Tüp bebek transferi 7. Gün silik çizgi

Cns0195

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
43
8
29
Herkese Merhaba . 15 Ağustosta dondurulmuş embriyo transferi oldum. 2 tane embriyo verildi. 4.ve 5. Gün bel kasık ve ayak ağrılarım çok şiddetliydi. Bugün sabah test yaptım hafif silik çıktı. Böyle olup negatif çıkan da var pozitif haberi alan da . Sizce var mı ? 😔

Eklentiler

• IMG_9788.jpeg
    IMG_9788.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 211
Tabii ki var, 2 gün sonra daha koyu çıkar ama ben sizin yerinizde olsam kan veririm. Zaten Silik çizgiyi görmüşsünüz. Bari beta testi yaptırın ki takibiniz daha net olsun.

Ay inşallah 🙏 Pazar günü kan vereceğim aslında doktor 28 inde dedi ama ben o zamana kadar dayanamam gibi ☺️

Herkese Merhaba . 15 Ağustosta dondurulmuş embriyo transferi oldum. 2 tane embriyo verildi. 4.ve 5. Gün bel kasık ve ayak ağrılarım çok şiddetliydi. Bugün sabah test yaptım hafif silik çıktı. Böyle olup negatif çıkan da var pozitif haberi alan da . Sizce var mı ? 😔
Evet pozitif testiniz benimde ağrım olmuştu ilk günler gerçi hep devam etti o ağrılar

İnşallah çok teşekkür ederim bakalım sonucum ne olacak nasıl ilerleyecek merakla bekliyorum günümü ☺️sizin de mi tüp bebek tedavisi ile oldu 😊

Test günü sabahı regl ağrısı gibi şiddetli bi ağrı ile uyandım. İdrar testi yaptım pozitifti kan verdim o da pozitif geldi. Bi kaç gündür regl ağrısı gibi devam ediyor biraz azaldı 🙏🏻

Test günü sabahı regl ağrısı gibi şiddetli bi ağrı ile uyandım. İdrar testi yaptım pozitifti kan verdim o da pozitif geldi. Bi kaç gündür regl ağrısı gibi devam ediyor biraz azaldı 🙏🏻
O zaman regl olcakmış gibi ağrılar normal. Hayırlı olsun bu arada sağlıkla kucağınıza alın inşallah ☺️🫶 transferin kaçıncı günü test yapmanız söylendi size bana 14. Gün denildi ama

Transferin 10.günü değerim 95 çıktı 12. Gün bugün yaptırdım 175 tam iki katı mı yükselmesi gerekiyordu kızlar 🥹

Tebrik ederim hamilesiniz🎉🎉🎉

Çok sevindim ya. Bazı sitelerde iki katı olmazsa kimyasal olabilir yazmışlar tam iki katı yükselmemiş ondan şüpheye düştüm bi perşembe tekrar vereceğim umarım güzel güzel yükselir ☺️☺️🙏

Merhaba arkadaşlar benimde dondurulmuş 6.gün emriyom transfer edildi bugün transfer günü hariç 5.günüm yine dayanamadım elimde kaset gebelik test vardı yaptım negatif çıktı acaba tutunmadimi yarın sabah sağlık ocağına gidip kan versem 6.günüm oluyor sonuç çıkarmış kanda

Merhaba arkadaşlar benimde dondurulmuş 6.gün emriyom transfer edildi bugün transfer günü hariç 5.günüm yine dayanamadım elimde kaset gebelik test vardı yaptım negatif çıktı acaba tutunmadimi yarın sabah sağlık ocağına gidip kan versem 6.günüm oluyor sonuç çıkarmış kanda
Merhaba test yaptınız mı? Bugün benim de transfer hariç 6.günüm.

Merhaba test yaptınız mı? Bugün benim de transfer hariç 6.günüm.
Evet yaptım dün yukarıda yazdım zaten kaset test yaptım negatif çıktı o yüzden pazartesi gününü bekliycem kan testi için siz yaptınız mı hiç idrar testi sizinki dondurulmuş embriyomuydu kaçıncı gün embriyosu idi

X