Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110

Kanamam çok şükür artık yok canım. Benim kusmalarım 12. Haftaya kadar olmadı ama 3 kilo verdim çok iştahsızdım. 12. Haftadan sorna sabahları safra kusuyorum. Ama daha iyiyim bulantım azaldı. Ama dediğin gibi her kustuğumda gülüp şükrediyorum bebeğim için her şeye razıyım diyorum :)

Hanımlar ya mesajlarınızı gördükçe telaşlanıyorum ben çok hafif belirtiler yaşıyorum. Uykum var sürekli, göğüs hassasiyeti var, midem rahatsız ama bulanıyor diyemem, huzursuz bacak sendromu... hepsi bu. Hiç ağrım yok. Hatta normalden daha iyiyim bile diyebilirim.

Bir de sıcaktan bayılacak gibi oluyorum. Tabii bu ağustos sıcağında İstanbul’da olan herhangi bir insan için de geçerli olabilir :)

Ya ben de öyle bir belirti hissetmiyorum acaba erken diye mi? Bazen kasıklarım ağrıyo ama zorlayınca kendimi onun haricinde hersey normal he bir de göğüs hassasiyetim var ama mide bulantım filan yok

Reactions: 9ay
Kızlar yüzüstü yatmak tehlikeli mi bilen var mı aranızda
yüzüstü yatıp bi bacağımı karnıma doğru çekip yatmayı çok seviyorum :)

Merhaba simdi fark edip yazmak istedim biz gecen sene farkli bir konuda yazismisiz:) kismet burada ikimizde hamile tekrar karsilastik :)Trabzon da yasiyordun degil mi?

Merhaba simdi fark edip yazmak istedim biz gecen sene farkli bir konuda yazismisiz:) kismet burada ikimizde hamile tekrar karsilastik :)Trabzon da yasiyordun degil mi?

Aaa merhabalar , öyle mii? Acaba ne konuda konuşmuşuz :) çok şükğr böyle karşılaşmak ne güzel. Evet trabzonda yaşıyorum peki sen ?

Evet cok sukur kabul oldu:) benimki henuz 5 haftalik dun keseyi gorduk haftaya kalp atislarini duyacagiz kismetse.. seninkide iyidir umarim ne kadarlik oldu?

Oy maşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz.
Benimkide 14 haftalık canım hamdolsun. Zaman geçiyor ama stresli bir süreç tabi:)

Evet cok sukur kabul oldu:) benimki henuz 5 haftalik dun keseyi gorduk haftaya kalp atislarini duyacagiz kismetse.. seninkide iyidir umarim ne kadarlik oldu?
Ay baktırdın mı keseye ben gitmedim ama cok da merak etmeye başladım böyle sanki hersey olağan akışında herzamanki gibi. Bebeğimin varlıgını görmeye ihtiyacım var hamile olduguma inanabilmem icin :) peki bebek gözüktü mü kesede?

Tamam canım var işte ufak tefek belirtilerin. Zaten herkeste bulantı olacak diye birşey yok. Bulantısız geçiriyorsan dua et zaten. Bende de mesela yorulunca ağrı oluyor biraz böyle belim ve bacaklarına rahime doğru tatlı bi yorgunluk gibi tam ağrı sancı gibi değil sürekli. Allah hakkımızda hayırlısını versin.

Reactions: 9ay
Kızlar yüzüstü yatmak tehlikeli mi bilen var mı aranızda
yüzüstü yatıp bi bacağımı karnıma doğru çekip yatmayı çok seviyorum :)
Canım ben de aynı pozisyonda yatıyorum. İlk gebeliğimde araştırmıştım karnınız sizi yatırmayacak zaten ni zaman sonra, o zamana kadar sakıncası yok diyorlar. Daha çok küçükmüş ve çok yeri varmış şu anda, endişelenme

Yok henuz cok kucuk daha kesesi haftaya gorecegiz insallah kalp atislarini da

Kızlar nasıl gidiyor. Puff benim iznim bitti. İşe başlıcam yarın artık. Bilmiyorum nasıl olacak. Allah kolaylık verir inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…