Tüp bebek Transfere hazırlık

Hollanda’dan ne haberi gelmiş?
Hollanda'da iki doktor tüp bebek diye kadınlara kendi tohumunu zerk etmiş. Aynı şey ABD'de de var. Oradaki sapık doktor da öyle yapmış. Hollanda'daki doktor geberip gitti ki 50 çocuğu var, Amerikalı doktorun 90 çocuğu var. TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ DİYE MİLLETİ UYARMAYA ÇALIŞIYORUM AMA NAFİLE! sadece sen sordun bak!

Be
Buna bende gönülden inanıyorum o yüzden kim bilerek ve isteyerek canımı yakıyorsa Allah’ta onlarınkini yaksın isterim sebepsiz yere değil yani.
Özellikle tüp bebek sürecini geçirmiş birisi olarak bu konuda böyle lüsumsuz yorumlara hiç tahammülüm yok.
Benim de hiç tahammülüm kalmadı artık o zor dönemlerden geçiyoruz herkes zorlu yollardan geçiyor herkesin sınavı ayrı belli ki onun sınavı daha ağırmış ki kaldıramamış buradaki insanlara saldırıyor. Belki rahatlarım diye

Baban keşke o gece prezervatif kullansaymışda şu an senin gibi bir m…’la uğraşmasaydık.Cahillll hemşire olduğumu nerden biliyorsun belki sadece nick olarak kullanıyorumdur shsjsjs cidden uğraşılacak seviyede bile değilsin ayrıca keşke sende iki yıl okuyabilseymişsin eğer okumuşsan tehlike daha da büyük 😂 ay hadi uzaklaş yoksa uzaklaşıp yapabileceğin bir uğraşın bile mi yok😂bak bu tam senlik🐗🐗🐗
Hadi oradan mütereddî asıl sen şey israfı. Karacahilin birisisin. Sen busun :🥓🐽🐷🐖🐗🐗

Hollanda'da iki doktor tüp bebek diye kadınlara kendi tohumunu zerk etmiş. Aynı şey ABD'de de var. Oradaki sapık doktor da öyle yapmış. Hollanda'daki doktor geberip gitti ki 50 çocuğu var, Amerikalı doktorun 90 çocuğu var. TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ DİYE MİLLETİ UYARMAYA ÇALIŞIYORUM AMA NAFİLE! sadece sen sordun bak!
Maşallahımı isterim, kızım da tüp bebek ayrıca, 2 tane manyak çıktı diye bu kadar insana umut olan bişeyi yasaklasınlar mı? Her hizmetin, servisin, sektörün iyisi de var kötüsü, kötü doktor var diye doktora gitme evde kendini tedavi et mesela, kalp krizi geçirirsen gitme doktora, nası fikir?

İki kelime öğrenmiş gelmiş buraya

Ettiğin hakeret umurumda bile değil çıkış noktası sen olduğun için😂ama bak senin mütereddin ilk attığın emoji.E devletten soyağacına bakmakla uğraşma dağa çık her yerde soyundan biriyle karşılaşırsın:)
Senin gibi haramzâdeler yallah İsrail'e

Ben kimseye hakaret etmedim. Bunlar bu sitede çete kurmuşlardır amma hepsine teker teker şikâyet ettim merak etme sen de!
İnsanların topiğine sallamasyon şeyler yazıp hakaretler savurup bir de şikayet mi ettiniz? Şaka mısınız hanımefendi?
Merak etmem, edeceğim tek şey inşallah çocuğunuz yoktur.

Ben kimseye hakaret etmedim. Bunlar bu sitede çete kurmuşlardır amma hepsine teker teker şikâyet ettim merak etme sen de!
Şu an çete diyerek sen iftira atıyorsun asıl. Senin yarattığın polemik yüzünden konu sahibinin sorusuna cevap veremiyor kimse. Mune Mune K Kazen

Mütereddi ne be😐
Kadın kasmaya gelmiş buraya belli değil mi? Bunlardan çok etrafda.
Boşandım çocuğum yok diyor belliki çok mutsuz ve umutsuz..emin ol evli olsa çocuk düşünürdu ve buralarda umut arardi. Ki evli olmayan bile böyle yorumlar yapamaz önce akıl ve vicdan lazim

X