tüp bebek transfer sonrası istirahat ve önemi

merhaba bayanlar.. bende 2 seneik evliyim. evlendiğimden beri hiç korunmadım 1 sene sonra hamile kaldım kalbi durdu ondan 1 sene sonra gene hamile kaldım .bir yumurta sol tüpte bie yumurta da sağ tüpte tıkalı kaldı ve malesef tüplerim alındı. şimdi bütün tahlillerden rahim filmine kadar herşeyi yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı eşimde de yok şükür ki. tüp bebeğe başlayacağız ve bu sayfadaki herkes hamile kalmış çok mutlu oldum okudum tek tek.. bana önerileriniz olur mu tecrübeleriniz vardır diye düşünüyorum. 20 gün sonra adet olucam
Canım tüp bebeği yaptıracağın merkezi ve doktorunu iyi seç. Ve stresten uzak durmaya çalış. Arkadaşın da dediği gibi pozitif olmak çok önemli. Allah işini rastgetirsin canım

Merhaba arkadaslar ben de farklı bır istirahat konusunu sormak istiyorum :)
Ben ege üniversitesinde tüp bebek tedavisi goruyorum Bugun rahim filmim cekildi ve ilk reglimde aramam istendi Sanırım o tarihte iğneler baslayacak Benim problemım iş yerim cok sorun ve ben tedavi sürecinde ve transfer zamanı rapor alabilir miyim acaba? Bu sayede onlarla muhatab olmak zorunda kalmam
Daha once ozellıkle egede yaptıran arkadaslar calışıyorsa nasıl hallettıler bu işi?
Teşekkurler
ege üniversitesinde ne kadar sürede oluyor işlemler rahatmı ilgileri nasıl doktorların ben ilk deneemem özel ege tüp bebek merkezinde yaptırdım sonuç negatif :KK43: ayrıca ücret ne kadar verdin

istirahat önemli mi bilmiyorum ama ama benim 3 yaşında bi oğlum var, ikinci çocuk için transfer yaptırdım ilk günden itibaren ayağımda salladım oğlumu, arada kucağıma aldım, ayakta çok kaldım , çok şükür tutundu bebişim, darısı isteyenlerin başına.İşe gitmedim 10 gün boyunca yalnız evde raporluydum.

Sechst vs.. Hepsini yapabilirsin. Ama hamile oldugunu ögrendiginden itibaren istirahatina bak.

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım. benım de ilk tup bebek denemem. daha once asılama yaptırdık olmadı. bu gun de transferin 5. günü ben de hafif kasık agrısından başka bir belirti yok acaba bu normal mi? bir hafta rapor aldım işe gitmedim ıstırahat edeyim diye:):)

Slmlar ben bisey soracam size ya benim bugun yumurtalarm toplandi 11 tane yumurta aldilar. İlaclarin etkisiyle hastanedeyken falan agrim yoktu ama eve geldim uyudum uyandim agrim var egilerek yuruyorum belimi dik tutunca karnim kasiliyo canim yaniyor bide idrara cikarken cok aciyor. Normal mi yokda anormal mi nolur cevap yazin ilk denemem ve daha 23 yasindayim

Slmlar ben bisey soracam size ya benim bugun yumurtalarm toplandi 11 tane yumurta aldilar. İlaclarin etkisiyle hastanedeyken falan agrim yoktu ama eve geldim uyudum uyandim agrim var egilerek yuruyorum belimi dik tutunca karnim kasiliyo canim yaniyor bide idrara cikarken cok aciyor. Normal mi yokda anormal mi nolur cevap yazin ilk denemem ve daha 23 yasindayim
merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım. benım de ilk tup bebek denemem. daha once asılama yaptırdık olmadı. bu gun de transferin 5. günü ben de hafif kasık agrısından başka bir belirti yok acaba bu normal mi? bir hafta rapor aldım işe gitmedim ıstırahat edeyim diye:):)

Normal ağrı kesici al genelde parol veriyorlar

Kullanmadim zaten ya busuru ilac iciyorum agri kesici de icmek istemedim dayandim cok sukur Allahim sabrini verdi.bugunde agrim var ama dune gore cok iyiyim en azindan belimi dogrultabiliyorum cok sukur...
Catlatma ignesinden kaynaklaniyor sicak su uygulamasi yapin tuluk termoforla sarinip yatin ilaca gerek yok sonunda yazabildim cevap gecmis olsun :))

Hanımlar benim ikinci tüp denemem pazartesi günü transfer yapıldı. İlkinde embriyo döllenme olmadığından transfer olmamıştı. Bugün 4.günüm ve bel Ağrım bide kasık Ağrım çok fazla var... erken gebelik testlerinden yapsam sonuç alırmıyım?

İzmirdesin sanırım hangi merkezde yaptırdın ?

Hayır beklemen lazım

merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bende 4. tüp bebek tadavısı görüyorum transferım yapıldı 5.gun embr transfer edildi bugun 8. gunum belırtı varmı yoksa ben mı kuruntu yapıyorum bılmıyorum test gunune 1 hft var beklemek benı telaşlandırıyor :KK43:

merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bende 4. tüp bebek tadavısı görüyorum transferım yapıldı 5.gun embr transfer edildi bugun 8. gunum belırtı varmı yoksa ben mı kuruntu yapıyorum bılmıyorum test gunune 1 hft var beklemek benı telaşlandırıyor :KK43:
Off beklemek ne kadar zor.. Habire vücudumda belirti arıyorum..inşallah pozitif sonuçlarımız olur

X