Tüp bebek tedavisinde yardıma ihtiyacım var

Merhabalar arkadaşlar tüp bebek tedavisi için gonal f kullanıyorum bugün beşinci günüm dün gece ateslendim eşim ıslak havlu falan koydu öyle geçirdi ateşimi bugünde sanki peçete parçası gibi akıntılar geliyor sebebi nedir acaba enfeksiyon mu var böyle bir sorun yaşayan veya bilgisi olan var mı yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Canım doktorunu bilgilendirmelisin tedavi sırasında yumurtlama akıntıso oluyor şeffaf yapışkan o normal ama senin ateşlenmem filan ilaca karşı bir hassasiyetin olabilir gibi geldi bana

Nasıl Geçti transfer nasilsin🌸ağrı sancı oluyor mu kaç günlük embriyoydu çok soru sordum🙈benimde bugün opu vardi çok sancım var
OPU'da bu kadar sancı normal mi? Ben de 2 kere oldum sonrasında biraz ağrı oluyor yalan yok ama kalktım yürüyerek kahvaltıcıya gittim yedim içtim. Ertesi gün de işe gittim.

Nasıl Geçti transfer nasilsin🌸ağrı sancı oluyor mu kaç günlük embriyoydu çok soru sordum🙈benimde bugün opu vardi çok sancım var
Geçmiş olsun, opu 1. gün sancılı oluyor evet idrara çıkarken özellikle. Benim kanamam da 5 gun boyunca devam etti kahve açık pembe şekilde. Bunda normalmiş.
Iyi geçti çok şükür iyiyim valla sıfır ağrı sıfır sancı hicbisey yok. 5 günlük blast embriyo transfer edildi. Ne demek, sorabilirsin

OPU'da bu kadar sancı normal mi? Ben de 2 kere oldum sonrasında biraz ağrı oluyor yalan yok ama kalktım yürüyerek kahvaltıcıya gittim yedim içtim. Ertesi gün de işe gittim.
Bende bilmiyorum ki. Hastaneden çıkarken çok iyiydim bende kahvalticiya gittim yedim içtim🥲ama eve geldim perişanım dik duramıyorum zor yürüyorum sürekli sancı giriyo

Geçmiş olsun, opu 1. gün sancılı oluyor evet idrara çıkarken özellikle. Benim kanamam da 5 gun boyunca devam etti kahve açık pembe şekilde. Bunda normalmiş.
Iyi geçti çok şükür iyiyim valla sıfır ağrı sıfır sancı hicbisey yok. 5 günlük blast embriyo transfer edildi. Ne demek, sorabilirsin
Sizede geçmiş olsun inşallah bebiş tutunur ne heyecanlı dimi beklemesi 😊ama süreç çok zor

Yarını bekliyorum dört gözle. Düşük yumurta rezervim var 0.4 çıktı amh yaşım 28 :) hani cok yumurtasi olanın ağrısı çok oluyordu benim bu halim nedurr 😅
Ayy benim de aynı rezerv düşüklüğü, yaşım 29 amı 0.3 cıktı ☹ ama 6 yumurtam toplandı. Yasimiz genc cok şükür , ben umutsuz degilim. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin

X