Tüp bebek

Simal34

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
116
23
27
Beylikdüzü Medicana Aysun Laçin hoca da adetin 2 ya da 3. Günü muayene olan var mı? Muayene olurken içeri de birileri oluyor mu? O gün başka napıyor muayene dışında? Bir de kıyafet olarak hazırlıklı gitmek istiyorum. Herhangi bir muayene sırasında örtü vs örtüyor mu özellerin devlet gibi olmadığını duydum. Tüp bebek iğnelerini nereden bulabilirim? İlk iğneyi hemşire gösterip yapıyormuş ama elimde iğne yok süreç nasıl ilerliyor bilmiyorum.

Canım merhaba. Öncelikle söylediğin doktoru bilmiyorum ama muaneye oldugum için fikir sahibiyim. Ben özel.bir hastanede muaneye oldum , kişiye özel terlik örtü veriliyor. Sen ultrasonun olduugu uere gidip hazırlandığın zaman doktor gelip muane ediyor yanında kimse olmuyor hemşiresin isterse belki olabilir o kadar. Devlette tabiki bu kadar özen yok :) iğneler içinde muayene olduktan sonra doktorun yumurtalarinin durumuna göre doz verecek ona göre yapacaksin. İgne verecek diye bir sarttta yok bu arada. Muane olduğunu gün verecek ilaçlarını. Başka bişey yapmayacak. Eczaneden alacaksın iğneleri de öyle her eczanede olmayan ilaçlar. Bu şekilde oluyor umarım hayırlısı olur sana tavsiyem stres yapma her şey yolunda gider umarım:)

Teşekkür ederim bu kadar açıklayıcı yazdığınız için. Evet devlette hiç özen yok bir odada toplam 5 kişi ve örtü olmadığı için başıma aynı olay gelecek diye strese girdim sadece aradığım cevap mahremiyete özen gösterilmesi. İğne verecek diye şart yok demişsiniz nasıl yani mesela? Benim adetim ve yumurtlama günüm birbirini takip eder düzenli ama doktor bunları geliştirmek için iğne vermez mi? İğne dışında hap veriyor mu nasıl oluyor o

Benimde adetim düzenlidir, bana 5 gün iğne sonrasında hap verdi o şekilde geliştirildi yumurtalarımi ama.maalesef 10 yumurtadan sadece bir tanesi gelisti o yüzden toplama istemi yapmadik. Yani iğne ve hap yumurta sayısı gelişimine göre değişebilir

10 yumurtadan 1 tane gelişme sebebi 5 günlük iğne ve sonrasına hap ile devam edilmesi olabilir mi? Çünkü doktorum bana 8-10 günlük bir iğne dedi tabi bu yumurtaya göre yine değişiyor. Ya da adet düzeninize göre yumurtlama görmüyor muydunuz düzenli

Görüyordum ama doktor bu yönde ilerledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…