Tüp bebek transferi sonrası 10.000 Fatihaya niyetlendik

eilenn

Gelmemiş yarından hep mi şikayetçiyiz biz ?
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2013
6.798
8.406
Konu sevdakusum sevdakusum arkadaşımıza aittir kendisinin ricasıyla konuyu açtım sizlerinde desteği ile okuyalım inşallah hangimizin duasının kabul olacağını bilemeyiz..

merhaba arkadaşlar. tüp bebek tedavisi gördüm bugün transferimin 8. günü. 10.000 fatiha okutuyorum cuma gününe kadar okuyabilecek olan olursa çoookk sevinirim.. c.tesi günü test günüm inşallah hayırlısıyla pozitifi görürüm.10 tane almanız da yeterli benim için önemli olan duaya katılmanız Allah razı olsun herkesten

okuyan arkadaşlar başka bir arkadaşını etiketler yada tanıdığını duadan haberdar edip okuma sayısı bildirirse daha çok kişilere ulaşmış oluruz inşallah

Konu sevdakusum sevdakusum arkadaşımıza aittir kendisinin ricasıyla konuyu açtım sizlerinde desteği ile okuyalım inşallah hangimizin duasının kabul olacağını bilemeyiz..

merhaba arkadaşlar. tüp bebek tedavisi gördüm bugün transferimin 8. günü. 10.000 fatiha okutuyorum cuma gününe kadar okuyabilecek olan olursa çoookk sevinirim.. c.tesi günü test günüm inşallah hayırlısıyla pozitifi görürüm.10 tane almanız da yeterli benim için önemli olan duaya katılmanız Allah razı olsun herkesten
ayyy çok duygulandımm canım arkadaşımm yaaa Allah razı olsun senden ve okuyan herkesten :KK19::KK19:

sevdakusum sevdakusum arkadaşımızın tüp bebek tedavisi niyetiyle

Okunan Fatiha Sayısı : 600

inşallah inşallah :anneadayı::anneadayı::KK200:

sevdakusum sevdakusum
İçin şimdilik 200 fatiha alıyorum allahım kabul etsin inşallah okudukça bildiririm allahım kabul etsin mucizesi tutunsun inşallah
100 defa okudum Allah kabul etsin inşallah..
Sevda arkadaşm için 200 tane fatiha aldm. İnşallah hamilesindir canm:anneadayı:
100 okudum okudukça yazarım inşallah rabbim güzel haberlerle gelmesini nasip etsin kardeşimizin
Tamam canim ben de okuyup aksam bildiricem insallah..
Allah razı olsun kızlar çok teşekkür ederim

X