Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Magnezyum eksikliğinden kramplar falan oluyordu benim çok fenaydı ama daha ilerleyen zamanlarda 25 haftadan falan sonra.
Bi vitamin veriyolar aslında çok iyi geliyor saça falan.
Hımm verir o zaman doktor bize de herhalde ama yenileniyormuş saçlar diye okudum bi yerde bebişler sağlıklı olsun da bize olsun olan ne yapalım
45 gün sonra yarın işe başlıcam 40 Dakika yol var işimle evim arasında servis var ama hergün git gel zorlamaz umarım beni

Hımm verir o zaman doktor bize de herhalde ama yenileniyormuş saçlar diye okudum bi yerde bebişler sağlıklı olsun da bize olsun olan ne yapalım
45 gün sonra yarın işe başlıcam 40 Dakika yol var işimle evim arasında servis var ama hergün git gel zorlamaz umarım beni
Bulantın yoksa yolun bi zararı olmaz canım hem servis varmış. Bak sen maşallah 10 haftalık da olmuşsun. Kendini de fazla yormamaya çalış. İşe başlayınca zaman daha hızlı geçer.

Arkadaşlar selam. Bugün kalp atışını duyduk çok şükür. Ama 7+3 olmam gerekirken bebek 6+6 çıkıyor yani 4 gün geri. Doktor her şey yolunda dedi ama benim aklım takıldı. Böyle bir şey yaşayan var mı?

Ben kızımda 8. Aya kadar İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna trafikte ortalama 2 saat gidiş 1 saat dönüş araba kullandım. Yağmur yağdığında 3 saatte işe gittiğim olurdu. 40dakikaya çok yakın diye bakıyorum ben :))

Merhaba kızlar. Benimde 13 Ağustosta embriyo transferim oldu. 25 Ağustos’ta hamile olduğumu öğrendim. Kasılmalarım ve karında şişlik oluyor. Midem bulantısı oluyor.
Hemen hemen aynıyız benim de transfer 14 Ağustos 23 Ağustosta öğrendim ben de :anneadayı: ne zaman gidiceksin keseyi görmeye? Beni doktor cuma cagırdı

Hışgeldin canım :) şu bulantıları atlatırsam inşallah hamileliğime odaklanıp sevincini yaşayabilecem şuan gözüm hiçbişeyi görmüyor :KK43: Ben estrfofem, coraspin, crinone jel ve vitamin kullanıyorum. Transferden önce başladım hala devam ediyorum. 3 ay dolunca bırakacakmışım ben .
Crinone jelden bıktım :KK43: bide vitaminin kokusu iğrenç gelmeye başladı ama dayanacam 2-3 hafta daha
Limon yala canım çok işe yarıyor. Ben de ilk hamileliğimde çok çektim bulantıdan. Bunda da 7. Haftada çok hafif hafif başladı

Kizlar anlayan varmi doktora gosteremedim acil doguma girdi hemsireden sonuclari aldim ben anlamiyorum :KK43:

Eklentiler

• IMG-20180827-WA0003.jpeg
    IMG-20180827-WA0003.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG-20180827-WA0001.jpeg
    IMG-20180827-WA0001.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 44
  • Beğen
Reactions: 9ay
Canım gayet güzel çıkmış sonuçların maşallah.
Gercekten iyimi bebeklerimin arasina 1 hafta girdi ama gelisimleri cok iyi buyuk olan onde gidiyor kucuk olan tam gununde ama aralarina 1 hafta girince korktum saglikli iyi dedi doktorumuz hatta cinsiyetkerinide ogrendim ama sevinemiyorum kafama cok taktim :KK43:

Gercekten iyimi bebeklerimin arasina 1 hafta girdi ama gelisimleri cok iyi buyuk olan onde gidiyor kucuk olan tam gununde ama aralarina 1 hafta girince korktum saglikli iyi dedi doktorumuz hatta cinsiyetkerinide ogrendim ama sevinemiyorum kafama cok taktim :KK43:

HAyır canım gayet güzel çıkmış sonuçların maşallah. Hiçbir sıkıntı yok kendini bunaltma tadını çıkar :) ikizler arasında böyle farklar normal. Zaten küçük olanda günüyle uyumluymuş hiçbir sıkıntı yok.

Maşallah canım mutlu olmalısın. Ne güzel cinsiyet de öğrenmişsin.

HAyır canım gayet güzel çıkmış sonuçların maşallah. Hiçbir sıkıntı yok kendini bunaltma tadını çıkar :) ikizler arasında böyle farklar normal. Zaten küçük olanda günüyle uyumluymuş hiçbir sıkıntı yok.
Sagol canim valla kafam gitti iki gundur tup bebek doktoruma gittim bugun oda hersey guzel kafana takma cok iyiler dedi sknti yok :) 1 kız 1 oğlan :)

Sagol canim valla kafam gitti iki gundur tup bebek doktoruma gittim bugun oda hersey guzel kafana takma cok iyiler dedi sknti yok :) 1 kız 1 oğlan :)

Ay maşallah ne güzel yaaa Allahım ne güzel nimetlerini sunmuş sana. Rabbim hepimize sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

Ay maşallah ne güzel yaaa Allahım ne güzel nimetlerini sunmuş sana. Rabbim hepimize sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin.
Amin insallah kuzum Rabbim istyen herkese nasip etsin cok zor imtihanlardan gectik hepimiz Rabbim aratmasim acisinida gostermesjn insallah tüm hamile arkadaslarimda bebeklerimizi sag salim kucaklarina almayi nasip etsin Rabbim

Selam kızlar ilaçlarımı yazdırmak için başka doktora gittim bebeğin eşiği mi eşi mi biraz aşağıda dedi prolutan iğne verdi bu durumu bile yaşayan var mı acaba gerçi kendi doktoruma gitmeden kullanmak istemiyorum iğneyi ama bilemedim :bicak:

X