Tüp Bebek yolundaki hikayem

Çikolata kisti eriyen bişey mi benim çok küçük 2 cm 3 ayrı doktora gösterdim ama tedavisi yok şeklinde konuştu nasıl erittiniz siz valla keşke benim de gitse
En son gittigimde ilac dahi kullanmiyordum nasil eridi bilmiyorum ama benim ara ara yok olup ara ara çıkıyordu ben çok doğum kontrol hapi kullandim kist nedeniyle kesinlikle size söyleyebileceğim kesin bit tedavi yontemi yok

En son gittigimde ilac dahi kullanmiyordum nasil eridi bilmiyorum ama benim ara ara yok olup ara ara çıkıyordu ben çok doğum kontrol hapi kullandim kist nedeniyle kesinlikle size söyleyebileceğim kesin bit tedavi yontemi yok
Doğum kontrol hapı eritmiş olabilir belki de. Bir de bişey daha sorucam adetinizin 1 hafta öncesiyle başlayan zamanda pembe açık kahve akıntınız oluyor muydu çikolata kisti varken benim adetime iki gğn var ve su an az da olsa bu şekilde geliyo kusura bakmayın daha çok yeni öğreniyorum bu kisti ayrıca yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

İki gün önce açık pembe akıntı geldi hafif Kasık agrimda vardi bana şu duyguyu yaşattı eyvah adet oluyorum bunu düşününce demekki geliyormuş geçen hafta sorsaydiniz boyle net hatirlamayabilirdim şimdi yaşayınca hatirlatti. Benim cok uzun yıllardır var kist hatta bir keresinde yumurtalıklarima yapışmış kanatmis ic kanaama baslatmisti hayatımin en kötü zamanlarindan biriydi hastanede yatmistim eğer yetismesek yumurtalığım alınabilirdi
Ama nasıl yapıştı onu hic bilmiyoruz

Ah çok geçmiş olsun ya ama bakın ne güzel hamile kalmışsınız geçti gitti o günler benim henüz 2-3 aydır var bu çikolata kistim valla vok üzülüyorum zaten 2 yıldır çocuk olmuyordu bir de üstüne bu çıktı adetim iki gün sonra akıntım geliyo sürekli çok açık kahve her seferinde yerleşme kanaması mı çikolata kisti mi yapıyo diye ikilemden çok yoruldum

İnşallah bir etkisi olmaz sağlıkla bebegin kucagina alirsin prolaktin seviyen nasil ? Benim mesela prolaktin yukselince kistim büyüyordu onuda ilaçla düşüyorduk. Bu arada dedigin doğruymuş muhtemelen benim şuan yaşadığım yerleşme lekelenmesi demekki aynı baktığında

Şrolaktin normal herşey normal ama bebek olmuyor. Yerleşme kanaması hamilelikten sonra mı geldi sizin ?

Şrolaktin normal herşey normal ama bebek olmuyor. Yerleşme kanaması hamilelikten sonra mı geldi sizin ?
Evet yani muhtemelen suan 5-6 haftalik yarin muayeneye gidicem. Cuma günü lekelenme geldi hemsire yerlesme kanamasidir dedi

Evet yani muhtemelen suan 5-6 haftalik yarin muayeneye gidicem. Cuma günü lekelenme geldi hemsire yerlesme kanamasidir dedi
Geç yazdım kusura bakmayın. Gittiniz sanırım doktora :) umarım herşey yolundadır. Erken gebelik testi yaptım 2 tane negatif ama adet zamanıma 3 gün kala sızıntı şekilde kanama başladı sökülmüyo da böyle 3 gündür devam ediyo çok moralim bozuk

A aysegob buradan okuyabilirsin

Canim ne durumdasin ben yazdığını şimdi gördüm

Gözlerim dolarak okudum inşallah sağlıkla kucağınıza alıp mutlulukla büyütürsünüz bebişinizi

Canim ne durumdasin ben yazdığını şimdi gördüm
Adet oldum maalesef hem de öyle böyle değil çok ağrılı çok kanamalı düşük yapıyorum sandım o derece benim tüp bebeksiz olmuycak bu gidişle eşim de ben de psikolojikman yorulduk artık bana sarılmak bile istemiyo en iyisi beklemeden tüp bebek

Okumak 10 dakikayi aldi yasadiklarini sen bi saatte yada bi gunde dile getirmissin ama sanki 10 senelik ömür gitmis gibi gebelikden dolayi cok duygusalim zaten iyi aglattin beni guzel anne ama yasadiklarin bogazinda düğüm gibi kalıyo insanin acisiyla tatlisiyla cok güzel şeyler yaşadık tek tek okurken bunlari 8 aylik tanismada gün gün yaşattın resmen bana tam olacak derken pürüzler cikti sinirden agladigimiz da oldu ameliyat acisindan kivrandigimizda oldu hayirlisi deyip rabbime biraktigimiz da oldu en güzel yani kalp atisini duymamiz dunyalar bizim oldu sanki rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin canim bi kiz kardes gibi görüyorum seni hersey guzel olacak diye konustugumuzda hic bisey yalan degildi ve sonunda oldu yazdiklarin cesaret edemeyen bütün kadinlara cesaret olsun umut olsun rabbim herkese tattirsin hic bi zaman yorulmadan yilmadan dimdik durun

Yaa sen de beni cok duygulandirdin
Bu yasadiklarmin hepsinde an be an sanki yanimdaydin nasil kısa dimi bir cirpida okundu biz gün gün neler yasadik nelere sabrettik agladik ettik ama sonucu çok şükür harika oldu. Bir şekilde hikayelerimiz birilerine ulaşsın ve inşallah kimse umutsuzluga kapilmasin. Evet biraz zor oluyor yoruyor aglatiyor inletiyor ama suan yaşadığımız bu guzell annelik duygusuna hepsi değiyor. İyiki varsin canim kardesim snde benim icin oylesin

Sende iyiki varsin kuzum ne cabuk gecmis zaman diyoruz düşününce normal gebelik yasayan biri yada baskalari kolay gibi goruyo yada ayy yazik ya kıyamam falan diyo ama biz sadece yasadiklarimizi biliriz iyikide yasamisiz sinavimiz oldu degdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…