Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Canım ben o iğneye transferden sonra başladım 12.haftaya kadarda kullanacakmışım üstelik 3 gün e 1 kullanıyorum .biraz yağlı bir ilaç az acıtıyor .

Canım ben o iğneye transferden sonra başladım 12.haftaya kadarda kullanacakmışım üstelik 3 gün e 1 kullanıyorum .biraz yağlı bir ilaç az acıtıyor .
Bana da öyle dedi 4 günde bir tane vur dedi haftaya perşembe tüp bebek doktorumun var kontrolü var ona danışayım mı bakalım o ne diyor diyorum aslında yoksa iğne yapmakta bişey yok da

Ben kullandım canım. O zaman yazmıştım buraya kullanan yoktu. Transferden 1 hafta sonra falan lekelenme oldu bi kaç gün devam edince hastaneyi aradım. Dr.la görüştürmediler. Hemşire proluton depot yaptır dedi. Daha ben hamile olduğumu bile bilmiyorum bu arada. Neyse iğneden sonra hemen kesildi kanama. Bikaç gün sonra da sonucu öğrendim. Yine hastaneye bilgi verdim telefonda. O gün dr.um beni aradı sağolsun tebrik etti. Bende iğneyi sordum dr.a. Haftası dolunca tekrar yaptırabilirsin dedi. Yaptırdım. Sonra keseyi görmeye gittiğimde dr.um kanaman falan yoksa gerek yok artık Zaten günlük yüksek dozda progesteron veriyoruz dedi. Bıraktık.

Kızlar nasılsınız. Bayram bitti iş başladı yazamaz oldum :) bulantılarım biraz hafifler gibi oldu , bu sefer de mide yanması ekşime başladı. Maşallah sırasıyla herşeyi yaşıyorum. Bişeyden de geri kalmıyorum acaba sırada ne var

Reactions: 9ay
Aynen canım şu mide bırakmıyor ki keyfini çıkaralım hamileliğin.

Aa çok enterasan bu gebelik ile alakalı mı? Bende arada olurdu, şimdi her gece oluyor daha pozitif alalı 3 gün oldu :)
Evet benim ilk ve en ayırdedici belirtim maalesef. Pozitif almadan 1-2 gün önce başladı. Kızımda hamileliğin son ayında başlamıştı. Çok rahatsızım. Bacaklarımı yıkayıp tekrar başlamadan uyumaya çalışıyorum. Senin bildiğin bir yöntem var mı?

Bu arada ben de yeni pozitif haberi aldım arkadaşlar. Daha önce sonu hüzünlü biten bi kaç gebeliğim oldu ama hatırlayamıyorum başlarda kasık bel ağrısı oluyordu ama sizlerde de var mı ?kasıklarımda bi ağırlık hissi var, arada sancı giriyor. Arada bir de sıcak basıyor gibi.

Bende de bulantı yok ama midem hep rahatsız. 3 kilo verdim.

Ben de pozitif almadan başladı 1 haftadır devam ediyor. Önceki gebeliğimde hatırlamıyorum sanki. Bir yöntem de bilmiyorum. Hafif masaj yapıyorum, stres olan bacağımı diğer bacağımın altına sıkıştırıp dua ederken uyuyya kalıyorum galiba. Ama gerçekten çok rahatsız edici birşey.

hayırlı olsun.
Sıcak basması normal. Bu benim 3. Hamileliğim. İlkinde çok kasıklarda ağırlık hissi ve sancılar oldu. İkincide çok az oldu. Üçüncü de yani bunda hiç ama hiç bir ağrı sızı yok. O yüzden bence kanama olmadıkça bunlar normal

SAğol canım. Aslında dediğim gibi tecrübe ettiğim şeyler aslında ama bu sefer zor bi gebelik elde ettim her tüp bebek yolculuğundaki insanlar gibi. O yüzden biraz tedirgin oluyor insan

Kızlar keseye ve kalp atısı duymaya ne zaman gidiceksiniz? Bana memorial 15 Eylüle gün verdi. Pozitifi 23 Agustosta aldım. Daha önce muayene oldugum doktor beni 31 agustosta cagırdı ancak o da henüz kücük olur alttan bakarız keseye ve sonrası tekrar haftaya kalp atışına dedi. Bu da icime sinmedi sizce ne yapayım?

SAğol canım. Aslında dediğim gibi tecrübe ettiğim şeyler aslında ama bu sefer zor bi gebelik elde ettim her tüp bebek yolculuğundaki insanlar gibi. O yüzden biraz tedirgin oluyor insan
Bende de kasık ağrısı ara ara oluyor canım ben de korkuyorum bazen de crinone jel pembe geliyor korkuyorum

Bebeğin doğum tarihi farklı çıkabilir mi benim hesaplama göre 30 mart geçen ilaç yazdırmaya gittiğim doktor 4 nisan dedi kendi tüp bebek doktorunama sormak hiç aklıma gelmedi:)

Kızlar hepinize sorunsuz güzel bi hamilelik geçirmenizi diliyorum.
İnşallah sağ salim miniklerimizi kucağımıza almak nasip olur.
Allahın izniyle bizde bugün 7+4 olduk
Mide bulantılarıma kusmalarıma hiç yakınmıyorum bugünleri gösterene hamd edip şükür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…