Tüp Bebek tedavisi ilaçları olan var mı ?

Hanımefendi heralde sizin pat diye çocuğunuz oldu. Olmayanın halinden anlayamazsınız. Ben burda ilaç dilenmiyorum. 1 ilaca 1700 TL vermektense daha uyguna bulabilmeniz derdindeyim. Şuan durumum yok diye hayatım boyunca böyle olacak diye bişey yok. Vaktim yok acele etmem gerekiyor, param yok. Anlatabiliyor muyum ? Lütfen daha bu alanda post paylasmayin gerçekten aşırı üzüldüm.

İnşallah. Derdi çeken bilir işte. İlk sefer denedik bir arabamız vardı onu sattık öyle denedik. İnanın Türkiye nin halı zaten iyi gitmiyor iş bulmak iş kurmak borç ödemek kolay gibi bide ahkam kesiyorlar. Durumum duzelse zaten anında kaldirirm burdan konu başlığını hatta ben destek olurum yapamayanlara. İnsanlar ne kardeşlik biliyor, ne yardımlaşma , ne de insanlık garip.. çok teşekkür ederim desteğiniz içinde

Yazık inşallah kalbiniz bir gün kötülüklerden arınır

Gerçekçi olmakla kalp kötülüğü ne alaka?
Ekonomi ve düzen gayet ortada.
Bezi maması vs vs birsürü aylık masraf.
İlaçları karşılamakta zorlanıyorsa bunu nasıl aylık ödeyecek insanlar?
Bunu rencide etmek için söylemiyorum, olay bu.
Bensemde benim içinde aynı şey söz konusu.

Bu yaşam koşullarında eğer arkanızda aileniz ve mirasınız yoksa ömür boyu düzlükte yaşanmıyor biz iki kişi çalışıyoruz tüp bebeğe başladığımda 45 bine geldi arada olduğum operasyonlar ile şuan 80 bini geçmiş oldu. Çokta dibi görüp borçlandık. Koşullar değişkendir fakat anne baba olmak herkesin hakkıdır..

Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Evet gerçekten çok pahalıya geliyor. Eşimin ve benim sigortam yok insanların 300 e aldığını ben 2500 e alıyorum bu kısımlar çok zorluyor. En azından ilaçları uyguna bulursam zaten annemler, dayimlar destek aticaklar gerisine . Bu konu hassas ve özel sülale içi çok dillendiril yardım almak istememiştim. Ama ne varsa kendi caninda kanında var işte burda elalemn ağzına madara oluyoruz.

Hiç madara olunan bir durum yok hanımefendinin tuzu kuru belliki bizler burada 5. Çocuk için uğraşmıyoruz hepimiz en azından 1 kez anne olalım diye uğraşıyoruz. Çokta hakkımız maddi olarak ailenizinde destek olması çok güzel. Hiç takılmayın kendini bilmez negatif insanlara emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…