymetli bebekler zor bulunanlar olunca böyle oluyoruz işte :) Allaha emanet bebeklerimiz. Eylülün ikinci haftası gitmeyi düsünüyorum dayanabilirsem. Sen?
Ben o kadar bekleyemem muhtemelen. Yücel Bey 3 hafta sonra gel dedi ama ben daha erken gelmek istiyorum dedim, gelme diyemedi :)

Gerçekten Dediğin gibi bı yazışmaları yapabilmek bile ne büyük nimetmiş. Elhamdilüllah Mevlama! Ya benim öncekilerde de oluyordu ağrı ya bu kadar olutor muydu hatırlayamadım ya da zor ulaşınca panik yapıyorum. Verdiğin bilgiler için sağol canım benim. İnşallah birlikte buralarda yazışa konuşa sağlıkla kucaklarımızın dolacağı günlere varırız.
Sen kaç oldun canım? Cinsiyet belli oldu mu? Herşey yolunda değil mi?
Bi de bu ağrılar olunca yatmak mı lazım? İş yapmaya, işe gitmeye korkuyorum ama bütün gün de yatılmıyor ki tatil günü bile olsa.

Ben o dönemlerde işe gidiyordum canım çalışıyordum. Ama 7. Haftadan beri raporluyum . Şuan 14 haftalığız hamdolsun pazartesi randevum var cinsiyet belli olur diye düşünüyorum. Perinataloga gidicem. Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin herbirimize

Dmi cok sükür burada sohbet eder olduk hayırlısıyla doğuma da gidelim sağ salim kucagıma alayım cevapların icin de cook tesekkür ederim canım benim icimi rahatlattın

Ben de tam o sıralarda işe başlayacagım yolum da uzak bakalım napıcam :) neden rapor aldın bir sıkıntı mı oldu canım

Anladım canım senin biraz kanaman olmuştu galiba yanlış hatırlamıyorsam o yüzden rapor Alman iyi olmuş. Ben de şimdilik çok sıkıntı olmazsa dayanayım diyorum çünkü inşallah hayırlısı ile devam ederse 7 de başlar benim aşırı kusmalar. 2 gebeliğimde de fena oldum hep rapor aldım o yüzden ağrı kısmında işe gitsem iyi olacak. Malum özel sektör çalışanıyız, raporlu olmak suç gibi özelde..

Ben de tam o sıralarda işe başlayacagım yolum da uzak bakalım napıcam :) neden rapor aldın bir sıkıntı mı oldu canım

Ben çok şiddetli tansiyon düşüklüğü yaşıyordum. Küçük Tansiyonum 2-3lere düşüyordu . Bir süre onun için aldım sonra o düzeldi maalesef hafif kanamam oldu. Bulantılarda çok zorlayınca uzun süreli bir rapor aldım.

Anladım canım. Gebeliğin de zorlukları ama hepsine elhamdilüllah diyoruz, bugünleri çok bekledik. İnşallah herşey yolunda gider hepimizin.
Kanama yok artık ama değil mi?
Bulantıya kusma da eşlik ediyor mu? Ben 7den sonra bayağı coşuyorum ama hiç sorun değil yeter ki sağlıkla devam etsin inşallah

Cok gecmis olsun devamı rahat gecsin insallah. Valla suan cok rahatım sadece kasık batması. Tam da okullar acılınca vuracak beni belirtiler sanki neyse bebeğimiz sağlıklı olsun da razıyım

Amin inşallah. Acaba kan sulandırıcılar mı tetikliyor kanamayı biraz da bana öyle geliyor. Suan mide bulantın yok dmi senin de? Haftaya gidicekmisin keseye bakmaya:)

Amin inşallah. Acaba kan sulandırıcılar mı tetikliyor kanamayı biraz da bana öyle geliyor. Suan mide bulantın yok dmi senin de? Haftaya gidicekmisin keseye bakmaya:)
Olabilir ama pıhtılaşma olunca da mecbur kullanmak gerekiyor. Kanama olunca da iğne veriyorlar. O şekilde dengeleniyor herhalde.yok henüz bulantım. Daha
5. HaFta olmaDı :) keseyi görmek istiyorum ama memorial in muayene ücretini duyunca şaşırdım, belki normal doktoruma giderim. Ama kese kalp için de tüp bebek doktoruna görünmek istiyorum aslında.

ARKAdaşlar tüp bebekte doktorlar son adet tarihini mi baz alıyor yoksa blastokist tarihini mi hafta hesabında? Muayeneye henüz gitmediğim için merak ettim. Benim ikisi arasında 4 gün fark oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…