Tüp bebek tedavisinde yardıma ihtiyacım var

bekliyorummm

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
126
69
28
Merhabalar arkadaşlar tüp bebek tedavisi için gonal f kullanıyorum bugün beşinci günüm dün gece ateslendim eşim ıslak havlu falan koydu öyle geçirdi ateşimi bugünde sanki peçete parçası gibi akıntılar geliyor sebebi nedir acaba enfeksiyon mu var böyle bir sorun yaşayan veya bilgisi olan var mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Gonal f haricinde başka ilaç kullanıyor musun. Akıntı geliyor yumurta akı gibi bazen daha katı ve beyaz yapistirici gibi bende oluyordu

Folikasid kullanıyorum başkada bir şey kullanmıyorum benim akıntım parça parça sanki peçete ufalanmış gibi garip
Doktoruna sor bence rahatsızlandığını da söyle. Ben de yumurta toplamadan once rahatsizlanmistim 3 tane çatlatma iğnesi vurdum gece ateş, vücut titremesi çok kotuydum. Opuya da gripli girdim.

Doktoruna sor bence rahatsızlandığını da söyle. Ben de yumurta toplamadan once rahatsizlanmistim 3 tane çatlatma iğnesi vurdum gece ateş, vücut titremesi çok kotuydum. Opuya da gripli girdim.
Cevabınız için teşekkür ederim. Tedavi süreciniz nasıl geçti ilk defa tüp bebek tedavisi görüyorum merak ediyorum

Cevabınız için teşekkür ederim. Tedavi süreciniz nasıl geçti ilk defa tüp bebek tedavisi görüyorum merak ediyorum
Rica ederim. 14 yumurtam toplandı 5. Güne 4 tane dondurdular. İlk deneme pozitifti ama kimyasal gebelik oldu. Geçen ay ikinci kez denedik çok şükür hamileyim İnşallah siz de sonu mutlu bir şekilde sağlıklı bir hamilelik yasarsiniz..

Amin inşallah Teşekkür ederim rabbim sizede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hamileliğiniz güzel geçer inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…