Tüp bebek Transfere hazırlık

Vallahi ne yiyor ne içiyor nerelerde nefes alıyor kimlerle muhatap oluyor kimlerle oturup kalkıyor bilmiyorum ama vallahi değişik bir kafalarda yani İsrail diyor ABD'ye git diyor haramzade diyor. Orası yeri değil diyorum burası tüp bebek sitesi diyorum hala da saçma sapan değişik değişik cümleler kuruyor ya vallahi hangi kafada yaşıyorsak artık. Bildiğin propaganda yapmaya gelmiş burası kimin programında propagandasını yapıyorsa artık madem o kadar İsrail'e düşmansın git Savaş Gazze'ye git ne işin var Türkiye cumhuriyeti'nde laik cumhuriyetinde üstelik
Kimlerle oturup kalktığı belli değil mi konuşamam yalnızca ban 🤣

Kimlerle oturup kalktığı belli değil mi konuşamam yalnızca ban 🤣
Vallahi kimlerle oturduğun kalktığını bilemem ama çok değişik insanlara kalkıp oturduğu belli normal insanlar değil normal olsa zaten bu şekilde bir insan olmazdı değişik değişik tarikatları var değişik değişik yerler var elbet birindedir bu yoksa normal insan olsa böyle olur mu ya şu an üzüldüm onun için inşallah Allah kurtarsın diyelim biz de onun gibi konuşalım da Allah böylelerine pek yardım etmiyor beyim var çünkü Allah beyin vermiş kullansın diye bunlar pek akıl kullanma beyin kullanma taraftarı değil

Beni seviyon ama di mi 🥺
Sevmez mi canım en çok seni seviyor galiba beni pek sevmedi genelde bana emojileri genelde üzgünüm emojileri oluyor. Benimle uğraşmak mı istemiyor anlamadım ki.
Ama şaka bir yana gerçekten çok üzülüyorum durumunu İnşallah bulunduğu ortamdan kurtulur da normal bir hayatı olur

Sevmez mi canım en çok seni seviyor galiba beni pek sevmedi genelde bana emojileri genelde üzgünüm emojileri oluyor. Benimle uğraşmak mı istemiyor anlamadım ki.
Ama şaka bir yana gerçekten çok üzülüyorum durumunu İnşallah bulunduğu ortamdan kurtulur da normal bir hayatı olur
Seni göz ardı ettik. Hadi naş

Ah benim cahil melon mutsuz melo'm mutsuzluktan beslenen Melo Allah sana hidayet versin inşallah sana doğru yolu versin inşallah güzel mutlu huzurlu şeyler kalbine versin inşallah doldursun kalbini huzuru da kimseyle uğraşma inşallah

X