Tüp bebek transferi sonrası 10.000 Fatihaya niyetlendik

sevdakusum sevdakusum inşallah mutluluğunu paylaşmak bizlerede nasip olur canım benim inşallah çift çizgiyi görürsün hayırlısıyla inşallah :anneadayı:
İnşallah tatlım sonucu sizinle de paylaşacağım. Cook dua ettim her dk her saniye yasinler fatiha lar tefriciyeler okundu. Meryem suresi her gün okuyorum ve cok istiyorum Allahım dan. Elimden geleni yaptım teslimiyetimi acizligimi Rabbime bildirdim. Bundan sonrası Allahım in bileceği. Ondan ne gelirse raziyiz. Olmazsa da Rabbimin takdiri olmazsa bana kaldiracagim gücü verir insallah.

İnşallah tatlım sonucu sizinle de paylaşacağım. Cook dua ettim her dk her saniye yasinler fatiha lar tefriciyeler okundu. Meryem suresi her gün okuyorum ve cok istiyorum Allahım dan. Elimden geleni yaptım teslimiyetimi acizligimi Rabbime bildirdim. Bundan sonrası Allahım in bileceği. Ondan ne gelirse raziyiz. Olmazsa da Rabbimin takdiri olmazsa bana kaldiracagim gücü verir insallah.

rabbim okunan duaların açılan ellerin hürmetine inşallah hayırlı evlatlar nasip edecektir ben inanıyorum inşallah güzel haberler alacağız.. :KK68:

rabbim okunan duaların açılan ellerin hürmetine inşallah hayırlı evlatlar nasip edecektir ben inanıyorum inşallah güzel haberler alacağız.. :KK68:
İnşallah tatlım ama ben ne bir belirti ne bir ağrı ne bıçak gibi saplanmalar hiç bişi hissetmiyorum :KK70::KK70:

herkeste belirti olacak diye birşey yok ki biz güzel düşünelim ki güzel olsun :21:
canım yarına kadar mı 10 bin fatihayı bitireceğiz
ben akşama misafirim geliyor hazırlıklar yüzünden okuyamadım ama yarın son günse yetişrim elimden geldiği kadar inş okurum

canım yarına kadar mı 10 bin fatihayı bitireceğiz
ben akşama misafirim geliyor hazırlıklar yüzünden okuyamadım ama yarın son günse yetişrim elimden geldiği kadar inş okurum

10.000 i bitirdik canım sağolasın yine içinden geliyorsa 3-5 okuyabilirsin

10.000 i bitirdik canım sağolasın yine içinden geliyorsa 3-5 okuyabilirsin
ay canım çok sevindim tamamlandığına
allah herkesin duasını kabul etsin
ben bugün hem arkadaşımın bebeğin ameliyatı hem de akşam çıkanlar gelecek bize hastaneden vs yetişemedim okumaya
aklım kalmıştı çok şükür tamamlanmış

X