Tüp Bebek yolundaki hikayem

Gercekten mi kız ayyy nerde bu kız yaa gelse de anlatsa bi ejce
Evet canım süpriz geldi henüz kalp atışını duymadık ama haftaya perşembe netleşir inşallah keseyi gördüm henüz

Vallaha anlatılacak bir şey yok Ki tedavi beklerken süpriz oldu bu bebiş bize laparoskopi günü almıştım ama nasip işte

Oyyy valla cok sevindim herseyde bi hayır var iste hayirli olsun kuzum kalp atışını da duyarsin inşallah için rahatlar

Rabbim hayırlı evlatlarla taçlandırsın inşallah , bende transfer oldum bugün . Beslenme konusunda bir kaç şey duydum sakatat tüketilmeli maydanoz yenilmemeli gibi. Siz nelere dikkat ettiniz acaba ?

Rabbim hayırlı evlatlarla taçlandırsın inşallah , bende transfer oldum bugün . Beslenme konusunda bir kaç şey duydum sakatat tüketilmeli maydanoz yenilmemeli gibi. Siz nelere dikkat ettiniz acaba ?
Merhaba hayirlisi olsun umarim güzel sonuçlar alin
Sakatat islenmis gıdaların iyi olmadigni duymustum. Sakatati zaten sevmem oyuzden yemiyorum. Maydonoz bitki çayı gibi seylerin adet söktürücü kas gevsetici idrar söktürücü özellikleri olduğundan dolayi önerilmiyor. Doktorum bana mevsim meyve sebzeler tavuk balık et önerdi ekstra olarak sadece ilk hafta sabahlari yarim avakado yemistm ama ne kadar etkisi oldu bilmiyorum. Bulantilarim baslayana kadar cok fazla ceviz badem findik yedim onlarda çiğ olacak. Okadar

Kuzum bende izmirde Funda gödeye geldim, mayıs grubundan HTCNM ben :)) cetrodite bulamıyorum dün tedaviye başladık kafayı yemek üzereyim nereden bulabilirim?

Kuzum bende izmirde Funda gödeye geldim, mayıs grubundan HTCNM ben :)) cetrodite bulamıyorum dün tedaviye başladık kafayı yemek üzereyim nereden bulabilirim?
Canım hayirli olsun medicalparkin orada ornekkoy eczanesi arkasinda bir eczane vardi adini hatirlayamadim orasi birde ege üniversitesinin orada akhisar eczanesi onlara bak eger raporun yoksa mutlaka raporsuz oldugunu soyle

Canım hayirli olsun medicalparkin orada ornekkoy eczanesi arkasinda bir eczane vardi adini hatirlayamadim orasi birde ege üniversitesinin orada akhisar eczanesi onlara bak eger raporun yoksa mutlaka raporsuz oldugunu soyle
Rapor var ama ilaç bulamıyorum stresten mahfoldum

İste rapor olduğu icin satmiyor çoğu ben raporsuzdum raporum yok parayla alcam diyince satiyorlardi
Çok pahalı kuzum yaa:'( altından kalkamıycam bu gidişle birde medikalde tedavi süreci ile ilgili sana danışarak çok şeyim var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…